1

@Batys Ale z Ciebie kolego dzisiaj wycieka gorycz. Najwyraźniej Ci się przelało

8

Niech ten domniemany karny nie przesłoni nikomu faktu, że Xavi po raz kolejny plajtuje przy linii. Przecież tam było 5 minut, kiedy Barca nie była w stanie wyjść z własnej połowy. To wyglądało jak pokazówka seniorów z juniorami.

Nagelsmann sprecyzował plan i punktuje naiwnych i czytelnych Katalończyków. Ja znowu widzę zapierdalacza Ousmane "omiń tysiąc pachołków"Dembele i jakąś stacjonarną klepaninę. I żeby było jasne, nie winię za to Francuza, bo on daje z siebie wszystko.

Naprawdę chcemy kontynuacji szkoleniowej myśli arabskiej w naszym klubie?

2

@Batys Prawda, że to frustrujące? Przecież tego nie idzie nerwowo wytrzymać. Gramy 4 mecz z bardziej renomowanym rywalem i jesteśmy po desperacko wywalczonym jednym punkcie z Interem u siebie

2

Kubeł zimnej głowy, naprawdę tam sędzia musiałby dokonać cudów by odgwizdać karnego. Jednak tym bardziej trudno zrozumieć dlaczego nie było wcześniej sprawdzania sytuacji, gdy gracze Barcy byli wycinani w poolu karnym i uprawiali handball.

0

@kuz TV Trwam

10

Wystarczy, że rywal ma klarowny pomysł i Xavi ponownie, zaznaczam ponownie, wygląda jak jakiś amator-wolontariusz.

1

Drodzy koledzy i koleżanki, to jest dramat.

2

@Rust_Cohle No absolutnie uwielbiam na niego patrzeć

0

Gdyby to dobrze dograł do Lewandowskiego - w domyśle, gdyby tak nie spartaczył i nie zawiódł naszego internacjonała, który stał w idealnym punkcie murawy.

5

Te nasze 4 punkty w 4 meczach wyglądają naprawdę żałośnie.

0

@Yoshi94 Az mnie ciekawi co Jordan Peterson za wykwity przedstawił na temat decyzyjnych stanowisk i dominacji mężczyzn. Już widzę ten "obiektywny" wykład.

Nie wiem dlaczego ktoś wchodzi w dyskusje o pracach, których kobieta nie podejmie ze względu na swoją fizyczność. To absurd. To może analogicznie nakażmy facetom rodzić dzieci?

2

@Zoker Omijasz temat. Mówię, o tych samych pracach i stanowiskach - tu dyskryminacja jest widoczna. Poza tym jak praca przy dzieciach też powinna być wyceniona. Faceci udzielają się lepiej niż kiedyś przy dzieciach, jednak to na kobietach spoczywa głównie ciężar ich wychowania.

0

@leszeq Zgoda. Zresztą z tego względu młodzież lądowała na końcu kolejki potrzeb.

3

@Zoker I to jest do zmiany, oczywiście przy założeniu, że wyrównamy inne aspekty społeczne, w których kobiety są dyskryminowane - jak np. płace, opieka nad dziećmi.

0

@Medium Tak przypominał grypę, że 40-latkowie zdrowi jak tur lądowali na 4 miesiące na L4, niektórzy do dziś nie odzyskali smaku, część wyciągnęła kopyta bo mieli zajęte płuca, tak bardzo, że nie szło ich uratować.
Część chorych ma do dziś różne powikłania.

Moi sąsiedzi byli w szpitalu covidowym z płucami zajętymi w 40% - 2 razy, w tym raz przez 2 tygodnie. To jest przeziębienie?

Mój wujas ostatnio w szpitalu złapał covida, lecząc się w szpitalu na coś innego. A Ty beztrosko zarzucasz, że nie szpitale nie przyjmowały innych chorych.
Najwyraźniej nie rozumiesz, ze na oddział nie można przyjąć kogoś z covidem, bo to zapobiega jeszcze większym kłopotom i rozprzestrzenianiu wirusa. Wiesz co oznacza covid na OIOM-e? Albo na oddziałach gdy ludzie mają osłabioną odporność? Najwyraźniej nie.

Byłeś kiedyś w przychodni? Słyszałeś o izolatce dla chorych na choroby zakaźne? Czy przerasta Cię wiedza z 3 podstawówki, że chorych na choroby zakaźne nie trzyma się z innymi pacjentami? Twoje podejście charakteryzuje skrajna nieodpowiedzialność.

0

@NaFazieHitman Są osoby, na które szczepienie mogło mieć negatywny wpływ. Dokładnie tak, jak negatywny wpływ mają niektóre leki na niektórych pacjentów, co kończy się powikłaniami a nawet zgonami.

Zatem co sugerujesz? Zakażmy wszystkich leków?

5

@Medium Nie no, człowieku Twój komentarz to obłęd. 150 tys. nadmiarowych zgonów w 2 lata, a Ty piszesz o kasie dla lekarzy?

