0

Dlatego nie pytaj mnie o takie rzeczy bo to jest w kwestii Valverde jak to poukłada. Jeżeli będzie wprowadzał Oriola to dobrze

0

Nie można ich porównać, Puig to bardziej do Andersa jest podobny po za tym wg ciebie Riqui miał zły debiut?

0

Trzeba było od razu napisać, że chodzi o Oriola, Oriol pewnie na wypozyczenie pójdzie skoro Frenkie przychodzi albo zostanie na jeszcze 1 sezon w B i nie uważam się za "znawce" jak to napisałeś

0

Ale pokazał się ostatnio z lepszej strony i inteligencje na boisku ma większą niż Aleña, trochę fizyczności nadrobi spokojnie Messi, Iniesta, Xavi na początku też nie byli koksami a sam Cruyff mawiał, że technika jest ważniejsza od warunków fizycznych a dowodem na to są Messi, Iniesta, Arthur, Cou, Xavi itd.

0

Jak to co? 1 skład

2

Dokładnie :D Polaka rodaka naszego drogiego nie uwzględnili :(

33

To był genialny interes takiego kozaka sprowadzić za grosze, który zostawia serducho na boisku i tu powinien słynny cytat sie pojawić "Niemiec płakał jak sprzedawał"

0

Od tego jest Ernesto żeby to poukładać chyba co nie? Wierzę, że da radę bo kto jak nie on.

0

To prawda ale jednak Puig według mnie dużo mądrzej potrafi grać. Wiadomo doświadczeni a potrzebuje itd Ale i to z czasem nabedzie.

0

Prawda ale swoich zawodników to jednak nie wypada tak traktować.

0

Coutinho: 48 wystepów -11goli - 5 asyst - 2.931minut
Ousmanek: 38 występow -14 goli - 9 asyst - 2.352 minut

4

Powiedział bym, że statystyki to nie wszystko Ale jednak zaangażowaniem i wnoszeniem czegos do gry Ousmane również w tym sezonie jest lepszy od Cou.

0

Zwłaszcza, że Bale w finale CDR z nami niestety pobiegł sobie Bartre po łuku i sytzelil decydującą bramke a w finale CL z LFC strzelił 2 piękne bramki zamykając spotkanie Ale "kibice" Realu chyba o tym zapomnieli z resztą. Każdy wie jak Casillasa, Grzmota i Raula tam pożegnali więc tym bardziej Bale nie bedzie jakimś wyjątkiem :/

0

Ter Stegen, Cilessen, Pique, MDL, Umtiti, Lenglet, Semedo, Roberto, Wague, Alba, Felipe Luis, Ivan, Arturo, Arthur, Puig, Frenkie, Busi, Messi, Dembele, Cou, Malcom, Suarez, Maxi Gomez. To jest tak najbardziej przewidywalne co może się zdarzyć.

14

Dlatego nie zniżajmy się do ich poziomu i nie gwiżdzmy na swoich zawodników nawet jak będą w dołku.

2

Zawsze pozostaje TVP1 albo ruskie Streamy :p ale musze przyznac, że Żewłaka i Szpaka słucha się czasami podobnie źle jak Hajto i Borka :/

0

Tu nie można nic przewidzieć może po za tym, że Gomes, Denis, Rafa I Verma odejdą, trzeba nową 9 zmiennika na LO dla Alby i może jeszcze MDL dojść do tego awans Puiga, wypozyczenie Aleñii i Todibo oraz, nie wiadomo co z Ivanem będzie więc sam widzisz.

0

Jadon Sancho był by wtedy myślę odpowiedni Ale czas pokaże co tam w BvB pokaże jeszcze. Za Cou przemawia doświadczenie w tym zestawieniu a za Jadonem talent i możliwość wejścia e Barcelonie na swój najwyższy poziom.

0

Nie ja o tym decyduje

0

Jego ;)

0

Grunt żeby Puig dostawał jakieś minuty jak awansuje a z takiego Denisa np nic już nie będzie u nas, tym bardziej, że nawet w Arsenalu się nie sprawdził i Emery jest kolejnym trenerem obok Lucho i Valverde, którzy go skreslili a Andre mam nadzieję, że uda się coś dostać za niego.

0

Jak myślicie uda się sprzedać Gomesa, Denisa i Rafe? Jak w sprzedaż Andre jeszcze wierzę ale nic nie jest przesądzone oficjalnie tak ze sprzedażą Denisa I Rafy będzie ciężko i pewnie na wypo pójdą :/

0

Grunt to zamknąć szybko ligę, na Levante jakieś lekkie rotację będą pewnie

0

https://www.transfermarkt.com/neymar/verletzungen/spieler/68290
Tutaj masz całą historię kontuzji Neymara ;)

2

Patrząc na to ile wygrał przez 9 lat w Realu mistrzostw i pucharów Hiszpanii to faktycznie trudniej jest we Włoszech o te dwa tytuły niż w Hiszpanii :D

6

I akurat Karimek wystrzelił jak stracili sezon :D

0

Ale Arturo to gladiator mimo wszystko i potrafi wsadzić nawet głowę tam gdzie, niektórzy głowę Ale zobaczymy jak będzie u niego z podatnością na urazy

12

Znając życie Leo mu znowu wkrótce odjedzie :D

2

Te gazety piszą o Karimie jak by miał zapewnioną już złotą piłkę to jest jego rok :D

0

Jako Joker z ławki będzie dobry nawet pomimo tych 34 lat. Alonso np w Bayernie też z tego co pamiętam grał do właśnie gdzieś 35 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?