Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde ten Donny Van De Beek dobry jest muszę przyznać :D widział bym go w jakimś klubie z PL albo u nas :p
1
Brakło głowy i pewnego poziomu już nie dał rady przeskoczyć.
0
Jeszcze Ox wraca Ale wątpię, że zagra w 1 meczu. W 2 może zagrać.
0
Liczył, że za to też dostanie premię ;)
0
To zależy od Szejka ile dostanie bo za robienie sobie Selfie z kibicami i autografy też dostaje się u niego podobno bonusy.
0
Po bramce Cou z dystansu, natomiast Pique I Messi mogą w finale coś trafiać jak awansujemy to się nie obraże :D
41
Spłaca się chłopak z koszulek :p
65
Muszę przyznać, że koncertowo sobie karierę póki co marnuje.
9
My też tak myśleliśmy XD
3
Mnie on bardziej Indianina przypomina :p
1
A no mogliśmy ale nie pykło :/
1
Tottenham zrobił interes życia kupując go za 12 mln euro.
0
Wiesz. Ja myślałem, że Cou przyszedł jako zastępca Andersa bo nie sądzę, że klub od tak wywalił sobie 300 mln na dwóch zawodników na 1 pozycje. Co do Arthura to niestety ale brakuje u niego podań bardziej do przodu, które by otwierały drogę do bramki Messiemu czy Luisowi, natomiast może w końcu zacznie takie posyła za jakiś czas bo póki co bardzo rzadko u niego takie widzę.
4
Zdecydowanie na jutro Coutinho
5
Wystarczy, że strzeli jedną Ale decydującą.
0
Z tej dwójki nie wazne kto awansuje, grunt żeby LFC pokonali w finale jak nam się nie uda ich przejść.
0
Po co? Przyjdzie De Jong, jest Aleña, awansuje Puig więc nie widzę sensu ściągać 60 pomocnika. Bardziej powinni się skupić na 9 bo tam jest turbo dziura i na LO bo Alba wypadnie (nie daj Boże) i musi tam być przesunięty z konieczności Semedo lub Roberto.
0
Szkoda, że nikt o tym Pępowi nie powiedział wystawiając w pomocy De Bruyne obok Davida Silvy czy Bernardo Silvy. Niby jest wszystko spoko to co napisałeś Ale jednak doświadczenie pokazuje, że nie do końca bo i tak tracimy bramki a pomoc u nas klepie sobie wzdłuż, wszerz i do tyłu dlatego koledze chodziło o kogoś kto to by rozruszał czasami i zagrał jakąś niekonwencjonalną piłkę a Cou taką potrafi zagrać czego mieliśmy przykład na mundialu gdzie świeciło w środku pola w repce Brazylii. :p
0
Ehh XD
https://www.transfermarkt.pl/aleksandr-hleb/profil/spieler/597
0
Ja coś przeczuwam, że on skończy jak Hleb...
1
Oby tylko nie okazał się przekleństwem :/
0
Jak dla mnie to jest anomalią, że Luis nie potrafi od roku w CL ani jednej bramki zdobyć o golach wyjazdowych nie wspomnę a ten OG to nie przypadek. Do Luisa chyba trzeba egzorcyste wezwać bo w tej CL ma takie problemy ze zdobyciem gola, że aż nie da się tego logicznie wyjaśnić zwłaszcza patrząc, że Realowi na szybko dwójkę potrafi wbić.
0
Miło by było ale ja już nie łudzę się na to że Luis coś strzeli w CL :(
0
W Środę jak coś
0
No w drugim meczu jak wszedł z ławki to tak. Generalnie ja się najbardziej boję Busiego i formy Suareza bo ostatnio ma tragiczną formę a w LM od roku nic nie strzelił jak by nad nim klątwa jakaś wisiała a Busi to wiadomo człowiek strata.
0
Ale Roberto ma tą wadę że na Real to się mobilizuje na 200% a na innego rywala no już nie koniecznie... Co do formy niestety jest to prawda ale patrząc też na formę Suareza I jego "klątwe" ze zdobywaniem bramek to tylko Messi zostanie nam w ataku w tym 4-4-2. Ja bym się zastanowił czy w nie dać 4-3-3 Ale z Vidalem na Pivocie i Ivanem/Arthurem i Cou w środku bo Busi niestety ma tendencję do Wylewów i strat na 25-30 metrze od własnej bramki pod Pressingiem.
0
Pragmatycznie do Bólu to może być sobie w Atletico Ale nie tu :/ A i Semedo na boku jak piszesz o zabezpieczeniu Boków bo wg mnie jednak w defensywie lepszy od Roberto, który wpuszcza każdą wrzutke i jest omijany
0
A no tak zapomniałem że mecz z Valencia jeszcze finał CDR :/
0
Złoty but no i rytm. Przyda się coś strzelić żeby odjechal Mbappe i przyda mu się rytm meczowy Ale nie miałem na myśli całego meczu a 45 minut.
5
Tym razem Ivan najkrótszą słomkę wyciągnął.