Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zeby tylko Abel sobie zagrał a nie znowu Boateng...
0
On wraca po kontuzji przypomnij sobie ile nastrzelal bramek przed tą kontuzją, które ratowały nam punkty i Superpuchar Hiszpanii. Sprzedaż go powiedzmy i kogo byś widział na jego miejsce? Sancho? A tak By The Way... Malcom* nie Malcolm....
0
Dla mnie po wczorajszym meczu Arthur to mus w środku pola bo panuje chaos i nie ma kto dłużej przytrzymać piłki i rozegrać.
1
Pozostaje pytanie czy od początku na Anfield 4-4-2 czy 4-3-3 jednak Ale tym razem z Arthurem żeby uspokajał grę i Dembele na skrzydle żeby podczas kontry wykorzystać jego atomową prędkość. Ciężki orzech do zgryzienia będzie na rewanż.
1
Nie jesteśmy na szczęście Crveną :)
0
Ten brak pokory weryfikuje ich co roku a oni dalej żyją w swoim Matrixie i nie wyciągają z tego wniosków. Dobrze, że kibice takiego Arsenalu i Tottenhamu przez te lata posuchy nabrali pokory, realnie patrzą na całokształt i cieszą się z małych rzeczy a w Liverpoolu? Co rok ta sama śpiewał typu" Jak nie teraz to kier, ten rok będzie nasz"...
0
Boateng już dostał swoje okazję do gry i nawet przeciwko Huesce spisał się katastrofalnie i klub nie wiąże z nim żadnej przyszłości a po sezonie wróci do Sassuolo, dlatego lepiej postawić na Abela, mimo, że mnie ten chłopak totalnie nie przekonuje patrząc na jego grę w Barcelonie B i beznadziejne jak na napastnika liczby.
0
Zabrakło do takiej gry Arthura a chaos w środku panował straszny Ale po wczorajszym meczu idealnie pasuje stwierdzenie "Ogień trzeba zwalczać ogniem"
4
Za Boatenga Ruiz :p Dla mnie transfery Murillo i Boatenga do zapomnienia.
0
Gdyby Dembelej nie zmaścił tej 100 była by bramka. A i mieliśmy mniejsze posiadanie piłki niż LFC ;)
0
Jak wczoraj było widać potrafimy, zwłaszcza jak Messi włącza turbo
0
Dlatego mówię że w 4-3-3 niestety nie widzę Vidala i Ivana razem. Kosztem jednego z nich żeby zagrał właśnie ktoś taki jak Arthur który uspokoi grę, będzie regulował tempo gry i rozgrywał żeby nie było takiego chaosu w środku i lag na aferę a tym czasem drugi by sobie czarną robotę wykonywał. Wczoraj zdało egzamin to ustawienie z Ivanem i Vidalem Ale chaosu w środku pola i dzid na aferę niestety było sporo, grunt teraz na Anfield nie zlekceważyć przeciwnika jak rok temu Rome.
0
Obok Rakiticia bądź Vidala przydał by się taki właśnie jeden Arthur żeby rozegrać i uspokoić grę bo wczoraj był chaos bez niego straszny, wiem, że jest jeszcze lekko pod formą i mało konkretów daje do przodu Ale przyda się nawet jak byśmy mieli grać 4-4-2
0
Pewnie kupią jakiś klub w Anglii i stworzą nowe City XD
5
Pewnie Klopp rzuci siły wszystkie siły na jedną kartę, według mnie Dembele od początku powinien zagrać jak będziemy z kontry atakować tylko grunt żeby poprawił to wykończenie.
0
Jeszcze Arthur, Luis i Mats.
0
A na końcu wyjdzie znowu u nich jak co roku "Niby człowiek wiedział Ale jednak trochę się łudził"
7
Tam by lepiej i mądrzej zrobili gdyby napisali "Niby człowiek wiedział a jednak się łudził"
0
Kiedy jak nie teraz odwieczne pytanie od lat zadawane sobie przez kibiców Liverpoolu a bez pucharów przyjdzie im jeszcze kilka lat pewnie żyć w wielkim bólu.
0
Ważne żeby nie zrobić tego samego na Anfield co zrobiliśmy w Rzymie rok temu a będzie spoko.
0
A Karawana jedzie dalej :D
0
Perchał jest architektem tego Matrixa w którym żyją :p
0
Będzie miał okazję na Anfield
1
Vidal to potwór głodny LM i mentalny zwycięzca. Zrobi wszystko jak jest głodny gry i trofeum. Jeden z najlepszych transferów ostatnich lat, może nie jest artystą i kreatorem wybitnym Ale wybieganiem i wolą walki przesyłania wszystkie te bolączki
0
Czytał komentarze na stronie LFC :D
0
Nie bronię Roberto bo piszesz prawdę natomiast Roberto dziś mierzył się z 2 razy lepszym piłkarzem od Viniciusa.
0
Pewnie Firmino
2
Nie dziwię się, że spinają brody bo kolejny sezon u nich może być posucha.
0
Musi coś strzelić w Sobote i wrócić do swojej dyspozycji i to mu pomoże
0
Niech on lepiej dojdzie do swojej dyspozycji To będzie ok :D