0

Pamiętam jak kiedyś płakali ludzie o Ceballosa, że go biali kupili. Według mnie Aleña ma większy potencjał tylko musi poprawić kilka rzeczy jak decyzyjnośc czy gra w obronie i będzie kozak

1

Podobno dzisiaj Maraton biegał miał i dlatego poprosił o wolne :p

2

Czlowiekowi nigdy nie dogodzisz tak źle i tak nie dobrze niestety :/ aż przypomniał mi się tekst z Killera 2 "No to k... co wolno jak nic nie wolno?"

15

Rewelacyjny mecz Aleñii. Mimo paru mankamentów to dzisiaj naprawdę świetnie mu idzie chyba jeden z najlepszych na boisku o ile nie najlepszy. Najsłabszy Nelson bez dwoch zdań

0

Sęk w tym że mamy chyba dalej umowę z LFC, że dopłata 100+mln za każdego zawodnika jak byśmy chcieli od nich wziąć, do rynek się popsuł a najbardziej newralgicznie jest na tym rynku właśnie z 9 więc za takiego Firmino by trzeba było rozwalić bank tak jak za wielu innych jak Lukaku, Icardi czy Lacazette

0

Kolektyw będzie Ale do kolektywu potrzebny będzie świetny napadzior a póki co nie mamy takiego na przyszłość

0

Nie no z Realem nas pociągnął na Camp Nou i na Bernabeu w Copa Del Rey np Ale ostatnio znowu spadek formy ma. Mam nadzieję, że jednak pomyśli Bartomeu nad nową 9 bo za 2 lata obudzimy się z ręką w nocniku

0

Gdy nie ma Leo i Luisa lub Luis nie ma formy to jeat dramat z wykonczeniem akcji.

1

I bez Leo, Alby oraz Luisa w formie.

0

Ruiz? Ty tak na serio??? Przecież Ruiz nawet w Barcelonie B ma problemy tu trzeba 9 co nie będzie miała problemy z wykańczanie akcji bo bez Leo i bez Luisa jest masakra pod tym wzgledem

1

Niech dalej nie mają w planach kupna napastnika to za 2-3 lata skończymy jak United. Tam nie ma kto wziąć na siebie gry A wykończenie akcji to droga krzyżowa.....

0

Bez Leo i bez Luisa w formie to jest masakra :/ Jak skończą kariery wszyscy ci co mają 30+ wrócimy do czasów Gasparta i Van Gaala :(

1

Mnie osobiście Boateng rozczarował mimo doświadczenia. Liczyłem, że zaskoczy nas pozytywnie jak Paulinho I będzie naszym drugim Henrikiem Larssonem a tu lipa straszna wyszła z nim i żeby nie było w Ruiza nie wierzę jakoś patrząc na jego grę w Barcelonie B i liczby Ale wyszło by na to samo pewnie a tak chociaż by nasz chłopak dostał te 200 min :p

0

* nikt po za Mbappe i Neymarem :p

0

Watford ma Cracka Deulofeuinho więc mają nie dam rady? :D

0

Cou chłopie strzel coś dzisiaj albo zanotuj asystę :/

0

Ogólnie weź też pod uwagę kogo my pokonaliśmy z potencjalnie mocnych rywali w tym sezonie w Lidze i w LM a kogo LFC.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Fajny ten skład. Taki eksperymentalny ehh szkoda, że Luis nie będzie miał pewnie siły już nawet biegać wkrótce.

0

Nie wiadomo czy ten Jović na serio tam pójdzie a co do Rodrygo to zobaczymy. Na szczęście to nie jest nasze zmartwienie :D

0

Cała trójka z przodu wypadła dość blado, Arthur faktycznie dalej nie wrócił do formy. Dobrze, że jednak obrońcy trzymają fason

0

Trudno :D Ale mam nadzieję cicha, że wróci jednak stary Cou, który się nie bał szarpać i oddawać strzałów z dystansu.

0

Jeżeli Cou dalej będzie grał tak jak gra czyli stoi i podaje do Alby i do tyłu to za rok przy jego sprzedaży widział bym właśnie jednego z tej dwójki. Obaj się nie boją szarpać czego nie można powiedzieć ostatnio o Cou.

0

Dać mu jeszcze jeden sezon szansy powinni Ale jeżeli dalej będzie to samo sprzedać i kupić Odoia lub Sancho

0

Szkoda trochę bo kminiłem nad nim jakiś czas temu do nas jak by dalej była lipa z Cou i jak by na serio się nie odblokował. Wszystko się jednak okaże za rok co i jak będzie z Cou bo jeżeli dalej to samo pożegnać trzeba będzie Brazylijczyka a w jego miejsce Odoi lub Sancho o ile oczywiście w kolejnym sezonie udowodnią swoją wartość.

1

Na prawej gra Walijski Książę, wieczny talent i przyszły zdobywcą ZP Asensio, oraz Vazquez więc też jak by nie patrzeć nie będzie miał łatwo żeby coś sobie pograć.

0

Najpierw LFC musimy przejść A w finale będą koguty lub Ajax.

0

Jednak Karim zagroził Florkowi, że ujawni taśmy jak go zepchnie nie na drugi plan. Dziwię się, że mając Viniego i sięgając po Edena + kupują Rodrygo chcą kolejnego gościa na LS:D

0

To prawda ale nawet z Salahem na początku nie robili zagrożenia Realowi jakiegoś wielkiego ogólnie mecz był nudny do czasu debilskich dwóch błędów Kariusa no i Carvajal zszedl z kontuzja później. Jeżeli będą z nami grali jak ostatnio w Lidze można być spokojnym

2

Ja miałem ta pierwsza PS4 i polecam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?