0

@Kazragore Mimo wszystko mieli znacznie lepszą jakość niż moją obecnie. Mieli naprawdę świetnych piłkarzy i nadal mają w większości chociaż już podstarzały i bez formy. Obecnie to przeciętna zgraja wypalonych zawodników i emerytów.

1

@Agrafka Ale aż tak źle to jeszcze nie było od lat.

2

@AmigoBlancos No to teraz i skreślaj numery w totka

3

Złota generacja Belgów dobiega końca i czeka ich regres konkretny..

1

@fart złota generacja już minęła

0

@FcPortoFan1999 No i bardzo dobrze pod tym względem.

1

@FcPortoFan1999 nasi są Nie dość że niedokładni to jeszcze drewniani xd

0

@Rifek Jeżeli chodzi o zdrowie Rafini i jego formę jest coraz gorzej No i był jeszcze w poprzednim sezonie Lewy. Obecnie na dziewiątkę mamy tylko Ferrana ewentualnie kombinowanie z fałszywą dziewiątką Olmo czy Gordonem a jedynym piłkarzem który naprawdę jest w stanie coś zrobić nieszablonowego to Yamal, ewentualnie Olmo jak ma swój dzień.

1

Kurna ci Persowie to naprawdę są lepsi techniczne niż nasze Polskie Drewna.

0

@messi564 Problem polega na tym, że Gordon to nie jest 9, bardziej LS i to defensywny a na 9 zostajemy z Ferranem póki co, który na tym mundialu póki co pokazuje tylko, że nie pasuje na Galową 9.

0

@Rifek Jak dowiozą.. póki co mamy Wiecznie kontuzjowanego Rafe, Zezowatego Ferrana, Olmo, który też nie ma końskiego zdrowia i jest chimeryczny, Gordona, który nie pokazał nic a jego staty nie urywają no i Yamala, który jako jedyny potrafi zrobić różnice..

0

@LAMC_10 najpierw to niech on się ogoli na łyso jak zadeklarował..

0

@majkiii albo znowu będziemy się starali wypożyczyć Rasha.

0

@addept Szkoda że tylko negatywne ostatnio wywołuje

9

Nie kupiliśmy dziewiątki za to kupiliśmy jakiegoś topornego skrzydłowego defensywnego bo Rafa non stop kontuzję łapie za grube pieniądze super... Cały kolejny sezon będzie jest piłeczka, jest Yamal i grają chłopaki.

1

Może i jest zezowaty za to nietrzyma linii spalonego.... Kurna nawet ten Undav byłby lepszy od niego.... Katastrofa a nie napastnik Mam nadzieję że szwagry oglądają

8

Gdyby ferran grał Terminatora w pierwszej części to nie zabiłby ani jednego policjanta na komisariacie.

4

@Konradowskyy 21:37 to nie przypadkowa liczba. Ferran jest święty.

3

El Snajperus Nietrafiajus

3

Kurde szwagry działać bo ja nie chcę zostać z tym gościem na dziewiątce xdddd

1

@Seledynowy Pedri najlepiej by się czuł z Gavim w 2 linii

2

@Raphinha11 Gdyby ją wygrał brzydal Vinicius to by było tak okropne jak wygranie Eurowizji przez Izrael.

2

Jest zawsze nadzieja że rekinowi coś przeskoczy po mundialu w głowie i zacznie strzelać hurtowo jak Lewandowski prawda? :S

2

Gdyby tam był Oyarzabaal zamiast Rekina, któremu od seka się odbiłoto by było 5

1

@lukaszbrk albo coś przeskoczy rekinowi w głowie i zacznie strzelać niczym Lewandowski w prime

1

@lukaszbrk wątpię najgorsze jest to że będzie naszym podstawowym napastnikiem na przyszły sezon.. aczkolwiek przeżyłem już Brajta na 9 to już chyba wszystko przeżyje..

0

@LAMC_10 nawet Desmoxan nie pomagał.. No fizycznie było ciężko

2

Najsmutniejsze jest to że zostaniemy z rekinem na 9 XD!

12

Rodri.. xD!! De La Fuente to jednak łysy betoniarz...

2

@LAMC_10 najgorsze były pierwsze dwa tygodnie później już poszło z górki. Paliłem 12 lat a nie palę już od trzech i jest super

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?