La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1249 Culés

konto usunięte

2

Nie rozumiem tego hajpu na Atalante. Pewnie mało kto meczy ich ogląda tylko się kierują tym,że dużo strzelają no to na pewno są dobzi. Jakościowo i na papierze PSG jest faworytem. PSG jak nigdy chce wygrać LM w tym roku. A Neymar wreszcie się ogarnął i widać,że chce osiągnąć niemożliwe czyli wygrać LM z PSG i w dodatku prawdopodobnie dostać Złotą Piłkę bo podobno Fifa ma przyznać własną Złotą Piłkę.

7

@donleo12 hypu xD

5

@donleo12 Atalanta gra po prostu ładną piłkę która ludzie doceniają. Hype to co roku jest na Bayern. Choć tak jak w tym to dawno nie było xd

konto usunięte

3

@donleo12 przecież Fifa sama zrezygnowała ze swojej nagrody The Best, a mają niby przyznać nieswoją nagrodę? Skończ wierzyć we wszystko co przeczytasz w internecie ;)

0

@Cobra303 bo dawno nie grali tak dobrej piłki

1

@donleo12 Chodzi o to, że są beniaminkiem LM i doszli do ćwierćfinału. Ludzie lubią kibicować słabszym po prostu :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?