0

Spokojnie trzeba mieć wiarę w naszych zawodników w szczególności ze my mamy Leo, który robi różnice i Ousa, który w formie jak będzie zrobi z TAA wiatrak

8

Co Nie? :D a znajdą się "kibice" LFC co sobie powiedzą, że to w Barcelonie są aktorzy i symulaci...

0

City wygrało aż 1:0 z Kogutami ;)

0

Media kochaja robić z igły widły...

0

Dlatego nie opłaca się go sprzedawać za taką śmieszną kasę, cierpliwości trochę bo już wygląd a coraz lepiej a nie on jeden miał kryzys: Hazard sezon 15/16 coś ci mówi?

1

Nie ma Denisa na boisku i dlatego tak się dzieje ;)

0

No własnie o tym mowie i by im to pozwoliło juz na wieksze rotacje zeby ODG wiecej odpoczęła lrzed meczami z nami

0

Jak widać United dostało bęcki 4:0 Ale Everton zasilany jest takimi Crackami jak Digne, Gomes i Mina dlatego taki wysoki wynik

1

Chyba wysokie bo pozostała by im walka tylko w CL czyli byśmy musieli zagrać już wtedy z nimi na naszym maksymalnym poziomie i bez błędnie. Grunt nie tracić głupio piłki na 25/30 metrze jak to Busi I czasami Ivan pod presją robią bo to będzie wtedy "sepuku" dla nas.

0

Oby tylko LFC nie rzucili teraz wszystkiego na Ligę Mistrzów skoro nie dadzą rady Majstra wygrać bo wtedy z wyglodnialym LFC będzie jeszcze nam trudniej awansować do finału.

0

Najlepsza 9 na świecie w końcu :)

0

Wczoraj grało City z Evertonem? Jednak Matrix rzeczywiście istnieje :o

1

Ha.

0

Raczej Real taki nie za dobry :D

0

Klaskanie też ;)

0

No teraz już tak :p

1

Lukaku w formie śmiało mógłby z Luisem powalczyc o 1 skład.

4

To jest jego rok :D

0

Dlatego jestem za żeby został i żeby grał tak jak rok temu a stać go na to co już nie raz pokazywał ;)

0

Może masz rację ale Paco dostawał szansę i na ogół nie zawodził co do Mexiego zobaczymy czy go wgl kupią jeżeli olali temat Jovicia i Rashforda a nowego sezonu nie wyobrażam sobie z samym 32 letnim Luisem no i za 2 lata może być kaplica jak nie ogarną już teraz kogoś kto będzie się odgrywał i łapał automatyzmy od Luisa zeby byc podstawowym napastnikiem jak Luisito odejdzie.

0

Czy lepsze liczby. W Lidze mistrzów owszem bo tam chyba nad Luisem na serio jakaś klątwa ciąży Ale w La Liga nie ma lepszych

1

Z czasem i to u niego w końcu wskoczy Ale myślę, że trzeba cierpliwości do tego.

0

Dokładnie, chłopak dostaje szansę to jak widać jest maszyną do strzelania goli i aż boli czasami To, że wyszło jak wyszło z nim i zostaliśmy z wynalazkiem Batengiem a kto wie może on by po Luisie u nas dawał czadu, niestety się już nie dowiemy :/

0

Nie będzie trzeba bo na 100% nie wykupią go po za tym Luis ma już swoje lata i potrzebny jest taki napastnik coś jak Gomez, Jović żeby wchodzili za niego czasami albo grali ze słabszym rywalem, mechanizmy jakieś i nawyki sobie od Luisa wgrali i za 2 lata jak Luis odejdzie to akurat by wskoczył taki ktoś na jego miejsce, jeżeli jednak nie ogarniemy tematu to za 2 lata biada nam i mamy dziurę na tej pozycji a nie chce eksperymentów jak za czasów Fabregasa na 9 :/

1

Selekcja naturalna :p

0

Przeciwko LFC pewnie Ousmanek zagra, oby tylko był w dobrej formie i robił wiatrak z Trenta :D

1

W 4-2-3-1 bym ich obu wystawiał i myśle, że to był by złoty środek.

0

Ostatnio niestety United płaci krocie za jakiś Fredów zamiast realne wzmocnienia zrobić piłkarzami, którzy dadzą jakość z miejsca.

4

Troche martwi mnie to, że tak ostatnio u nas bagatelizują sprawy nowej 9, nie wyobrażam sobie nowego sezonu z samym Luisem, który ma już 32 lata i problemy z kolanem i powinniśmy już zacząć naprawdę myśleć na poważnie o kimś kto będzie powoli wchodził w jego buty bo za dwa lata obudzimy się z ręką w nocniku, zwłaszcza patrząc jaki na rynku mamy deficyt napastników.

3

I oby znowu nie kupili jakiegoś Czukve Bukve Ambalabamby za gruby hajs jak np to miało miejsce z Baillym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?