Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już wolał bym Lacazette'a od Griezmanna albo Gabriela Jesusa.
0
Ja bym chciał Laca lub Gabriela Jesusa.
0
Każdy tak o kontuzji Dembele a nikt nie wspomina o Princie. Ten transfer to nawet nie jest wstyd czy zbrodnia. Ten transfer to jest kryminał.
0
Delikatnie powiedziane. W ataku jak zszedł Dembele był totalny Paździerz jakiego nigdy nie widziałem za czasów Barcy Ale cóż z Boatengiem można stworzyć, Malcomem i Collado z przodu :/
3
Jeszcze trzeba chwilę poczekać.
1
Ciekawe jak by wyglądał obok Ivana i Busiego. Chłopak jest kozakiem muszę przyznać i dawno nie widziałem takiego pomocnika, który miał by to coś co mieli Xavi i Iniesta a on to ma.
1
Jak tam po wczorajszym meczu byście widzieli Maxiego u nas? Ja tak średnio, może u nas by rozwinął skrzydła ale strasznie się wydaje ociężały i klocowaty Ale oddał bym sporo nawet za takiego zmiennika dla Suareza, który mógł by go zastąpić za 2 lata a nie Princa. Ale moim marzeniem był by Gabriel Jesus a z takich już starszych trochę Lacazette lub Auba.
0
Po wczorajszym popisie Boatenga ja już mam dość takich 30 latków jako zamienników dla już i tak powoli kończącego karierę u nas Luisa. Wiadomo 2 lata pogra ale te 2 lata w piłce to jest dosłownie chwila
3
Zamiast Nelsona też bym właśnie Cancelo wolał. Jest Wague Ale sporo ma do poprawy jeszcze no i musi nabrać doświadczenia.
0
Podejdźmy do tego z chłodną głową i cierpliwością. Jasne sam się wkurzyłem, że tyle kasy poszło na Cou i na niego i jeden się łamie a drugi 3/4 sezonu gra jak by miał depresje trudno, trzeba żyć dalej i liczyć na to, że Dembele nie będzie jednak drugim Overmarsem a Cou nie będzie drugim Gomesem.
0
Może i tak być, ale coraz bardziej jestem przekonany, że on i Cou to będą nasze największe niestety wtopy za grubą kasę (oby nie) Jedynie co mnie przy Ousmanie pociesza to fakt, że Neymarowi i Messiemu też się zdarzały kontuzje a później było tylko lepiej.
0
Pytanie tylko kogo na to Lewe skrzydło sprowadzić trzeba będzie w takim wypadku bo jak wiadomo skrzydłowi kosztują krocie, jedyna opcja to Sancho albo za jakiś czas dać szansę Ansu.
0
Oby nie bo nie widzi mi się za jakiś czas wywalanie kupę pieniędzy na nowego skrzydłowego :/
0
Mam na dzieję, że za około rok jak już też uda się wcześniej wygrać majstra do 1 drużyny będzie Ansu wpeowadzany powoli. W obliczu kontuzji Ousa i słabej formy Cou teraz by się na to LS przydał Ale trochę za młody :(
1
No i całkiem fajnie mu idzie, tak samo jak Puigowi, Wague jeszcze trochę musi się poprawić w defensywie Ale z przodu wg mnie lepszy od Semedo, reszta tak w miarę.
1
Prawdopodobnie ma po sezonie :/
0
Widzę tam Metallici. Też kiedyś bardzo lubiłem Ale później z wiekiem jakoś niestety coraz mniej słuchałem takiej muzyki :/ ale jednak z czasem do tego wracam :p
0
Podobno około 3 tyg ma pauzować
0
Nawet nie zwróciłem uwagi na taki szczegół Ale widać życie Rock n Rollowe pełną gębą :p
0
Nie miał wtedy takiego przepitego w pierwszych trzech albumach :p
0
Mnie się podoba gra Todibo, ma potencjał i widać uczy się od Pique nawet Ale to dobrze, może to zaowocować w przyszłości, natomiast jak De Ligt przyjdzie pewnie Todibo pójdzie na wypozyczenie albo na sprzedaż
0
Ale i tak trzeba z LFC na Anfield trzeba się będzie liczyć. My niestety również straciliśmy człowieka :(
0
Fajny miał głos wtedy James XD
0
Jak to The Sun to nawet nie ma sensu tego łykać.
2
Szkoda mi go :/ Pozostaje mieć nadzieję, że w nowym sezonie będzie już tylko lepiej.
0
Ma potencjał niewątpliwie i mogą być z niego ludzie Ale jak przyjdzie MDL to pewnie na wypo pójdzie.
0
Szkoda mi go :/ Dla nas to dobrze Ale po ludzku mi Gościa szkoda :(
0
Smutne ale prawdziwe :(
0
Rany skąd się tacy biorą :D przez Internet ocenia co by na kogo wystarczyło ja nic już nawet do Ciebie nie mam zamiaru pisać bo szkoda mi tracić czas na Gości a, który tylko potrafi obrażać i prowokować żegnam. Śmiało zakładaj tak dalej Ale takie zakłady są pewne jak zakłady w Bukmacherce.
0
Widzę Fighter dobry musisz więc być xDDD