Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bidny Cris :'( No prawie mi go szkoda
2
Dobry plan. Jeżeli nie będzie to działało i będzie ciepło wpuszczamy Malcoma, Cou i na wymianę lecimy. Na Anfield 1 lub 2 strzelić i awans na 99,9%
1
Dla mnie jednak Puig. Brahim może i jest dobry Ale jest trochę jeźdźcem bez głowy a Puig inteligentnie gra.
0
Semedo pierwsza 11? Przecież on z przodu jest dramatyczny i nie na darmo dalej Roberto gra na PO. W obronie może coś nadrabia Ale ja uważam, że jak Semedo się nie poprawi z przodu i dalej będzie mu mózg wyłączało z przodu to nie widzę go a przypomnijmy sobie on ma 26 lat prawie i siedzi tu już 2 sezon i dalej z przodu jest słabo choć trochę lepiej niż rok temu. Wague pewnie pójdzie prędzej na wypozyczenie niż Puig I Aleña.
0
Brahim Díaz czy Riqui Puig? Kto wg was ma wiekszy talent? Wiadomo inna pozycja to jest Ale rocznik ten sam.
0
Obawiam Ale, że tylko Stream pozostanie ci. Na Sofascore nie ma żadnej wzmianki o transmisji w PL :(
0
Dobrze że chociaż wygrałeś :p
0
Obaj podejrzewam że pójdą na trybuny tak jak Peña oraz Rafinha. Co do straszaka z ławki mamy Malcoma.
0
Z tego co wiem to jest. Wiem też, że Todibo nie jest
0
W Życiu pewne są tylko śmierć i podatki I niestety niektórych sytuacji nie da się uniknąć.
0
Coś w tym jest :( Szkoda, że nie dostał szansy z Totkami wtedy co awans już był pewny a dostał szansę Miranda, którego i tak już chyba skreślili i Denisek...
0
Ja już takich miałem multum i sparingów i solówek w końcu kiedyś się trenowało Kyokushin, Kick Boksing, Judo a nawet Muay Thai i jeszcze króciutko w gimnazjum Aikido :p
0
A no chyba, że tak :p Ale fajnie by było gdyby jednak dostał powołanie i coś jednak doświadczył z tej LM w końcu nasz chłopak
0
Szkoda, że Puiga nie powołał kosztem Princa :( gdybyśmy już mieli pewny wynik by mógł coś chłopak liznąć trochę LM.
0
Vinicius to jeździec bez głowy obecnie.
0
Chrome
1
Ale smieszne aż jedynki ze śmiechu mi wypadły
0
Patrząc na Boatenga wczoraj, oraz na to jaki jest Paździerz bez Messiego i Luisa z przodu i na to, że Luis ma swój wiek i będzie pewnie grywał coraz mniej taki Jesus był by super opcją. Nie oszukujmy się Ale Luis z roku na rok jest coraz gorszy i w jego wypadku wiek nie oszczędza go tak jak Messiego A jeszcze weźmy też pod uwagę, że ma problem z kolanem to na 9 nie będzie opcji jak cos mu sie stanie po za Messim, który nie jest 9. Może jeszcze Malcoma bym tam przetestować, gorzej niż z Boatengiem nie będzie na bank...
0
Jest jeszcze podobno opcja że Juve sprzeda Cancelo, odbiło mi się o uszy, że ma spine z Conte więc taką zamiana była by też bardzo fajna a Cancelo w porównaniu do Semedo daje jakość i z przodu i z tyłu.
0
Ciekawe co z Salahem
0
Przygarnał bym go do nas z otwartymi rękami :p
0
Tylko, że wtedy Suarez był lepszy niż obecnie, młodszy i nie było na rynku takiej biedy na pozycji nr 9 jak teraz, jakoś Gabriel Jesus może w City grać sporo mimo, że jego konkurentem do ataku również jest jeden z najlepszych napastników a do tego młodszy od Luisa i wciąż trzymający swój poziom. Dla chcącego nic trudnego
0
W ofensywie zjada Semedo a jest 5 lat młodszy i dużo mniej grał z 1 drużyną. Semedo już 2 lata tutaj siedzi i dalej w ofensywie mu wyłącza mózg a jak juz się ba coś decyduje to wrzutka na pałę ewentualnie kółeczka z piłką i wycofanie do tyłu.
0
No nie zanosi Ale nawet gdyby Maxi przyszedł to by z pewnością grał więcej od Boatenga i więcej też wynosił a i by już mógł spokojnie się uczyć od starszego kolegi i za 2 lata być 1 wyborem.
2
Jak wczoraj słyszałem podczas meczu na Eleven tych gości jak wypowiadali się na temat Gomeza, że sporo pieniędzy trzeba wydać na niego i nie przyszedł by grać do Barcy tyle co Boateng to aż nie mogłem... Kto tam pracuje???? XDDD
0
Jeżeli Wague poprawi się w defensywie i nabierze doświadczenia on powinien być obok Roberto wyborem na PO
0
Jasne. Arthur bez formy więc pozostaje on alternatywą ewentualnie Aleña.
0
"Jeżeli Wague do pierwszego składu Aleña i Puig wypozyczeni" Co ma Wague do Aleñii i do Puiga jak to PO i wtedy jak przyjdzie do 1 drużyny to raczej widział bym spieniężenie Semedo i popraw to z 1 składem na 1 drużynę. W 1 by grał Roberto i tak.
0
Mogłeś dodać "felerne" wypożyczenie
0
Luis zbliża się do takiego wieku że przyda mu się ktoś kto powoli będzie wchodził w jego buty a jak wczoraj widzieliśmy potrzebny nam jest ktoś taki bo z przodu jest dramat bez Messiego i Luisa. Co do Cou to przy kontuzjach Dembele nie sądzę żeby go sprzedali no chyba, że Dembele przestanie się łamać.