Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co ma wspólnego budynek podczas trzęsienia ziemi z kobietą lekkich obyczajów? Wali się.. Ba doom boom tsss
0
No nożna, jak najbardziej.
0
Hue hue.
1
Na szpicy też gra chyba o tym zapomniałeś.
5
Ale nie dostaniemy za Cou 130 mln bo go nie sprzeda Bartek a za Rashforda źródło jakieś podaje, że United chce 150 mln Funtów więc jak nie podpisze umowy można by puścić mu cynk i za rok byśmy może go mieli za "Free"
1
Sane tylko w przypadku odejścia Malcoma I Coutinho. Jesus jestem jak najbardziej za
0
To też. Lewa nogę ma genialnie ułożoną w prawdzie nie tak jak Messi ale wiadomo to żaden wstyd nie jest, mieć gorszą lewą nogę od Leo :)
0
Wiesz no jak widzę, że nie ma Leo i jest Luis bez formy lub nie ma na boisku Leo i Luisa wykończenie akcji u nas to jak byśmy szli przez mękę.
0
Był taki Szkot w Barcelonie w latach 80 przed Dream Teamem Steve Archibald.
0
Deja vu.
0
Według mnie bagatelizowanie tego problemu teraz to tylko podkładanie sobie kłod pod nogi na przyszłość bo jak za 2 lata skończy karierę Luis, który z roku na rok coraz gorzej gra i ma problemy z utrzymaniem formy a później Messi i nie uda się ich jakoś w miarę zastąpić podzielimy losy teraźniejszego Realu.
3
Wiadomo były lepsze Ale Mashe to był genialny transfer za takie pieniądze.
0
Jak by to powiedział Paździoch "Pan jeszcze sporo rzeczy o nim nie wiesz" :p
49
Jeden z najlepszych transferów. Wojownik, Legenda Barcy i świetny człowiek.
0
Jeżeli sciagnie go Bartek do nas a on odpali to chyba Cules będą nosili Bartka na rękach. Sam bym chciał Rashforda albo Jesusa patrząc na wiek Suareza i na to, że za 2 lata moze byc problem z 9
0
Wyjątkiem od reguły mógłby być też Sterling, Sancho, Odoi, Dele, TAA, Walker i Kane
0
Krążą słuchy, że United chce za niego 150 mln funtów....
0
To prawda ale ma pecha niestety. Według mnie powinien poszukać sobie klubu normalnego gdzie będzie grał I będzie ważnym ogniwem bo w Realu pod wodzą ZZ będzie towarzyszem Sebajosa na ławce i trybunach. Mnie się u Jamesa podoba wizja gry i ostatnie podanie mimo, że nie jest jakimś super dryblerem i nie jest jakiś mega dynamiczny
0
160 ze wszystkimi zmiennym, natomiast Cou w formie jednak to inna półka niż James, co do kwoty to było u nas coś w stylu "Za hajs z Neymara baluj"
0
Ta liga zamiast się rozwijać ona się cofa w rozwoju. Na tle Hiszpanii czy Anglii wygląda jak stary, skorodowany Wartburg przy Mercedesie S Klasie.
0
Gdyby nie brak obywatelstwa i to, że to jest zawodnik Realu widział bym go u nas ale niestety pewnie zablokował by Aleñe, który jest profilowo takim samym zawodnikiem jak James.
0
Dobrze że w Evertonie odżył, on nie pasuje do klubu w którym presja jest kosmiczna bo nie pokaże w takim klubie nic a jeszcze jak klub gra tak specyficznym stylem jak Barca to już wgl dla Andre czarna magia. Myślę, że taki Tottenham to Max możliwości tego zawodnika.
0
No wymieniłeś zawodników drugiej linii i dodałeś Messiego do nich brawo ty :D Jak jeszcze Cou widzę w drugiej linii tak jak każdego z tych zawodników tak Messiego już nie chyba, że pisałeś to w innym kontekście.
0
http://www.sport.pl/pilka/7,65081,24701779,bayern-monachium-podjal-decyzje-w-sprawie-jamesa-rodrigueza.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
ZZ Czeka :D
0
W tym wypadku to kartę Realu :p
0
28 lat? Wtedy będzie miał jeszcze czas żeby odpalić
8
Oni w tym przypadku powinni zrobić promocję jak w Biedronce wielosztuk, że przy zakupie dwóch trzecia -50% czyli 180 za cała trójke moze ktoś by im dał XD
1
Wyszła Barca Yeah XD
1
Kozacki efekt :D
0
Do tego dorzucił asystę :D