Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech wyjdą rezerwami na Levante Ale tak 3-4 zmiany tylko a nie cały skład
0
LO za darmo możemy pozyskać np Felipe Luisa a 9 to mus jeżeli nie chcemy się obudzić za 2 lata z ręką wiadomo gdzie. Jak Celta spadnie np (czego im nie życzę) to Maxiego klauzula spadnie do 25 mln po za tym czy widzisz cały następny sezon tylko z Luisem na 9? Ja nie Niby może zagrać tam Messi Ale to nie jest typowa dziewiątka.
0
To prawda i sam ja wspominałem dość długo Ale teraz nareszcie się udało do 1/2 odjść i z tego trzeba się cieszyć :)
0
Jović, Gomez by się sprawdzili myślę, Rashford też, Jesus jak najbardziej też tylko ile w tym prawdy że chce odejść?
0
Raczej chodziło mi już o mlodzika, który będzie się uczył od Luisa i za 2 lata wejdzie za niego do składu. Nie ma sensu myśleć w tym przypadku krótkoterminowo bo za 2 lata możemy się obudzić z ręką w nocniku bez 9 a sami widzimy jak nasza drużyna gra gdy nie ma Messiego i Suareza na boisku i nie ma kto za bardzo wykończyć akcji i wziąć grę na siebie :( do tego Aspas przedłużył kontrakt z Celta
0
Niestety wątpię :(
0
Jeszcze za Martino polecielismy z Atletico w 1/4 Ale to było przed trypletem więc nie wiem czy jest sens to wliczać
0
Sam wolał bym Jovicia np Ale skoro klub z niego zrezygnował to utrudnia sobie sam trochę z wyborem a Maxi no cóż, sam byłem sceptycznie nastawiony do niego Ale tak samo było z Arthurem czy Paulinho a pozytywnie obaj zaskoczyli więc może i tutaj Maxi nas zaskoczy
0
To jaka masz kandydature?
0
Kogo byscie widzieli od nowego Sezonu jako 9 w Barcelonie? Maxi Gomez, Jovic, Piatek, Lautaro, Andre Silva, Volland, Werner, Haller, Richarlison, Inaki Williams, Memphis Depay. Ja powiem że realnie obstawiam Maxiego.
0
3 sezony były 15/16, 16/17 I 17/18 i dopiero teraz się udało dojśc do 1/2 no i jeszcze było za Martino z Atletico w sezonie 13/14 pamiętam :/
1
Jak wygra tryplet chyba wtedy już krytyka się skończy :)
1
Piękna szpilkę wbił w United :D
0
Ciekawe rozwiązanie Ale może tym razem spróbujmy ponownie Mirandzie dać szansę. Ostatnio złapał fajna formę a wtedy nie miał jej za bardzo kiedy grywał w 1 drużynie.
2
Po 4 latach dopiero jesteśmy w 1/2
0
To prawda ale jednak mimo wszystko Clement wskoczył na bardzo wysoki poziom mimo watpienia w niego niektórych to samo Ousmane i Arthur.
0
Trzeba wierzyć, że się uda po to się kibicuję, może obawa lekka jest wiadomo jak przed każdym meczem ale nie można też się bać
0
Powiem tak. Jeżeli ktoś krytykuje Valverde za styl, ogrywanie wychowanków, brak Cou w pomocy, rotację i to co było rok temu niech spojrzy też na rzeczy, które dobrze zrobił a mianowicie: Posprzątał bałagan w kadrze jaki zostawił Lucho z Gomesów, Ardy, Aleixa, Denisa, wygrał dublet, przełamał klątwę na Anoeta, przełamał klątwę 1/4 Champions League, przełamał klątwę wyjazdów, usprawnił obronę, lecimy w tym sezonie po tryplet, nauczył się na błędach, odbudował Ousmana po kontuzji i wziął go przystosował do stylu gry Barcy, Dał szansę Arthurowi i Lengletowi i to był strzał w dziesiątkę, tchnął nowe życie w Albe i wyciągnął z niego Max, tak więc to co zrobił dobrze jednak przesłania jego błędy na których się nauczył a jak wiadomo nie zawsze można mieć wszystko to co się chce.
