Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Potencjał? Nelson? 2 lata tutaj siedzi i do dziś ma paraliż nóg pod bramką przeciwnika a jak juz się decyduje na ostatnie podanie to wrzuta na pałę na ogół jest to albo wyłącza mu mózg i nie wie co zrobić. Potencjał to ma 20 letni Wague i 20 letni Dalot Ale nie 26 letni Nelson. Brożek też ma potencjał.
0
No i najważniejsze. W Evertonie grają nasze Cracki Mina, Andre Gomes i Digne
0
Co nie zmienia faktu, że jest to piłkarz chwili a nawet już nie a kibice Realu gwiżdzą na niego i mają go dość.
1
Dziś obaj na swój sposób sobie pogrzebali karierę XD
0
Dopiero to może nastąpić w 2022 podobno.
0
Jemu transfer do Realu pokrzyżował karierę do którego nie pasował nigdy.
1
Wiesz no ja wczoraj rozmawiałem z kumplem, który od lat jest kibicem LFC i uważa, że generalnie już sezon jest stracony a to, że na Stronie tam dalej sobie wierzą w cuda i żyją w Matrixie to inna sprawa.
1
Sytuacja Kaki w Realu była zupełnie inna niż Cou. Kaka długo miał kontuzje a później grywał już tylko sporadycznie a Cou wciąż może się odblokować. Z resztą wystarczy zobaczyć ile minut Kaka nazbierał w Realu przez 4 lata.
1
Nie. Myślę, że w tym okienku nie ma szans żeby Cou odszedł i dostanie szansę jeszcze 1 sezon. Jeżeli dalej będzie to samo to pewnie go spieniężą z dużą stratą...
0
Nie każdy bo my wciąż gramy w LM i finał CDR :p
0
Bartek również ma coś do powiedzenia w tej kwestii a on powiedział, że Cou nie sprzeda w tym roku. Sprzedaż najdrozszego piłkarza jakiego kupiliśmy to dla Bartomeu było by coś jak przyznanie popełnionego błędu przez niego a każdy też pamięta jak Gomes u nas grał ile kosztował i po jakim czasie dopiero się go pozbyli.
0
Ale Antoś bardziej do Leo podobny jest profilem i woli grać z typową 9 jak Luis niż sam na szpicy. Firmino by bardziej pasował wg mnie do nas bo on przypomina Luisa mimo, że nie jest takim Goleadorem
0
Ja też nie chciał bym i wolał bym na serio kogoś podobnego do Luisa bardziej niż Gryzka
0
Z AG to żadna 9, owszem może grać na każdej pozycji w ataku Ale to tak jak Leo. Już lepiej by było próbować na serio tego Lacazette'a ogarnąć bo jest to mobilna 9, dobra technicznie i fajne ma liczby i to właśnie Laca przypomina Suareza bardzo nie Antoś.
0
Posadź dwóch głodnych gry zawodników na ławce wartych 300 mln żeby pograć mógł Antoś za 120 mln... F. logic.
2
Dziś ta cena jaką zapłaciliśmy za tą najlepsza 9 to by była 170 mln€. Laca wcale też jakimś słabym napastnikiem nie jest i też jest mobilny, dynamiczny, fajny technicznie a do tego ma całkiem fajne liczby więc 100 mln bym śmiało za niego dał.
0
Chyba jak Araby przestaną inwestować w ten pseudo klub
0
Ta i Abelka xd
0
Ważne, że Prince może zagrać :D
2
Tak jak Luisito, Prince, Arturo :p
26
Jak by nie patrzeć Luisito przychodził w wieku 27 lat właśnie i to za ponad 80 mln w czasach kiedy ceny były względnie normalne.
0
Od razu Eto albo Villa :D
2
250 za Mbappe? Chyba zapomniałeś u kogo gra i jaką mamy sytuację z tym klubem. Oficjalne stanowisko P$G to "Nie na sprzedaż nawet za 500 mln"
27
Z tej dwójki zdecydowanie bardziej wolał bym Laca
0
Ta a za 2 lata płacz bo nie będzie 9 a Luisowi kończy się kontrakt i stuka 34 lata. Nie można tego lekceważyć tak bo bez Luisa i Leo jest mega problem z wykończeniem akcji nawet jak gra Coutinho i Dembele... A za drugiego Boatenga to ja dziękuję bo ten koleś mega rozczarował.
0
Też jestem tego zdania.
0
Neymar to rozdział zamknięty, kisi się w P$G, zalicza regres i kontuzje cały czas i jest w zlotej klatce.
0
Albo jak z United obecnie.
0
Laca był by świetny i wolał bym go 100 razy bardziej od Rodrigo. Gomes + 50 mln dał bym im za Laca i może by się dogadali.
0
Rodrigo w tym sezonie słabo wypada. Już wolał bym Maxiego Gomeza.