0

Zeby tylko Abel sobie zagrał a nie znowu Boateng...

0

On wraca po kontuzji przypomnij sobie ile nastrzelal bramek przed tą kontuzją, które ratowały nam punkty i Superpuchar Hiszpanii. Sprzedaż go powiedzmy i kogo byś widział na jego miejsce? Sancho? A tak By The Way... Malcom* nie Malcolm....

0

Dla mnie po wczorajszym meczu Arthur to mus w środku pola bo panuje chaos i nie ma kto dłużej przytrzymać piłki i rozegrać.

1

Pozostaje pytanie czy od początku na Anfield 4-4-2 czy 4-3-3 jednak Ale tym razem z Arthurem żeby uspokajał grę i Dembele na skrzydle żeby podczas kontry wykorzystać jego atomową prędkość. Ciężki orzech do zgryzienia będzie na rewanż.

1

Nie jesteśmy na szczęście Crveną :)

0

Ten brak pokory weryfikuje ich co roku a oni dalej żyją w swoim Matrixie i nie wyciągają z tego wniosków. Dobrze, że kibice takiego Arsenalu i Tottenhamu przez te lata posuchy nabrali pokory, realnie patrzą na całokształt i cieszą się z małych rzeczy a w Liverpoolu? Co rok ta sama śpiewał typu" Jak nie teraz to kier, ten rok będzie nasz"...

0

Boateng już dostał swoje okazję do gry i nawet przeciwko Huesce spisał się katastrofalnie i klub nie wiąże z nim żadnej przyszłości a po sezonie wróci do Sassuolo, dlatego lepiej postawić na Abela, mimo, że mnie ten chłopak totalnie nie przekonuje patrząc na jego grę w Barcelonie B i beznadziejne jak na napastnika liczby.

0

Zabrakło do takiej gry Arthura a chaos w środku panował straszny Ale po wczorajszym meczu idealnie pasuje stwierdzenie "Ogień trzeba zwalczać ogniem"

4

Za Boatenga Ruiz :p Dla mnie transfery Murillo i Boatenga do zapomnienia.

0

Gdyby Dembelej nie zmaścił tej 100 była by bramka. A i mieliśmy mniejsze posiadanie piłki niż LFC ;)

0

Jak wczoraj było widać potrafimy, zwłaszcza jak Messi włącza turbo

0

Dlatego mówię że w 4-3-3 niestety nie widzę Vidala i Ivana razem. Kosztem jednego z nich żeby zagrał właśnie ktoś taki jak Arthur który uspokoi grę, będzie regulował tempo gry i rozgrywał żeby nie było takiego chaosu w środku i lag na aferę a tym czasem drugi by sobie czarną robotę wykonywał. Wczoraj zdało egzamin to ustawienie z Ivanem i Vidalem Ale chaosu w środku pola i dzid na aferę niestety było sporo, grunt teraz na Anfield nie zlekceważyć przeciwnika jak rok temu Rome.

0

Obok Rakiticia bądź Vidala przydał by się taki właśnie jeden Arthur żeby rozegrać i uspokoić grę bo wczoraj był chaos bez niego straszny, wiem, że jest jeszcze lekko pod formą i mało konkretów daje do przodu Ale przyda się nawet jak byśmy mieli grać 4-4-2

0

Pewnie kupią jakiś klub w Anglii i stworzą nowe City XD

5

Pewnie Klopp rzuci siły wszystkie siły na jedną kartę, według mnie Dembele od początku powinien zagrać jak będziemy z kontry atakować tylko grunt żeby poprawił to wykończenie.

0

Jeszcze Arthur, Luis i Mats.

0

A na końcu wyjdzie znowu u nich jak co roku "Niby człowiek wiedział Ale jednak trochę się łudził"

7

Tam by lepiej i mądrzej zrobili gdyby napisali "Niby człowiek wiedział a jednak się łudził"

0

Kiedy jak nie teraz odwieczne pytanie od lat zadawane sobie przez kibiców Liverpoolu a bez pucharów przyjdzie im jeszcze kilka lat pewnie żyć w wielkim bólu.

0

Ważne żeby nie zrobić tego samego na Anfield co zrobiliśmy w Rzymie rok temu a będzie spoko.

0

A Karawana jedzie dalej :D

0

Perchał jest architektem tego Matrixa w którym żyją :p

0

Będzie miał okazję na Anfield

1

Vidal to potwór głodny LM i mentalny zwycięzca. Zrobi wszystko jak jest głodny gry i trofeum. Jeden z najlepszych transferów ostatnich lat, może nie jest artystą i kreatorem wybitnym Ale wybieganiem i wolą walki przesyłania wszystkie te bolączki

0

Czytał komentarze na stronie LFC :D

0

Nie bronię Roberto bo piszesz prawdę natomiast Roberto dziś mierzył się z 2 razy lepszym piłkarzem od Viniciusa.

0

Pewnie Firmino

2

Nie dziwię się, że spinają brody bo kolejny sezon u nich może być posucha.

0

Musi coś strzelić w Sobote i wrócić do swojej dyspozycji i to mu pomoże

0

Niech on lepiej dojdzie do swojej dyspozycji To będzie ok :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?