Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie trzeba mieć wiarę w naszych zawodników w szczególności ze my mamy Leo, który robi różnice i Ousa, który w formie jak będzie zrobi z TAA wiatrak
8
Co Nie? :D a znajdą się "kibice" LFC co sobie powiedzą, że to w Barcelonie są aktorzy i symulaci...
0
City wygrało aż 1:0 z Kogutami ;)
0
Media kochaja robić z igły widły...
0
Dlatego nie opłaca się go sprzedawać za taką śmieszną kasę, cierpliwości trochę bo już wygląd a coraz lepiej a nie on jeden miał kryzys: Hazard sezon 15/16 coś ci mówi?
1
Nie ma Denisa na boisku i dlatego tak się dzieje ;)
0
No własnie o tym mowie i by im to pozwoliło juz na wieksze rotacje zeby ODG wiecej odpoczęła lrzed meczami z nami
0
Jak widać United dostało bęcki 4:0 Ale Everton zasilany jest takimi Crackami jak Digne, Gomes i Mina dlatego taki wysoki wynik
1
Chyba wysokie bo pozostała by im walka tylko w CL czyli byśmy musieli zagrać już wtedy z nimi na naszym maksymalnym poziomie i bez błędnie. Grunt nie tracić głupio piłki na 25/30 metrze jak to Busi I czasami Ivan pod presją robią bo to będzie wtedy "sepuku" dla nas.
0
Oby tylko LFC nie rzucili teraz wszystkiego na Ligę Mistrzów skoro nie dadzą rady Majstra wygrać bo wtedy z wyglodnialym LFC będzie jeszcze nam trudniej awansować do finału.
0
Najlepsza 9 na świecie w końcu :)
0
Wczoraj grało City z Evertonem? Jednak Matrix rzeczywiście istnieje :o
1
Ha.
0
Raczej Real taki nie za dobry :D
0
Klaskanie też ;)
0
No teraz już tak :p
1
Lukaku w formie śmiało mógłby z Luisem powalczyc o 1 skład.
4
To jest jego rok :D
0
Dlatego jestem za żeby został i żeby grał tak jak rok temu a stać go na to co już nie raz pokazywał ;)
0
Może masz rację ale Paco dostawał szansę i na ogół nie zawodził co do Mexiego zobaczymy czy go wgl kupią jeżeli olali temat Jovicia i Rashforda a nowego sezonu nie wyobrażam sobie z samym 32 letnim Luisem no i za 2 lata może być kaplica jak nie ogarną już teraz kogoś kto będzie się odgrywał i łapał automatyzmy od Luisa zeby byc podstawowym napastnikiem jak Luisito odejdzie.
0
Czy lepsze liczby. W Lidze mistrzów owszem bo tam chyba nad Luisem na serio jakaś klątwa ciąży Ale w La Liga nie ma lepszych
1
Z czasem i to u niego w końcu wskoczy Ale myślę, że trzeba cierpliwości do tego.
0
Dokładnie, chłopak dostaje szansę to jak widać jest maszyną do strzelania goli i aż boli czasami To, że wyszło jak wyszło z nim i zostaliśmy z wynalazkiem Batengiem a kto wie może on by po Luisie u nas dawał czadu, niestety się już nie dowiemy :/
0
Nie będzie trzeba bo na 100% nie wykupią go po za tym Luis ma już swoje lata i potrzebny jest taki napastnik coś jak Gomez, Jović żeby wchodzili za niego czasami albo grali ze słabszym rywalem, mechanizmy jakieś i nawyki sobie od Luisa wgrali i za 2 lata jak Luis odejdzie to akurat by wskoczył taki ktoś na jego miejsce, jeżeli jednak nie ogarniemy tematu to za 2 lata biada nam i mamy dziurę na tej pozycji a nie chce eksperymentów jak za czasów Fabregasa na 9 :/
1
Selekcja naturalna :p
0
Przeciwko LFC pewnie Ousmanek zagra, oby tylko był w dobrej formie i robił wiatrak z Trenta :D
1
W 4-2-3-1 bym ich obu wystawiał i myśle, że to był by złoty środek.
0
Ostatnio niestety United płaci krocie za jakiś Fredów zamiast realne wzmocnienia zrobić piłkarzami, którzy dadzą jakość z miejsca.
4
Troche martwi mnie to, że tak ostatnio u nas bagatelizują sprawy nowej 9, nie wyobrażam sobie nowego sezonu z samym Luisem, który ma już 32 lata i problemy z kolanem i powinniśmy już zacząć naprawdę myśleć na poważnie o kimś kto będzie powoli wchodził w jego buty bo za dwa lata obudzimy się z ręką w nocniku, zwłaszcza patrząc jaki na rynku mamy deficyt napastników.
3
I oby znowu nie kupili jakiegoś Czukve Bukve Ambalabamby za gruby hajs jak np to miało miejsce z Baillym.