0

Jak Samu odejdzie to tylko De Ligt

0

Nie trzeba być wróżbita, żeby przewidzieć wynik Atletico ;) Ja wiedziałem, że tak będzie 1:0 i wystarczy

0

Rzucił klątwę na BvB

31

Mam nadzieję, że Siwy pragmatyk w końcu uwzględni go w kadrze reprezentacji Francji...

0

O To to :D

0

Generalnie powiem ci tak. Jeżeli dalej Cou będzie stał sobie tylko i uruchomiał Albe i podawał do tyłu zamiast samemu coś poszarpać albo próbować nawet kosztem straty to marny jego los u nas będzie Ale ostatnio wygląda trochę lepiej i chociaż coś już zaczyna próbować a nie stoi jak mumia i podaje do Alby i do tyłu, następny sezon będzie decydujący w jego sprawie.

27

Nic nie pobije w tym roku PSG i ich wtopy z United.

1

Za Malcoma tak ale Cou obecnie nic nie wnosi niestety :/

0

A Sancho nie był by na lata? ;)

0

Wiesz no równie dobrze można powiedzieć, że Real to też nie Dortmund a Vinicius, który jest w wieku Sancho i sprawia wrażenie bardziej jeźdźca bez głowy niż Jadon śmiga. Myślę, że gdyby grywał na zmianę z Ousmanem tak jak Cou obecnir i się rozwijał to z tej maki moglby byc chleb.

0

Jeżeli Cou dalej będzie tylko stał, podawał do Alby i do tyłu to jak najbardziej.

0

Skoro Ajax wyrzucił za burte Real i Juve to czemu nie Tottenham. Generalnie nawet jak my nie przejdziemy LFC to liczę na to że ktoś z tej dwójki w finale to zrobi.

0

A jakas dobra flaszeczka albo Whiskey sie znajdzie? :p

0

Co tam dla mnie. Ja chce 1:0 na Anfield po tym jak ich wyjaśnimy na CN 3:0 ;)

0

Nie gram :p

1

Wniosek? Nie ma sensu wchodzić na ich stronę. Człowiek będzie dzięki temu zdrowszy i mniej nerwowy ;) Krowy, które dużo muczą najmniej mleka dają pamiętam a jak ich wyjaśnimy na CN i na Anfield zrealizujemy to się pochowają do swoich czerwonych jaskiń i będą w żałobie, wtedy jedyne co będą mogli powiedzieć "Niby człowiek wiedział Ale jednak trochę się łudził"

22

Mam nadzieję, że jego cierpliwość w końcu będzie nagrodzona.

0

Podejrzewam, że nawet jak by ją zdobył to i tak by nie było wokół jego osoby takiego szumu jak wokół Grzmota.

1

Cóż Vidal i Zlatan też zdobyli mistrza w 3 różnych krajach a jakoś o nich akurat cicho :D

3

Te 180 to chyba z Balem, Isco, Vazquezem i Ceballosem w pakiecie :p

0

Dlatego najlepiej nie wchodzić na ich stronę a będziesz zdrowszy ;)

2

Może od razu Osama?

1

Wystarczy 1 który grywa na prawym lub na lewym skrzydle

1

Zbyt skromnie. Na Anfield może być różnie... 2:0 lub 3:0 to poeinno byc minimum jakie musimy sobie postawic przed rewanzem na Anfield.

1

I weź tu graj skoro za konkurenta do ataku masz Najlepszego piłkarza na świecie i Ousmana wartego 145 mln a na Lewej Coutinho wartego 160 mln i Ousmana wartego 145 mln (wliczając wszystkie zmienne) xD

0

Ciekawe ile Juventus by chciał za Cancelo. Gdyby w miarę sensowna cenę zrobili można by pożegnać Semedo i wziąć tego lepszego Portugalskiego PO

1

Na Lewe Skrzydło on jest bardziej niż na 9.

0

A to ja akurat wiem. Był sprowadzony do środka pola i tak też myślałem że będzie dlatego mówię. Jeżeli chcieli kogoś brać na LS mogli Mane wziąć i lepiej by się tam nadał.

0

Generalnie Ous sobie radzi świetnie na obu dzięki obunozności, Malcom to typowe za to prawe skrzydło a Cou to bardziej 8/10 niż skrzydłowy. Czyli nawet grając w 4-3-3 jak Luis odejdzie np i Messiego pewnie przesuną na F9 to ma szansę żeby grać na prawym skrzydle a Ous na lewym i to miało by może jakiś sens. Może trochę za wcześnie go oceniam Ale to dlatego bo liczę po cichu, że to w końcu ten wychowanek który nie wyląduje w "Wolves, Warfordzie, Betisie czy Sevilli"

0

No z tych w sumie wszystkich co wymieniłeś na podstawie obserwacji jego gry najbardziej przypomina Ousmanka. Konkurencje ma mocną obecnie w 1 zespole chociaż za 2 lata może się to zmienić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?