Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ansu Fati i Konrad De La Fuente. Dwa kocury, które mam nadzieję, że będą za parę lat u nas jak Pedrito robili kariery a nie jak Deulofeu, czy Tello
0
Czy ja wiem czy odkryta. Aleña dobrze gra w defensywie i asekuruje to samo Ousmane wraca do asekuracji i robi Pressing
0
Widzę, że niechęć masz do LFC i pewnie jak nas przejdą w finale będziesz za kimś z dwójki Ajax/Spurs :p
0
Dokładnie i nawet Vidal nie ogarnie sam całej prawej flanki bo Semedo ostatnio znowu zjazd formy a Roberto wiadomo jaki jest w defensywie o Samu z prawej nawet nie wspomnę :/
0
No ja mam nadzieję, że tym razem bedzie lepsza komunikacja w obronie Lengleta z Samem bo ostatnio była masakra :/
0
Patrząc na to co gra w Barcelonie B i jakie ma liczby nie wierzę w Ruiza na chwilę obecną. Co do Piątka to myślę, że tutaj miał by o tyle lepiej niż w Milanie bo by miał kto do niego podawać ciasteczka i wiele on sam by się tutaj nauczył od najlepszych Ale nie wiem ile by Milan za niego skasował :/
0
Nie ty jeden :/
0
Zobacz na Dembele, Mane jest do niego stylem gry podobny i jak widać daje radę. Co do Malcoma to zły przykład bo prawie szans nie dostaje a jak dostaje to dobrze gra.
2
Mam nadzieję, że wygrasz ;D
0
Nie no Mane jednak ma szybkość której Cou nie ma a do tego Cou na skrzydle ma jeden repertuar a Mane jest bardziej nieprzewidywalnym zawodnikiem.
1
Chyba u nas się pomylili jak robili transfer z LFC. Skoro chcieli lewego skrzydłowego za grubą kasę mogli brać Mane.
3
Aż mi się przypomniał tekst z Never Back Down jak Ryan powiedział do Jake'a "Naprałeś jakieś ofermy w żółtym Hammerze i myślisz, że jesteś już Dobry?"
13
Ja się nie mogę doczekać jak wyjaśnimy LFC na CN :p Oczywiście nie jestem 100% tego pewien Ale grunt to być dobrej myśli.
1
Jak Ahilles vs Hector :D
1
Ja tam bym chciał awans Deportivo La Coruña.
1
Albo Songo vs Bubu :p
0
Alba, Pique, Lenglet ich powstrzymają myślę. Gorzej z Roberto/Semedo.
0
Liverpool vs Barcelona to będzie pojedynek jak Obcy vs Predator.
0
Jak on więcej grał na 9 niż na skrzydle Ale ok. A tak po za nim jeszcze bym widział Jovicia, Jesusa lub nawet Vollanda z Leverkusen.
1
Mam nadzieję, że my nie podzielimy ich losu :/
0
Ale muszę przyznać, że jak na 16 latka kozak jest Ansu. Szybki, dynamiczny a do tego wie gdzie się ustawić, trochę gorzej w defensywie Ale i to poprawi z czasem myślę.
0
Arnau musi wziąć lekcję gry nogami u MATSA :p
0
No i masz ehhh :/
0
Dobry ten Ansu trzeba przyznać.
0
Ładnie tam Konrad zakręcił a Ansu tylko dokonał formalności. Mam nadzieję, że coś z nich będzie bo od czasów Pedro jest Bida straszna.
0
Jak dalej będą Fredów za 60 mln kupować i Baillych za 40 to jedynie co będzie to Waste kasy a nie rewolucja :p
0
Biorąc pod uwagę, że Hazard pójdzie do Realu to Chelsea zostanie na 9 tylko z Giroudem j Michym jak Morata odejdzie xD
0
Obecnie Liga to tam jest priorytetem większym niż LM więc niech do końca walczą z City i kumulują siły bardziej w ligę.
0
Jeżeli dzisiaj LFC przegra z Huddersfield to już na 100% City ma majstra Ale jednak chciał bym żeby nie przegrało bo wtedy żeby ratować sezon zmobilizują się na LM na 200% i będzie trzeba zagrać w CL z "wygłodniałym Lwem" oby tak nie było.
0
Wtedy Luis był w formie i ciągnął nas a jak tej formy nie ma lub nie ma jego i Leo na boisku to jeszcze dodatkowo brak Leo sprawia, że jest martwica w ataku a wykończenie akcji jest czymś w rodzaju wchodzenia na Mount Everest