Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Samu odejdzie to tylko De Ligt
0
Nie trzeba być wróżbita, żeby przewidzieć wynik Atletico ;) Ja wiedziałem, że tak będzie 1:0 i wystarczy
0
Rzucił klątwę na BvB
31
Mam nadzieję, że Siwy pragmatyk w końcu uwzględni go w kadrze reprezentacji Francji...
0
O To to :D
0
Generalnie powiem ci tak. Jeżeli dalej Cou będzie stał sobie tylko i uruchomiał Albe i podawał do tyłu zamiast samemu coś poszarpać albo próbować nawet kosztem straty to marny jego los u nas będzie Ale ostatnio wygląda trochę lepiej i chociaż coś już zaczyna próbować a nie stoi jak mumia i podaje do Alby i do tyłu, następny sezon będzie decydujący w jego sprawie.
27
Nic nie pobije w tym roku PSG i ich wtopy z United.
1
Za Malcoma tak ale Cou obecnie nic nie wnosi niestety :/
0
A Sancho nie był by na lata? ;)
0
Wiesz no równie dobrze można powiedzieć, że Real to też nie Dortmund a Vinicius, który jest w wieku Sancho i sprawia wrażenie bardziej jeźdźca bez głowy niż Jadon śmiga. Myślę, że gdyby grywał na zmianę z Ousmanem tak jak Cou obecnir i się rozwijał to z tej maki moglby byc chleb.
0
Jeżeli Cou dalej będzie tylko stał, podawał do Alby i do tyłu to jak najbardziej.
0
Skoro Ajax wyrzucił za burte Real i Juve to czemu nie Tottenham. Generalnie nawet jak my nie przejdziemy LFC to liczę na to że ktoś z tej dwójki w finale to zrobi.
0
A jakas dobra flaszeczka albo Whiskey sie znajdzie? :p
0
Co tam dla mnie. Ja chce 1:0 na Anfield po tym jak ich wyjaśnimy na CN 3:0 ;)
0
Nie gram :p
1
Wniosek? Nie ma sensu wchodzić na ich stronę. Człowiek będzie dzięki temu zdrowszy i mniej nerwowy ;) Krowy, które dużo muczą najmniej mleka dają pamiętam a jak ich wyjaśnimy na CN i na Anfield zrealizujemy to się pochowają do swoich czerwonych jaskiń i będą w żałobie, wtedy jedyne co będą mogli powiedzieć "Niby człowiek wiedział Ale jednak trochę się łudził"
22
Mam nadzieję, że jego cierpliwość w końcu będzie nagrodzona.
0
Podejrzewam, że nawet jak by ją zdobył to i tak by nie było wokół jego osoby takiego szumu jak wokół Grzmota.
1
Cóż Vidal i Zlatan też zdobyli mistrza w 3 różnych krajach a jakoś o nich akurat cicho :D
3
Te 180 to chyba z Balem, Isco, Vazquezem i Ceballosem w pakiecie :p
0
Dlatego najlepiej nie wchodzić na ich stronę a będziesz zdrowszy ;)
2
Może od razu Osama?
1
Wystarczy 1 który grywa na prawym lub na lewym skrzydle
1
Zbyt skromnie. Na Anfield może być różnie... 2:0 lub 3:0 to poeinno byc minimum jakie musimy sobie postawic przed rewanzem na Anfield.
1
I weź tu graj skoro za konkurenta do ataku masz Najlepszego piłkarza na świecie i Ousmana wartego 145 mln a na Lewej Coutinho wartego 160 mln i Ousmana wartego 145 mln (wliczając wszystkie zmienne) xD
0
Ciekawe ile Juventus by chciał za Cancelo. Gdyby w miarę sensowna cenę zrobili można by pożegnać Semedo i wziąć tego lepszego Portugalskiego PO
1
Na Lewe Skrzydło on jest bardziej niż na 9.
0
A to ja akurat wiem. Był sprowadzony do środka pola i tak też myślałem że będzie dlatego mówię. Jeżeli chcieli kogoś brać na LS mogli Mane wziąć i lepiej by się tam nadał.
0
Generalnie Ous sobie radzi świetnie na obu dzięki obunozności, Malcom to typowe za to prawe skrzydło a Cou to bardziej 8/10 niż skrzydłowy. Czyli nawet grając w 4-3-3 jak Luis odejdzie np i Messiego pewnie przesuną na F9 to ma szansę żeby grać na prawym skrzydle a Ous na lewym i to miało by może jakiś sens. Może trochę za wcześnie go oceniam Ale to dlatego bo liczę po cichu, że to w końcu ten wychowanek który nie wyląduje w "Wolves, Warfordzie, Betisie czy Sevilli"
0
No z tych w sumie wszystkich co wymieniłeś na podstawie obserwacji jego gry najbardziej przypomina Ousmanka. Konkurencje ma mocną obecnie w 1 zespole chociaż za 2 lata może się to zmienić.