1

Co ma wspólnego budynek podczas trzęsienia ziemi z kobietą lekkich obyczajów? Wali się.. Ba doom boom tsss

0

No nożna, jak najbardziej.

0

Hue hue.

1

Na szpicy też gra chyba o tym zapomniałeś.

5

Ale nie dostaniemy za Cou 130 mln bo go nie sprzeda Bartek a za Rashforda źródło jakieś podaje, że United chce 150 mln Funtów więc jak nie podpisze umowy można by puścić mu cynk i za rok byśmy może go mieli za "Free"

1

Sane tylko w przypadku odejścia Malcoma I Coutinho. Jesus jestem jak najbardziej za

0

To też. Lewa nogę ma genialnie ułożoną w prawdzie nie tak jak Messi ale wiadomo to żaden wstyd nie jest, mieć gorszą lewą nogę od Leo :)

0

Wiesz no jak widzę, że nie ma Leo i jest Luis bez formy lub nie ma na boisku Leo i Luisa wykończenie akcji u nas to jak byśmy szli przez mękę.

0

Był taki Szkot w Barcelonie w latach 80 przed Dream Teamem Steve Archibald.

0

Deja vu.

0

Według mnie bagatelizowanie tego problemu teraz to tylko podkładanie sobie kłod pod nogi na przyszłość bo jak za 2 lata skończy karierę Luis, który z roku na rok coraz gorzej gra i ma problemy z utrzymaniem formy a później Messi i nie uda się ich jakoś w miarę zastąpić podzielimy losy teraźniejszego Realu.

3

Wiadomo były lepsze Ale Mashe to był genialny transfer za takie pieniądze.

0

Jak by to powiedział Paździoch "Pan jeszcze sporo rzeczy o nim nie wiesz" :p

49

Jeden z najlepszych transferów. Wojownik, Legenda Barcy i świetny człowiek.

0

Jeżeli sciagnie go Bartek do nas a on odpali to chyba Cules będą nosili Bartka na rękach. Sam bym chciał Rashforda albo Jesusa patrząc na wiek Suareza i na to, że za 2 lata moze byc problem z 9

0

Wyjątkiem od reguły mógłby być też Sterling, Sancho, Odoi, Dele, TAA, Walker i Kane

0

Krążą słuchy, że United chce za niego 150 mln funtów....

0

To prawda ale ma pecha niestety. Według mnie powinien poszukać sobie klubu normalnego gdzie będzie grał I będzie ważnym ogniwem bo w Realu pod wodzą ZZ będzie towarzyszem Sebajosa na ławce i trybunach. Mnie się u Jamesa podoba wizja gry i ostatnie podanie mimo, że nie jest jakimś super dryblerem i nie jest jakiś mega dynamiczny

0

160 ze wszystkimi zmiennym, natomiast Cou w formie jednak to inna półka niż James, co do kwoty to było u nas coś w stylu "Za hajs z Neymara baluj"

0

Ta liga zamiast się rozwijać ona się cofa w rozwoju. Na tle Hiszpanii czy Anglii wygląda jak stary, skorodowany Wartburg przy Mercedesie S Klasie.

0

Gdyby nie brak obywatelstwa i to, że to jest zawodnik Realu widział bym go u nas ale niestety pewnie zablokował by Aleñe, który jest profilowo takim samym zawodnikiem jak James.

0

Dobrze że w Evertonie odżył, on nie pasuje do klubu w którym presja jest kosmiczna bo nie pokaże w takim klubie nic a jeszcze jak klub gra tak specyficznym stylem jak Barca to już wgl dla Andre czarna magia. Myślę, że taki Tottenham to Max możliwości tego zawodnika.

0

No wymieniłeś zawodników drugiej linii i dodałeś Messiego do nich brawo ty :D Jak jeszcze Cou widzę w drugiej linii tak jak każdego z tych zawodników tak Messiego już nie chyba, że pisałeś to w innym kontekście.

0

W tym wypadku to kartę Realu :p

0

28 lat? Wtedy będzie miał jeszcze czas żeby odpalić

8

Oni w tym przypadku powinni zrobić promocję jak w Biedronce wielosztuk, że przy zakupie dwóch trzecia -50% czyli 180 za cała trójke moze ktoś by im dał XD

1

Wyszła Barca Yeah XD

1

Kozacki efekt :D

0

Do tego dorzucił asystę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?