0
Mimo wszystko trzeba też spojrzeć na jego zalety a nie tylko wady jak np dublet, wyniki, przełamanie klątwy 1/4 Champions League, zrobienie porządku po tym co Lucho pozostawił z Gomesow, Turanów, Denisow, Aleixów oraz usprawnienie defensywy i uczenie się na błędach. Każdy trener ma swoje wady i zalety a człowiekowi i tak jak wiadomo nigdy się nie dowodzi :p
0
Dobrze to powiedz mi jak ty to widzisz specu ja już ci nie odpisuje bo masz problem dalej ze zrozumieniem i zadajesz głupie pytania i umawiasz mi coś co nie ma miejsca żegnam... Szkoda mojego czasu i klawiatury ba pisanie z kimś takim jak ty.
0
W tym przypadku nie muszę akurat bo nie tylko ja tak uważam a ty dalej sobie wmawiaj, że ja próbuje coś wmówić żeby wyszło na moje a większość i tak uważa Puiga za diament
0
Nie wiem ale z tego co mi wiadomo w 1/2 kartki się kasuja już. Jeżeli nie zagra Robo to tym lepiej dla nas ????
0
Czyli uważasz, że skoro nie powołują go do młodzieżowek to nie ma potencjału i jest słaby? Piękna logika a jak dostanie powołanie do 1 kadry to wtedy też będziesz uważał, że nic nie wart jest? Nie widziałeś chyba na serio jak on gra i nie musi wyjść na moje bo wiele osób uważa Puiga za diament a ty zamiast się cieszyć, że w końcu to może być ten wychowanek, który zrobi u nas furorę za parę lat szukasz dziury w całym pisząc, że nie nadaje się do niczego bo nie gra w mlodziezowkach genialna logika...
0
Daj sobie na spokojnie coś wyjaśnić o co mi chodziło i nie spinaj brody. Cou bardziej Valverde widzi na skrzydle (chociaż w pomocy też może grać) Jeden z pomocników i tak będzie musiał odejść jak przyjdzie Frenkie i 2 na wypozyczenie z młodzików będzie musiał przyjść, Wague podobno też ma być włączony do 1 drużyny teraz, Puig by dostawał minuty jakies i powoli był wprowadzany do zespołu a co do ataku jedynie 9 by się przydała na przyszłość jakąś żeby już się uczyła od Luisa i wyskoczyła za niego np Maxi Gomez.
0
Grał w młodzieżowych Ale i grał też u nas ostatnio wybornie a Deschamps i tak wolał Kimpembe powołać np a co do Puiga I reprezentacji ostatnio grał w repce Katalonii z Wenezuela i również szło mu bardzo dobrze. Nie musi wyjść na moje żeby ocenić skale talentu jaką posiada Puig, przegląd pola, spryt i technikę tylko taki znaffca z czapy jak ty tego nie widzi i ma problem, że ktoś może uważać inaczej niż ty.
0
Ogólnie porównując do tego co było w sezonie 15/16 I 16/17 te transfery były miodzio
1
To tylko dowodzi na to, że jak ktoś dostanie szansę i kredyt zaufania może być kozakiem :)
0
Dobrze w takim bądź razie wg teojej zasady skoro Ty też nie masz pojęcia to zamilcz.
0
Sam wypisujesz bzdury i spinasz brodę prowokując. Zadajesz mi jakieś głupie pytania o kadrę na następny sezon jak by to zależało odemnie a jak ci odpowiadam to spinasz się jak by to było niewiadomo co....
0
Rozdwojenie jaźni bo co bo uważam, że Puig ma talent?Po za tym po za Leo wymieniłem też Inieste, Arthura i Xaviego czytać nie umiesz???? Chłopie weź nie pisz do mnie bo nie ma sensu dyskusja z kimś kto ma problem ze zrozumieniem czyjegoś zdania po za tym od kiedy to wyznacznikiem umiejętności gmjest gra w repce? Lenglet wiadomo jakie ma umiejętności a Deschamps go nie widzi w repce.