1

Ansu Fati i Konrad De La Fuente. Dwa kocury, które mam nadzieję, że będą za parę lat u nas jak Pedrito robili kariery a nie jak Deulofeu, czy Tello

0

Czy ja wiem czy odkryta. Aleña dobrze gra w defensywie i asekuruje to samo Ousmane wraca do asekuracji i robi Pressing

0

Widzę, że niechęć masz do LFC i pewnie jak nas przejdą w finale będziesz za kimś z dwójki Ajax/Spurs :p

0

Dokładnie i nawet Vidal nie ogarnie sam całej prawej flanki bo Semedo ostatnio znowu zjazd formy a Roberto wiadomo jaki jest w defensywie o Samu z prawej nawet nie wspomnę :/

0

No ja mam nadzieję, że tym razem bedzie lepsza komunikacja w obronie Lengleta z Samem bo ostatnio była masakra :/

0

Patrząc na to co gra w Barcelonie B i jakie ma liczby nie wierzę w Ruiza na chwilę obecną. Co do Piątka to myślę, że tutaj miał by o tyle lepiej niż w Milanie bo by miał kto do niego podawać ciasteczka i wiele on sam by się tutaj nauczył od najlepszych Ale nie wiem ile by Milan za niego skasował :/

0

Nie ty jeden :/

0

Zobacz na Dembele, Mane jest do niego stylem gry podobny i jak widać daje radę. Co do Malcoma to zły przykład bo prawie szans nie dostaje a jak dostaje to dobrze gra.

2

Mam nadzieję, że wygrasz ;D

0

Nie no Mane jednak ma szybkość której Cou nie ma a do tego Cou na skrzydle ma jeden repertuar a Mane jest bardziej nieprzewidywalnym zawodnikiem.

1

Chyba u nas się pomylili jak robili transfer z LFC. Skoro chcieli lewego skrzydłowego za grubą kasę mogli brać Mane.

3

Aż mi się przypomniał tekst z Never Back Down jak Ryan powiedział do Jake'a "Naprałeś jakieś ofermy w żółtym Hammerze i myślisz, że jesteś już Dobry?"

13

Ja się nie mogę doczekać jak wyjaśnimy LFC na CN :p Oczywiście nie jestem 100% tego pewien Ale grunt to być dobrej myśli.

1

Jak Ahilles vs Hector :D

1

Ja tam bym chciał awans Deportivo La Coruña.

1

Albo Songo vs Bubu :p

0

Alba, Pique, Lenglet ich powstrzymają myślę. Gorzej z Roberto/Semedo.

0

Liverpool vs Barcelona to będzie pojedynek jak Obcy vs Predator.

0

Jak on więcej grał na 9 niż na skrzydle Ale ok. A tak po za nim jeszcze bym widział Jovicia, Jesusa lub nawet Vollanda z Leverkusen.

1

Mam nadzieję, że my nie podzielimy ich losu :/

0

Ale muszę przyznać, że jak na 16 latka kozak jest Ansu. Szybki, dynamiczny a do tego wie gdzie się ustawić, trochę gorzej w defensywie Ale i to poprawi z czasem myślę.

0

Arnau musi wziąć lekcję gry nogami u MATSA :p

0

No i masz ehhh :/

0

Dobry ten Ansu trzeba przyznać.

0

Ładnie tam Konrad zakręcił a Ansu tylko dokonał formalności. Mam nadzieję, że coś z nich będzie bo od czasów Pedro jest Bida straszna.

0

Jak dalej będą Fredów za 60 mln kupować i Baillych za 40 to jedynie co będzie to Waste kasy a nie rewolucja :p

0

Biorąc pod uwagę, że Hazard pójdzie do Realu to Chelsea zostanie na 9 tylko z Giroudem j Michym jak Morata odejdzie xD

0

Obecnie Liga to tam jest priorytetem większym niż LM więc niech do końca walczą z City i kumulują siły bardziej w ligę.

0

Jeżeli dzisiaj LFC przegra z Huddersfield to już na 100% City ma majstra Ale jednak chciał bym żeby nie przegrało bo wtedy żeby ratować sezon zmobilizują się na LM na 200% i będzie trzeba zagrać w CL z "wygłodniałym Lwem" oby tak nie było.

0

Wtedy Luis był w formie i ciągnął nas a jak tej formy nie ma lub nie ma jego i Leo na boisku to jeszcze dodatkowo brak Leo sprawia, że jest martwica w ataku a wykończenie akcji jest czymś w rodzaju wchodzenia na Mount Everest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?