Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Każdy ma prawo tym żyć bo różne rzeczy mogą się wydarzyć.
0
Było już mówione, że tematy Jovicia, Gomeza, Rashforda, Pepe itd zostały pogrzebane bo klub zrezygnował ze starania się o którego kolwiek z nich.
2
Dobrze to ująłeś do "kogoś" Tutaj trzeba grać na najwyższym poziomie i dla wielu już Barca okazała się "przystankiem śmierci" a Neres jest tylko lewonożny no i nie sądzę, że miał by lepsze statystyki u nas od Dembele bo presja i poziom jest u nas znacznie większy niż w Ajaxi e i Holandii. Ja bym się martwił bardziej wydaną kasą na Cou bo on już powinien być gotowym piłkarzem i z miejsca dać jakość a kopał się pół roku po czole i jego statystyki to jest jakaś masakra a mowa o gościu który był wirtuozem Premier League i LFC.
0
Nikt nam nie zwróci 40 bramek strzelonych przez Leo i 30 przez Luisa, które w większości były decydujące a jak tej dwójki nie ma na boisku to bez napastnika wykończenie akcji i zdobycie gola jest niczym "droga krzyżowa"
0
Odejmij Leo i Suareza z tej drużyny, oraz Pique, Busiego, Ivana i Albe i masz odpowiedź co tutaj zostanie. Grube miliony, które nie ogarną bo nie sądzę, że Ousmane ani tym bardziej Cou wtedy pociągną ten wózek.
6
Powiem Ci, że jeszcze rok temu liczyłem, że Cou będzie tyle miał w tym sezonie a jest jak widać zupełnie inaczej XD Sarabia za 1 mln 13 asyst 11 trafień, Cou za 160 mln 2 asysty i 5 trafień.....
0
Moze i jest mobilny ale wiecej na prawym skrzydle gra niz na 9. Już wolał bym Maxiego Gomeza chyba nawet bo to jest typowy napastnik podobny do Luisa.
2
Niby tak ale jednak takie podejście do tematu 9 mocno mnie wpienia, Luis za 2 lata już pewnie kończy swoją przygodę w Barcelonie a my dalej bez 9 i obudzimy się z ręką w nocniku wtedy jak w przypadku zastąpienia Alvesa i Xaviego, tylko, że tutaj może być gorzej bo jak jeszcze do tego Leo rok później odejdzie + - to z tej Barcelony w 2022 nie będzie czego zbierać i będzie powrót jak za czasów Van Gaala i Gasparta i lata posuchy, wtedy będzie sobie można zadawać to samo pytanie co kibice LFC "Czy to ten sezon?"
4
No ja mam nadzieję, że to plotka... 9 powinni się zająć a nie Willianem....
0
Pepe to bardziej prawe skrzydło niż 9
0
Nie wiem ale olewanie tematu 9 to odbije się wkrótce nam mocną czkawką :X
0
To będzie bardzo smutne pożegnanie. Jak Leo i Luis odejdą to ja nie wyobrażam sobie co to będzie dalej. Niby było życie przed nimi i będzie po nich ale oni we dwójkę ciągną ten zespół i obawiam się powrotu do czasów Van Gaala, Anticia i Gasparta wtedy i podzielenia losu Realu z tego sezonu.
0
Albo Van De Beek lub Ndombele
1
To teraz sobie zobacz ile Neymar w PSG miał kontuzji o Balu w Realu czy Reusie w Bdb nie wspomnę. A dwa Neymar sam sobie pogrzebał karierę pod górą petrodolarów i już po za Francją nie wygra nic czy to indywidualnie czy to z P$G A na jego powrót nie ma szans.
0
Nie jest
0
Oj tam on się włącza do walki ale jak komandos po akcji gdzie juz wszystko pozamiatane ale jednak wchodzi.
0
A ja śledzę chłopaków ze szkółki, może nie tak obszernie i jakoś mega jak Visca ale nie widzę z Barcy B żadnego skrzydłowego i 9 obecnie w 1 drużynie. Może to zmieni Ansu Fati i Konrad De La Fuente Ale to potrzeba czasu, natomiast Abel, Carles Perez, Saveiro i Mujica nic nie pokazują takiego Wow w tej Barcelonie B. Jedyni zawodnicy z B, którzy mogą coś zdziałać w 1 drużynie to Puig, Wague, może Miranda i może Oriol, reszta średnio albo wgl nie ma szans na grę w 1 drużynie.
1
Dlatego to była by chyba ostatnia osoba na świecie, która bym posłuchał w danej kwestii :p
0
Kogo? XD Carlesa Pereza czy Kike Saveiro? Bo ja ani jednego ani drugiego nie widzę w 1 drużynie. Ansu może w końcu przełamie tą posuche albo Konrad Ale wolę się wstrzymać z tym bo od czasów Pedro same turbo przecietniaki z tej La Masii na skrzydło wychodzą.
0
Ja tam The Sun nie ufam
39
Tym samym dzieki tej arcy ważnej bramce włącza się do walki o złotą piłkę.
0
W tej La Masii to od x lat nie udało sie stworzyć skrzydłowego, jest Ansu, jest De La Fuente Ale to jeszcze 16-17 latkowie.
2
"Jego gra nie odbiega od innych dużo tańszych skrzydlowych" Czy dał byś sobie rękę uciąć, że Son, Gnabry, Mane, Tadić, Neres itd więcej by w Barcelonie pokazali na tym poziomie? Bo ja nie...
0
Już bym wolał Valencie. Getafe nie jest najlepsza wizytówka La Liga. Angole pewnie będą mieć 5 drużyn w LM a my 3,5
0
To lepiej żeby Hetafe weszło do LM? :D
0
Sevilla... Nagle patrzę na wynik i moja reakcja
0
Vermaelen*
0
Jest i Prince < 3
0
To prawda.
0
No to za rok zapraszamy do nas :D