3

Nie widzę sensu żeby martwić się na zapas o Ivana bo myślę, że Frenkie sobie świetnie poradzi. Ma pewność siebie, chce się uczyć i stawać coraz lepszym a Modricia złotą pilkę zniszczył i nie miał większych problemów z czyszczeniem Viniciusa i Asensio, natomiast bardziej powinniśmy się martwic brakiem obecnie 9 i podejściem zarządu do ogarnięcia kogoś a jak wiadomo Luis ma już ponad 32 lata, problem z kolanem, 2 lata kontraktu do końca, w LM "klątwa" nad nim ciąży i ma problemy ze zdobywaniem bramek, bez 9 i Messiego w składzie mamy mega problemy z wykończeniem akcji, rynek 9 obecnie jest ubogi a za 2 lata może być tylko gorzej, ktoś już powinien przyjść i powoli wchodzić do zespołu i uczyć się od Luisa gry bo później może być problem z aklimatyzacją tez na początku więc widzę na napadzie większy problem niż w pomocy gdzie jest bogactwo.

0

Skład wg Marki przewiduję, że będzie.

5

Jest jeszcze nasz gladiator Vidal Z którym chcą przedłużyć kontrakt niby.

2

To prawda, Alba też czasami odwali coś ale jednak gadanie, że to tylko u nas są aktorzy to jest mega hipokryzja :p

0

Myślę, że Frenkie jednak sobie poradzi i Ivan odejdzie za rok może. Frenkie gra bez kompleksów, jest pewny siebie, skasował i zawstydził Modricia, z Viniciusem czy Asensio również sobie radził a do tego ma fantazję i chce wszystko robić coraz lepiej.

1

Że Malcom i Aleña znowu nie zagrali :p

2

Pięknie... A "kibice" LFC gadają, że to w Barcelonie są aktorzy i symulaci.... Hipokryzja Level ekspert

1

Ivan to jednak potrafi czasami fajnie przykopać z dystansu :D

6

Trudno znaleźć zastępcę? Zastepca juz jest i myślę, że Frenkie poradzi sobie znakomicie w roli jaką pełni u nas Ivan

2

Ivan odpoczynek? Po czym? Za mało grał I musi się jeszcze ogrywać ;)

1

Oj tam, kazdemu sie zdarza stracić rachubę ;)

3

Generalnie to na MS bardziej Cou świecił od Neymara i u nas też pierwsze pół roku miał super, później dawał dalej radę aż w końcu na przełomie Październik/Listopad kryzys przyszedł jakiś :( co do Dembunia on dalej może być jeszcze lepszy niż jest jak go w końcu będą omijały kontuzje i zacznie robić postępy a już je widać jak się przystosował pod system gry Barcelony. Neymar ma problemy ostatnio z kontuzjami i gra w dużo łatwiejszej lidze co nie zmienia faktu, że jak wróci na swój rytm dalej może dawać wiele w PSG bo wiadomo jakim jest piłkarzem.

0

Ten ktoś to ojciec i nie zgadzam się, że Neymar > Cou + Dembele

4

Grunt to żeby nie było kontuzji i była forma, zwłaszcza u Luisa nad którym chyba w LM jakaś klątwa ciąży, Ousmanka i Cou bo Messi sam nie zrobi wszystkiego za trzech.

0

Nie wiemy czy Atletico wykupi Morate. Chelsea teraz ma bana, Real może im kupić Edena i już generalnie pozostje problem z 9 a gra z Michym albo Olivierem chyba się im nie bedzie widziała no chyba, że coś wymyślą, na szczęście to nie nasz problem :)

0

I na Puchar Krola z Valencia ;)

2

Nie pozbedzie się Florek gościa, który ma na niego taśmy :D

0

Było by super gdybyśmy dzisiaj wygrali, Atletico jutro przegrało i mieli już 100% pewności, że możemy się skupić na meczach Champions League i Pucharze króla z Valencia.

0

O Fredzie za 60 mln zapomniałeś wspomnieć i Baillym za 38 mln ;)

0

Niech go bierze sobie PSG bo wykupi nam Szejker pół składu w zemście a w szkółce mamy w U19 De La Fuente na jego pozycję, który i tak nie pogra pewnie tak jak i ten bo najpierw by musieli Malcoma stracić, później Demlebe co jest już mało prawdopodobne a na koniec Messi co jest już niemożliwe.

1

Dokładnie. Od czasów przebicia Roberto nikt nie dostał porządnej szansy z wychowanków, póki co coś z Aleña próbują i może będzie Puig ale jakoś zbytnio się nie ma co łudzić już, że któryś wychowanek znowu podbije pierwszą drużynę i zostanie w niej legendą czas pokaże co z Puigiem, Aleña i Miranda będzie oraz z pozostałymi.

0

Kogoś za "free" Felipe Luis spoko opcja, Alberto Moreno to aż strach dać na LO więc odpada, Awans Mirandy do 1 drużyny był by też ok albo powrót Cucu A ż takich opcji wymarzonych Grimaldo lub Gaya

0

Mnie on mocno rozczarował. Liczyłem, że sprawi nam niespodziankę taką samą jak Paulinho a tu jednak okazało się, że się nie nadaje do grania na takim poziomie w takiej trudnej lidze

24

Ale, że bez Ivana? :/

0

Prince to człowiek od atmosfery jak kiedyś był Douglas u nas i w tym celu został sprowadzony.

1

Ale nie trzeba tego cały czas robić jak w Realu na Bale'a gwiżdzą.

3

I bardzo dobrze. Trzeba wspierać chłopaka a nie go dobijać. Barca to nie Real żeby gwizdac sobie na swoich i ich hejtowac przy każdej okazji nawet jak mają słabszy okres

0

Bez Ivana to jak bez ręki :p

0

Lepiej od Szpakowskiego ;)

0

Ja bym go widział tylko wtedy jak by Cou rzeczywiście odszedł inaczej ciężko nawet w 4-2-3-1, natomiast w 4-3-3 grywał by na zmianę z Ousmanem raz on, raz Ous tak jak teraz jest z Cou i Ousem a i nie zapominajmy o Ansu bo jak odpali może być też kozak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?