0

Kurde ten Donny Van De Beek dobry jest muszę przyznać :D widział bym go w jakimś klubie z PL albo u nas :p

1

Brakło głowy i pewnego poziomu już nie dał rady przeskoczyć.

0

Jeszcze Ox wraca Ale wątpię, że zagra w 1 meczu. W 2 może zagrać.

0

Liczył, że za to też dostanie premię ;)

0

To zależy od Szejka ile dostanie bo za robienie sobie Selfie z kibicami i autografy też dostaje się u niego podobno bonusy.

0

Po bramce Cou z dystansu, natomiast Pique I Messi mogą w finale coś trafiać jak awansujemy to się nie obraże :D

41

Spłaca się chłopak z koszulek :p

65

Muszę przyznać, że koncertowo sobie karierę póki co marnuje.

9

My też tak myśleliśmy XD

3

Mnie on bardziej Indianina przypomina :p

1

A no mogliśmy ale nie pykło :/

1

Tottenham zrobił interes życia kupując go za 12 mln euro.

0

Wiesz. Ja myślałem, że Cou przyszedł jako zastępca Andersa bo nie sądzę, że klub od tak wywalił sobie 300 mln na dwóch zawodników na 1 pozycje. Co do Arthura to niestety ale brakuje u niego podań bardziej do przodu, które by otwierały drogę do bramki Messiemu czy Luisowi, natomiast może w końcu zacznie takie posyła za jakiś czas bo póki co bardzo rzadko u niego takie widzę.

4

Zdecydowanie na jutro Coutinho

5

Wystarczy, że strzeli jedną Ale decydującą.

0

Z tej dwójki nie wazne kto awansuje, grunt żeby LFC pokonali w finale jak nam się nie uda ich przejść.

0

Po co? Przyjdzie De Jong, jest Aleña, awansuje Puig więc nie widzę sensu ściągać 60 pomocnika. Bardziej powinni się skupić na 9 bo tam jest turbo dziura i na LO bo Alba wypadnie (nie daj Boże) i musi tam być przesunięty z konieczności Semedo lub Roberto.

0

Szkoda, że nikt o tym Pępowi nie powiedział wystawiając w pomocy De Bruyne obok Davida Silvy czy Bernardo Silvy. Niby jest wszystko spoko to co napisałeś Ale jednak doświadczenie pokazuje, że nie do końca bo i tak tracimy bramki a pomoc u nas klepie sobie wzdłuż, wszerz i do tyłu dlatego koledze chodziło o kogoś kto to by rozruszał czasami i zagrał jakąś niekonwencjonalną piłkę a Cou taką potrafi zagrać czego mieliśmy przykład na mundialu gdzie świeciło w środku pola w repce Brazylii. :p

0

Ja coś przeczuwam, że on skończy jak Hleb...

1

Oby tylko nie okazał się przekleństwem :/

0

Jak dla mnie to jest anomalią, że Luis nie potrafi od roku w CL ani jednej bramki zdobyć o golach wyjazdowych nie wspomnę a ten OG to nie przypadek. Do Luisa chyba trzeba egzorcyste wezwać bo w tej CL ma takie problemy ze zdobyciem gola, że aż nie da się tego logicznie wyjaśnić zwłaszcza patrząc, że Realowi na szybko dwójkę potrafi wbić.

0

Miło by było ale ja już nie łudzę się na to że Luis coś strzeli w CL :(

0

W Środę jak coś

0

No w drugim meczu jak wszedł z ławki to tak. Generalnie ja się najbardziej boję Busiego i formy Suareza bo ostatnio ma tragiczną formę a w LM od roku nic nie strzelił jak by nad nim klątwa jakaś wisiała a Busi to wiadomo człowiek strata.

0

Ale Roberto ma tą wadę że na Real to się mobilizuje na 200% a na innego rywala no już nie koniecznie... Co do formy niestety jest to prawda ale patrząc też na formę Suareza I jego "klątwe" ze zdobywaniem bramek to tylko Messi zostanie nam w ataku w tym 4-4-2. Ja bym się zastanowił czy w nie dać 4-3-3 Ale z Vidalem na Pivocie i Ivanem/Arthurem i Cou w środku bo Busi niestety ma tendencję do Wylewów i strat na 25-30 metrze od własnej bramki pod Pressingiem.

0

Pragmatycznie do Bólu to może być sobie w Atletico Ale nie tu :/ A i Semedo na boku jak piszesz o zabezpieczeniu Boków bo wg mnie jednak w defensywie lepszy od Roberto, który wpuszcza każdą wrzutke i jest omijany

0

A no tak zapomniałem że mecz z Valencia jeszcze finał CDR :/

0

Złoty but no i rytm. Przyda się coś strzelić żeby odjechal Mbappe i przyda mu się rytm meczowy Ale nie miałem na myśli całego meczu a 45 minut.

5

Tym razem Ivan najkrótszą słomkę wyciągnął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?