Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobre pytanie Ale wybieram 3 alternatywę. Potknięcie Getafe, potknięcie Sevilli z Gironą co da im szansę na utrzymanie, oraz pozostałe kolejki Sevilla wygrywa a Getafe przegrywa.
0
Wszystko w rękach Sevilli pozostaje. Oby to nie Getafe było bo to będzie beznadziejna wizytówka Hiszpańskiej Ligii.
0
Szkoda że na stronce LFC tego nie potrafią.
1
A nawet lepiej się zachować niż na stronce pewnej Angielskiej drużyny z którą przyjdzie nam się zmierzyć już w Środę ;)
0
Oj tam Munir ma szansę na drugi tryplet :D
0
Forma komara również wygląda na coraz lepsza tylko jeszcze niech się nie wywala :D
0
Tak samo jak Rafy niestety :/
1
Dobrze to teraz przypomnij sobie ile ten "prorok" jak go nazywasz zrobił dla klubu
0
I Christanvala XD
1
A co tam Neymar. Tu nasuwa się tylko jedno przysłowie "Miałeś chamie złoty róg a został ci sznur".
1
Juz Dembele wiecej w obronie chyba działa niz Roberto XD Roberto nie dojdzie do gościa i nie skasuje to, on schowa ręce do tyłu i się będzie patrzył na niego posiadając się do niego jak jakiś Gargulec podgarbiony z rękami z tyłu a i tak 80% wrzątek dopuszcza.
1
Jeszcze ta ignorancja ich "Jakieś Getafe" i Sevilla mają po 55 pkt i biją się o Top 4 ciekawe jak by sobie poradzili z tym "Jakimś" Getafe albo Sevilla :p
0
Po za tym z Romą właśnie przegraliśmy w takim ustawieniu jak Roberto był na PP ustawiony i wiesz co? Roberto był najgorszym zawodnikiem tamtego paskudnego wieczora dla nas :/ Sergi to tylko PO lub ŚP Ale na LO lub PP nie bardzo XD
3
Tylko 80%? Oni myślą, że rozjadą nas jak Huddersfield przedwczoraj :D
2
Również są spoko fani Tottenhamu :p
1
W 4-4-2 nagle dziwnym trafem potrafimy stracić kontrolę i w defensywie wcale lepiej nie wyglądamy a dla ofensywy jest to sepuku. Co do Busiego on pod mocnym Pressingiem boję się, że straci na 30 metrze i to będzie woda na młyn dla LFC
2
Te 3 razy to chyba z Levante rok temu i teraz z Leganes i Betisem. Przyznam, że genialny wynik :D
24
Jak przeczytałem, że wygraliśmy ligę z Dykty, że oni by ją wygrali już w połowie z taką przewagą pkt i że zgapilismy od nich "Allez Allez" to padłem XD Ale rozumiem ich. Tyle lat poduchy to boli strasznie pewnie. Szkoda, że nie dodali, że dostali oklep w LM od 3 drużyny tej jak to oni napisali "Ligii z dykty" pewnie by mieli problem nawet o walkę w Top 4 w Hiszpańskiej gdyby byli bo w brew pozorom najcięższa właśnie jest Hiszpańska
2
Dlatego prosta zasada. Lepiej nie wychodźmy na Liverpool 4-4-2 :D Niech na LFC wyjdzie Ivan, Arturo i Arthur w pomocy a w ataku Cou, Messi i Suarez.
0
Zawsze coś :D
0
Chciał, wybrał nie ma co juz nad tym plakać ;)
2
Jak to kiedyś Szpakowski powiedział "Neymar poszedł do PSG wygrywać puchary"??? XDDDDDDDD Oj Szpaku Szpaku na stare lata ci bije ostro.
0
Wciąż nie doszedł do siebie :/
0
Ale bez Ligii Mistrzów ;)
0
Pamiętam jak Szpaku gdy odpadali z United powiedział, że Neymar poszedł do PSG żeby wygrywać Puchary :p
2
We tam największy wygryw to Douglas :D
1
Nie potrzeba nam gościa na prawe skrzydło Ale 9. Owszem grywał na 9 ale głownie gra na PS, to taki sam typ zawodnika co Malcom, typowy lewonożny prawo skrzydłowy.
2
Dla Atletico 1:0 to La Manita
0
Jak Samu odejdzie to tylko De Ligt
0
Nie trzeba być wróżbita, żeby przewidzieć wynik Atletico ;) Ja wiedziałem, że tak będzie 1:0 i wystarczy