0

Przykład z Busim np pokazał, że dla chcącego nic trudnego a każdy pamięta jak to było z Busim na początku. Reszta to już historia tak samo jak z Iniesta, Xavim, Puyolem, Pedro, Thiago itd Wypozyczenie nigdy nam nie służyło i nie pamiętam żeby zawodnicy, którzy wracali z wypozyczenia byli lepsi a sam Riqui chce zostać. Skoro Ernest już coś dał mu pograć w lidze i pucharze króla tak samo jak Aleñii to oznacza, że nie zamknął drzwi przed nimi Ale i tak uważam, że Puig ma większy potencjał, Carles dalej trochę jest chaotyczny

0

Skoro Foden ogrywa się jakoś w City to i u nas Riqui by mógł się ogrywać wystarczą chęci a jak można było zauważyć Riqui ma większy potencjał niż Carles

0

Nie no niech się ogrywa u nas , wypozyczenia u nas nigdy nie kończyły się dobrze dla zawodników :/ Do tego wiek Ivana, Vidala i Busiego trzeba wziąć pod uwagę, oraz To, że Wielu już było co się u nas ogrywało.

0

A nie ma go przypadkiem Pulisic zastąpić? Cou nie odejdzie zapewniał nas ostatnio Bartek Chyba, że ktoś wpłaci klauzule a Pepe to jednak inna pozycja niż Hazard

0

Oby tak było i od następnego sezonu włączeni powinni być Riqui I Wague do 1 drużyny. Riqui zrobił na mnie większe wrażenie od Carlesa bo gra jak by dojrzałej i ma świetny przegląd pola a Wague jedynie co musi poprawić to ustawianie się i grę w obronie bo w ofensywie lepiej gra od Nelsona chyba nawet

0

Racja ale czasami niestety brakuje nam ruchu z przodu i mieliśmy tego obraz w Lutym niestety jak cały Luty w zasadzie graliśmy tak że się odechciewało aż tego oglądać. Nie można mieć niestety wszystkiego jak widać, natomiast plus jest taki, że mieli byśmy w 4-2-3-1 obie strony działające tak jak powinny bo Messi więcej na środku gra niż na skrzydle w 4-3-3

0

Jak myślicie czy Riqui, Moussa i Todibo jeszcze dostaną w tym sezonie szansę pograć sobie coś? Fajne wrażenie po sobie pozostawili ostatnio zwłaszcza Riqui i Todibo :)

1

Dokładnie :) mam nadzieję, że on, Riqui oraz Frenkie będą stanowili o naszym trzonie pomocy w przyszłości A jak ta trójka wejdzie na najwyższy poziom będzie ogień :D

0

I to powinno być minimum i gdyby na serio do tego doszło to bierzemy Sancho z BvB albo Odoia z Chelsea Ale wierzę, że Cou jeszcze pokaże nam na co go stać tak jak to było rok temu :)

0

Czasami nawet i Messi cos popracuje w obronie a Cou czy Ous wracają się cały czas pomagając Albie a czasami właśnie też niestety jak Messi i Luis nie są w formie nie działa nasze 4-3-3 za bardzo :/

0

Ja się osmieszylem? A co ja napisałem? Zwyzywalem go jakoś? Nie a to że mam swoje zdanie to chyba co innego cóż... Skoro masz problem to już nie mój problem ;)

0

Grał by na zmianę z Busim lub Ivanem, nie musimy tyran cały sezon 1 ustawieniem i 1 składem ;)

0

Ogólnie naszym bazowym obecnie ustawieniem jest 4-3-3, czasami 4-4-2 lub 3-5-2, jeszcze myslałem o własnie 4-2-3-1 lub nawet 3-4-3 ale to nie jest zależne odemnie

0

Ale to ty teraz spinasz brodę bo napisałem tylko to co myślę. Luz XD

0

To nie jest tak że wymazać z pamięci bo czasami jest mi smutno, że tak postąpił a to co napisałeś to tylko nadinterpretacja. Nie spinaj się o to, że ktoś tak uważa bo jest troche takich osób.Neymar wybrał już swoją drogę i niech sobie robi co chce.

0

Wiesz no to jest tylko sugestia Ale z tego co widziałem Dembele I Cou dodają się do asekuracji w obronie nawet tam czasami można zobaczyć Luisa i Leo.

0

Według mnie to mógł by być złoty środek właśnie żeby się Coutinho odbudował i żeby była większa stabilizacja między obroną a atakiem no ale nie ja decyduje :/

0

Powiem tyle XD.

0

Ale to było i minęło trzeba się skupić na tym co jest teraz a nie będę robił z gościa co nas olał nie wiadomo kogo no szanujmy się :p

0

Podziwiać jak wkręca obrońców jakiegoś średniaka w L1 to jak podziwiać jakiegoś pro gamera, który na boty gra w jakąś strzelankę na poziomie Easy a co do jajka to no cóż

0

Oko to ja mogę cieszyć grą Messiego i Dembele bo są naszymi piłkarzami a Neymar? Nie znam :p do tego tam nawet w tej L1 Malcomem można było nacieszyć oko bo wiadomo jaka to jest liga i jaki jest jej poziom

3

Tak się zastanawiam. Dlaczego skoro mamy takich zawodników jak Cou i Dembele I niby jest problem żeby obaj grali nie zmienimy taktyki na 4-2-3-1? Wtedy byśmy nie mieli dziury na prawej stronie bo Ousmanek z Semedo by robili tornado, Messi był by już w środku a Cou na lewej stronie grając w tym systemie by biegał niżej trochę i może by to my pomogło no i każdy by miał większe szanse na grę w szczególności Malcom na prawej lub lewej stronie.

7

To już jest zmartwienie kibiców PSG nie nasze ;)

0

Luis szpica, Dembele/Malcom prawa strona, Messi/Aleña środek i Cou/Dembele lewa strona a za ich plecami Busi/Frenkie I Ivan/Vidal lub Arthur. Myśle, że to by rozwiązalo sprawę skrzydeł, balansu między atakiem i obrona, oraz każdy by dostał szansę na grę i Cou grając niżej może lepiej by się czuł.

2

Mam nadzieję, że jak skończą kariery Suarez, Messi, Pique, Busi, Ivan, Alba nie skończymy tak samo :(

1

Ousmanek na stronę Trenta i niech sobie porobi z niego wiatrak :D

0

Ja to powiem tak. Nie można ich lekceważyć i popełniać głupich błędów i strat blisko własnej bramki Ale należy podejść z pokorą na chłodno też do tego dwu meczu

0

Tego meczu z LM nie przebije już chyba w tym sezonie nic Ale jak to mawiał Ferdek Kiepski "Są na tym świecie rzeczy, które się fizjologom nie snily" ;)

1

Mnie najbardziej urzeka brak pokory kibiców drużyn Premier League (Po za Totkami) Piszą, że ograja nas z palcem wiadomo gdzie bo przecież Hiszpańska liga jest ogórkowa....

0

Nie śledziłem tylko wynik :p rzadko kiedy PL oglądam a jak już to LFC na ogół ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?