0

Już wolał bym Lacazette'a od Griezmanna albo Gabriela Jesusa.

0

Ja bym chciał Laca lub Gabriela Jesusa.

0

Każdy tak o kontuzji Dembele a nikt nie wspomina o Princie. Ten transfer to nawet nie jest wstyd czy zbrodnia. Ten transfer to jest kryminał.

0

Delikatnie powiedziane. W ataku jak zszedł Dembele był totalny Paździerz jakiego nigdy nie widziałem za czasów Barcy Ale cóż z Boatengiem można stworzyć, Malcomem i Collado z przodu :/

3

Jeszcze trzeba chwilę poczekać.

1

Ciekawe jak by wyglądał obok Ivana i Busiego. Chłopak jest kozakiem muszę przyznać i dawno nie widziałem takiego pomocnika, który miał by to coś co mieli Xavi i Iniesta a on to ma.

1

Jak tam po wczorajszym meczu byście widzieli Maxiego u nas? Ja tak średnio, może u nas by rozwinął skrzydła ale strasznie się wydaje ociężały i klocowaty Ale oddał bym sporo nawet za takiego zmiennika dla Suareza, który mógł by go zastąpić za 2 lata a nie Princa. Ale moim marzeniem był by Gabriel Jesus a z takich już starszych trochę Lacazette lub Auba.

0

Po wczorajszym popisie Boatenga ja już mam dość takich 30 latków jako zamienników dla już i tak powoli kończącego karierę u nas Luisa. Wiadomo 2 lata pogra ale te 2 lata w piłce to jest dosłownie chwila

3

Zamiast Nelsona też bym właśnie Cancelo wolał. Jest Wague Ale sporo ma do poprawy jeszcze no i musi nabrać doświadczenia.

0

Podejdźmy do tego z chłodną głową i cierpliwością. Jasne sam się wkurzyłem, że tyle kasy poszło na Cou i na niego i jeden się łamie a drugi 3/4 sezonu gra jak by miał depresje trudno, trzeba żyć dalej i liczyć na to, że Dembele nie będzie jednak drugim Overmarsem a Cou nie będzie drugim Gomesem.

0

Może i tak być, ale coraz bardziej jestem przekonany, że on i Cou to będą nasze największe niestety wtopy za grubą kasę (oby nie) Jedynie co mnie przy Ousmanie pociesza to fakt, że Neymarowi i Messiemu też się zdarzały kontuzje a później było tylko lepiej.

0

Pytanie tylko kogo na to Lewe skrzydło sprowadzić trzeba będzie w takim wypadku bo jak wiadomo skrzydłowi kosztują krocie, jedyna opcja to Sancho albo za jakiś czas dać szansę Ansu.

0

Oby nie bo nie widzi mi się za jakiś czas wywalanie kupę pieniędzy na nowego skrzydłowego :/

0

Mam na dzieję, że za około rok jak już też uda się wcześniej wygrać majstra do 1 drużyny będzie Ansu wpeowadzany powoli. W obliczu kontuzji Ousa i słabej formy Cou teraz by się na to LS przydał Ale trochę za młody :(

1

No i całkiem fajnie mu idzie, tak samo jak Puigowi, Wague jeszcze trochę musi się poprawić w defensywie Ale z przodu wg mnie lepszy od Semedo, reszta tak w miarę.

1

Prawdopodobnie ma po sezonie :/

0

Widzę tam Metallici. Też kiedyś bardzo lubiłem Ale później z wiekiem jakoś niestety coraz mniej słuchałem takiej muzyki :/ ale jednak z czasem do tego wracam :p

0

Podobno około 3 tyg ma pauzować

0

Nawet nie zwróciłem uwagi na taki szczegół Ale widać życie Rock n Rollowe pełną gębą :p

0

Nie miał wtedy takiego przepitego w pierwszych trzech albumach :p

0

Mnie się podoba gra Todibo, ma potencjał i widać uczy się od Pique nawet Ale to dobrze, może to zaowocować w przyszłości, natomiast jak De Ligt przyjdzie pewnie Todibo pójdzie na wypozyczenie albo na sprzedaż

0

Ale i tak trzeba z LFC na Anfield trzeba się będzie liczyć. My niestety również straciliśmy człowieka :(

0

Fajny miał głos wtedy James XD

0

Jak to The Sun to nawet nie ma sensu tego łykać.

2

Szkoda mi go :/ Pozostaje mieć nadzieję, że w nowym sezonie będzie już tylko lepiej.

0

Ma potencjał niewątpliwie i mogą być z niego ludzie Ale jak przyjdzie MDL to pewnie na wypo pójdzie.

0

Szkoda mi go :/ Dla nas to dobrze Ale po ludzku mi Gościa szkoda :(

0

Smutne ale prawdziwe :(

0

Rany skąd się tacy biorą :D przez Internet ocenia co by na kogo wystarczyło ja nic już nawet do Ciebie nie mam zamiaru pisać bo szkoda mi tracić czas na Gości a, który tylko potrafi obrażać i prowokować żegnam. Śmiało zakładaj tak dalej Ale takie zakłady są pewne jak zakłady w Bukmacherce.

0

Widzę Fighter dobry musisz więc być xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?