0

POW!!linho :D muszę przyznać że pozytywnie nas gość zaskoczył :)

0

On im bliżej bramki przeciwnika tym bardziej jak by mu mózg wyłącza i nie wie co zrobić a pamiętam czasy jak jedynie co robił to kółeczko z piłką i wycofanie do Vidal, Ivana lub Pique jak by był w jakieś sekwencji. Niby lepiej jest niż rok temu Ale jednak ma swój wiek i powinien już być kozakiem na tej pozycji dostając tyle szans i grając 2 lata w Barcelonie a nie jest i nawet nie można mu przypisać roli jaką miał Abi u nas bo Abu chociaż myślał i strach go tak nie paraliżował z przodu. Choć muszę przyznać że czasami zagra solidne spotkanie

0

On im bliżej pola karnego przeciwnika tym bardziej nie wie co z piłką zrobić, już Pique, Samuel, Verma i Lenglet nawet lepiej jako stopery grają w ofensywie niż on.

0

Jego problem to jest to, że mózg mu wyłącza jak ma wrzucić piłkę albo podać w pole karne, jest panika, kółeczko wokół piłki i wycofanie albo podanie w poprzek... A jak już wrzuca to na pałę w większości przypadków 0 precyzji

0

Kurde a ja myślałem że 6 to rozgrywający haha całe życie w niewiedzy Ale to też dlatego bo przyzwyczaiłem się do 6 u nas, że miał Xavi :p

0

Jeżeli ktoś wg Mnie fajna suma zastanowił bym się czy serio go nie sprzedać i nie awansować Wague :/

0

Dokładnie, czasami brakuje mi takiego kogoś o profilu Kimmicha na PO u nas.

0

Defensywny pomocnik ja to widzę jako pozycja nr 5. Z resztą wiadomo o co mi chodziło :p

0

Według mnie jeżeli Wague poprawi trochę grę w obronie i ustawianie się jak najbardziej ma szansę żeby wygryźć Semedo. Chłopak nie boi się jak Nelson grać z przodu a i z tyłu daje radę i jest bardziej bezpośredni co przy grze w ofensywie u PO u nas jest sporym atutem

0

Semedo ma problem z grą w ofensywie. Wrzutki na pałę, które sa nieprecyzyjne, albo gubi się gdy trzeba wykonać ostatnie podanie a i w defensywie czasami się nie podpisze :/

0

Gdyby nad Luisem nie ciążyła klątwa jeżeli chodzi o zdobywanie bramek w LM i było by tak jak w sezonach 14/15 i 15/16 nie było by tematu :)

0

Chyba, że chodziło o to co z Douglasem XD

0

Aleña jest bardziej ofensywny od De Jonga chociaż Frenkie obsadzić może każdą pozycję w pomocy od Pivota poprzez 6, 8 i Mediapunte a nawet jako obrońca może grać. Myślę, że to będzie genialny transfer i okaże się promocja :D

0

Musi więcej klaskać to wtedy ją może wygra ;)

0

Dlatego właśnie nie wiem po co ten zakup Emersona był i mowa o awansie Wague.

1

Dziwna sprawa z tym Wague. Niby bardzo fajny utalentowany prawy obrońca a może być problem z jego awansem przez to że mamy dwóch PO już Ale gdyby się dostało sensowne pieniądze za Semedo to według mnie miał o by sens awansowanie Wague i sprzedaż Nelsona, jest jeszcze ten Emerson w Betisie Ale jego zakup według mnie to był czysty bez sens.

0

Brakuje mu tylko doswiadczenia jak u Arturo choć i temu czasami się zdarzają błędy no i takiej waleczności.

0

Mam nadzieję, że w nowym sezonie dostanie dwa razy więcej minut. Wiadomo konkurencja w środku pola Ale obecnie Arthur nie uważam żeby był lepszy i od czasu kontuzji nie doszedł jeszcze do siebie.

1

Ale Busi nadal będzie pełnił rolę pierwszo planową pewnie Mimo, że ma wahania formy. Jest jednym z najlepszych Pivotów na świecie i nie widzę tego żeby opuścił klub tak szybko i śmiało minimum rok pogra jeszcze u nas.

0

Sam Ernesto nie ma wpływu na to też aż takiego i powiedział, że klub zadecyduje no i sam Ivan.

1

Xavi i Andres odeszli mając po 34-35 lat na karku A przed Busim jeszcze spokojnie będzie te 3 lata gry u nas myślę.

2

Jakoś nie chce mi się wierzyć z tym Busim. Prędzej Vidal albo Ivan odejdą niż Busi.

4

Gdyby trafił kilka lat wcześniej do Barcy pewnie by miał już od Benzemy więcej trafień w Lidze :p

1

No masz rację zapomniałem o Puyol, Alonso, Casillasie, Villi, Fabregasie i Torresie :/

0

Na Celte niech nawet Abel Ruiz wyjdzie. Może nie wierzę w niego Ale gorszy od Boatenga nie będzie na bank a przynajmniej chłopak coś sobie liźnie Ligii.

0

Pewnie nic bo nie ma co porównywać tego pokolenia z Sebajosami, Asensio, Odriozola itd do tego co było z Xavim, Iniesta, Pedro itd :p

0

Patrząc na to jak u nas wygląda sytuacja z Napastnikiem i formą Luisa to przykro mi trochę, że nasi dopuścili Jovicia.

0

Na Celte też. Nasi widać że niektórzy już są strasznie zmęczeni sezonem a najbardziej chyba Luis

0

Ale jeżeli będziemy mieli mistrza to jest sens ryzykować urazami przed meczem z Liverpoolem? Oczywiście napisałem, że można tak wyjść jak po dzisiejszej wpadce Atletico przypieczetujemy majstra, jeżeli nie to tylko lekkie rotację na Levante i po 3 pkt

16

Wiesz bo kiedyś jak grali w tej repce głównie nasi to się zupełnie inaczej na to patrzylo a Dzisiaj? Są mi totalnie obojętni przez to właśnie że większość to biali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?