Przepraszam, że to napiszę, ale Ty jesteś chyba obłąkany. Nie czytałeś o pracach naukowych opisujących skutki covidu, long covidu, i nie spotkałeś nikogo, kto wylądował w szpitalu, lub ma skutki po przejściu covidu?

Ale Ty masz silne wyparcie rzeczywistości. Bardzo prymitywnie tłumaczysz sobie złożone zjawisko. Na poziomie prywatnym współczuję Ci, bo brzmisz jak "ci bogaci są źli, to ich wina". Zawsze winni inni, i ci inni to na nas wiecznie dybią.

2

@Barca1992 Z reguły ludzie, którzy nie mają o czymś pojęcia, postawieni w sytuacji, gdzie trzeba znaleźć rozwiązanie sytuacji, doznają wielkiego olśnienia.

Ty przypominasz trochę takiego pracownika, który narzeka na szefa. Ględzi, krytykuje, wszystko wie lepiej. A potem postawiony na miejscu szefa, doznaje szoku, bo zdaje sobie sprawę, że zarządzanie firmą to cholerny kawał ciężkiej roboty.

Napiszę jak koledze wyżej, z tymi mądrościami idealnie nadajesz się na La Ramble, a rządzący musieli podejmować takie decyzje by nie zawalił się system zdrowia. Czego dalej nie rozumiesz i zachowujesz się jak uczeń, któremu się coś tłumaczy, a Ty dalej nic nie rozumiesz.

Dlaczego w takim razie nie zamykają gospodarki teraz, pod pretekstem covidu i dlaczego prawie nie ma ludzi na oddziałach covidowych? Przecież ONI chcą nas gnębić, dlaczego tego nie robią regularnie?

8

@Medium To wyjaśnij mi dlaczego w primie w Poznaniu było zajętych blisko 20 tys. łóżek szpitalnych i system pękał w szwach, a dodatkowo otwarto nowe dedykowane oddziały?

Do dziś nie zrozumiałeś Ty i Tobie podobni, że lockdowny i szczepienia były po to by nie załamał się system ochrony zdrowia?

Na szczęście ze swoimi mądrościami macie dostęp do La Rambli, a nie realny wpływ na zarządzanie. Ględzenie bez pokrycia nie wymaga odpowiedzialności. Jak by Cię posadzili na decyzyjnym stołku, to zmuszony do odpowiedzialnych decyzji, śpiewałbyś inaczej.

0

@mateuszeg Tak to by wynikało z tego.

0

Jestem zarejestrowany na stronie dieroten ponieważ kibicuję też od dawien dawna Bayernowi i jetem w kropce. W typerze, jest tam wynik do przerwy, wynik meczu i bramki zza pola karnego. O ile w ostatniej kategorii śmiało mogę wpisać "0", to co z tym wynikiem?

0

Galatasaray z trudem, Eintracht - plajta, Bayern - plajta, Inter - plajta. Uzbierało się tego.

Martwi mnie następujący scenariusz: Barca zdobywa wicemistrzostwo, Lapcio poklepuje Xaviego po plecach, widzi super robotę i tak jedziemy do kolejnego sezonu.
Tam dostajemy łatwą grupę LM, docieramy do 1/8 wiosną, a wtedy kolejny rywal z pomysłem i kolejna plajta. Może się zdarzyć, że będziemy trzymać trenera, który niczego nie wygra, nie zrobi postępu z zespołem, a my się o tym dowiemy na wiosnę 2024 roku.

Choć gdyby Xavi pokusił się o wygranie La Ligi, to byłoby wydarzenie. Jednak bez Barcy na wysokich pozycjach w LM, nie widzę Katalończyków jako klasowego zespołu.
Co raz bardziej Barca pachnie Arsenalem.

1

@Cotutajsiedzieje Co tutaj się dzieje?

16

@Enerio Real i Barca strzelały w lidze ponad 100 goli i zdobywały ponad 90 punktów.
To znaczy, że La Liga to była farmerska liga? Haaland też był tak "mierny" jak Messi bo strzelał w Bundeslidze? Niczego Cię to nie nauczyło?

Fatalnie argumentujesz. Jak zostałeś zamieciony pod dywan, to siedź tam i zajmij się czymś innym.

37

@Enerio A to jest jakaś kategoria kwalifikująca Marsylię jako zespół wybitny, a Lille (gol+asysta), który ma 1 punkt mniej jako ogórka?
Juventus, który wyleciał z hukiem z LM to mocny zespół? Wg twoich ogórkowych kryteriów chyba?

Może Twoja głowa to ogórek?

PS> Włochy i 2 asysty Leo to też z ogórkiem?

6

Można by długo wymieniać piłkarzy Barcy, którzy są lepsi od Leo. Jednak nie ma tyle czasu.

9

2 połowa potwierdza, że gole Messiego w 1 połowie to przypadek.

1

Messi strzelając gole jakiemuś zespołowi z Hajfy sam się pogrąża

44

No tak, może i Leo strzelił te gole, a czy pressował? Nie. A to najważniejsze dla graczy ofensywnych.

5

@mrboom A Messi nie jest ofensywnym pomocnikiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?