Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore Mimo wszystko mieli znacznie lepszą jakość niż moją obecnie. Mieli naprawdę świetnych piłkarzy i nadal mają w większości chociaż już podstarzały i bez formy. Obecnie to przeciętna zgraja wypalonych zawodników i emerytów.
1
@Agrafka Ale aż tak źle to jeszcze nie było od lat.
2
@AmigoBlancos No to teraz i skreślaj numery w totka
3
Złota generacja Belgów dobiega końca i czeka ich regres konkretny..
1
@fart złota generacja już minęła
0
@FcPortoFan1999 No i bardzo dobrze pod tym względem.
1
@FcPortoFan1999 nasi są Nie dość że niedokładni to jeszcze drewniani xd
0
@Rifek Jeżeli chodzi o zdrowie Rafini i jego formę jest coraz gorzej No i był jeszcze w poprzednim sezonie Lewy. Obecnie na dziewiątkę mamy tylko Ferrana ewentualnie kombinowanie z fałszywą dziewiątką Olmo czy Gordonem a jedynym piłkarzem który naprawdę jest w stanie coś zrobić nieszablonowego to Yamal, ewentualnie Olmo jak ma swój dzień.
1
Kurna ci Persowie to naprawdę są lepsi techniczne niż nasze Polskie Drewna.
0
@messi564 Problem polega na tym, że Gordon to nie jest 9, bardziej LS i to defensywny a na 9 zostajemy z Ferranem póki co, który na tym mundialu póki co pokazuje tylko, że nie pasuje na Galową 9.
0
@Rifek Jak dowiozą.. póki co mamy Wiecznie kontuzjowanego Rafe, Zezowatego Ferrana, Olmo, który też nie ma końskiego zdrowia i jest chimeryczny, Gordona, który nie pokazał nic a jego staty nie urywają no i Yamala, który jako jedyny potrafi zrobić różnice..
0
@LAMC_10 najpierw to niech on się ogoli na łyso jak zadeklarował..
0
@majkiii albo znowu będziemy się starali wypożyczyć Rasha.
0
@addept Szkoda że tylko negatywne ostatnio wywołuje
9
Nie kupiliśmy dziewiątki za to kupiliśmy jakiegoś topornego skrzydłowego defensywnego bo Rafa non stop kontuzję łapie za grube pieniądze super... Cały kolejny sezon będzie jest piłeczka, jest Yamal i grają chłopaki.
1
Może i jest zezowaty za to nietrzyma linii spalonego.... Kurna nawet ten Undav byłby lepszy od niego.... Katastrofa a nie napastnik Mam nadzieję że szwagry oglądają
8
Gdyby ferran grał Terminatora w pierwszej części to nie zabiłby ani jednego policjanta na komisariacie.
4
@Konradowskyy 21:37 to nie przypadkowa liczba. Ferran jest święty.
3
El Snajperus Nietrafiajus
3
Kurde szwagry działać bo ja nie chcę zostać z tym gościem na dziewiątce xdddd
1
@Seledynowy Pedri najlepiej by się czuł z Gavim w 2 linii
2
@Raphinha11 Gdyby ją wygrał brzydal Vinicius to by było tak okropne jak wygranie Eurowizji przez Izrael.
2
Jest zawsze nadzieja że rekinowi coś przeskoczy po mundialu w głowie i zacznie strzelać hurtowo jak Lewandowski prawda? :S
2
Gdyby tam był Oyarzabaal zamiast Rekina, któremu od seka się odbiłoto by było 5
1
@lukaszbrk albo coś przeskoczy rekinowi w głowie i zacznie strzelać niczym Lewandowski w prime
1
@lukaszbrk wątpię najgorsze jest to że będzie naszym podstawowym napastnikiem na przyszły sezon.. aczkolwiek przeżyłem już Brajta na 9 to już chyba wszystko przeżyje..
0
@LAMC_10 nawet Desmoxan nie pomagał.. No fizycznie było ciężko
2
Najsmutniejsze jest to że zostaniemy z rekinem na 9 XD!
12
Rodri.. xD!! De La Fuente to jednak łysy betoniarz...
2
@LAMC_10 najgorsze były pierwsze dwa tygodnie później już poszło z górki. Paliłem 12 lat a nie palę już od trzech i jest super