Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Te gazety piszą o Karimie jak by miał zapewnioną już złotą piłkę to jest jego rok :D
0
Jako Joker z ławki będzie dobry nawet pomimo tych 34 lat. Alonso np w Bayernie też z tego co pamiętam grał do właśnie gdzieś 35 lat.
0
A no i grunt, że w LM szarpie nam ładnie jak w lidze mu nie idzie. Dziwne jest to trochę, że Cou z ligi i Cou z Champions League to dwaj inni piłkarze :/
0
Zobacz na to tak. Z Hazardem było podobnie w sezonie 15/16 I miał jeszcze gorsze statystyki od Cou a później kryzys minął i zaczął oczarować znowu tak więc cierpliwości. Generalnie nie oczekiwałem od niego, że to będzie drugi Ronaldinho czy Neymar Ale liczyłem, że będzie on u nas takim drugim De Bruyne i będzie hurtowo asysty zaliczał :/ prawda jednak okazała się z goła odmienna
0
Ja bym chciał również Valencie.
0
Jakos nie widze tego eksperymentu. Po za tym zapomniałeś o Malcomie ;) Za 2 lata Luis odejdzie my pozyskamy "Nie daj Boże" jakiegoś turbo średniaka, który się nie sprawdzi i sezon mamy za 2 lata pewnie z głowy a trzeba też pamiętać, że Leo również nie bedzie jeszcze u nas nie wiadomo jak długo i tego się obawiam, że jak ta dwójka skończy kariery to czeka nas los jak Real z tego sezonu.
0
Jedynie za 120 mln jaki światowej klasy napadziora był by do wzięcia to chyba Icardi bo on ma klauzule podobno 100 mln tak słyszałem. Za Rashforda Diabły chcą 150 mln funtów wg jakiegoś pismaka a Kane, Lukaku w strefie marzeń są. Niech nawet wezmą już tego Gomeza z Celty może chłopak pozytywnie zaskoczy a będzie 9 przynajmniej może i na lata no i Luis w nowym sezonie będzie miał więcej odpoczynku a w Ruiza nie wierzę wgl..
8
Naprawdę ciekawa się walka o 4 miejsce robi w PD. Valencia i Sevilla tracą po 2 pkt do Getafe. Mam nadzieję, że to jednak Valencia albo Sevilla wejdą do top 4 bo nie jest najlepszą wizytówką Primera Division Getafe, które gra bardzo brzydki football
0
Niech walczą z City do końca o majstra i wierzą że się uda to woda na młyn dla nas w pojedynku z nimi :)
0
Raczej bardzo odległy i United chce za niego sporą sumkę przytulić ://
0
Ehh w tym sezonie mu idzie mocno średnio to prawda, natomiast jak jest w formie jest piłkarzem rewelacyjnym
1
Też bym taki zobaczył dla odmiany ;)
0
Szkoda że odpuscilismy Jovicia, może więc tego Mexiego Gomeza weźmiemy. Niby nie są ludzie przekonani do niego ja też średnio ale może zaskoczy nas jak Arthur pozytywnie :)
0
Nie wiem ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie
0
Pogba zbędny. Nie potrzebny nam by był 60 pomocnik a jeszcze o Lukaku zapomniałeś wspomnieć.
0
A no właśnie Ale Argentyna nie jest drużyną to zlepek niestety który opiera wszystko na Messim A co Leo sam nie zrobi nic i dlatego w repce nie jest tym samym niestety piłkarzem co w Barcelonie bo wszystko sam musi robić i presję lądują na nim kosmiczną
0
Sek w tym że ludzie nie wiedzą sami kto miał by do nas przyjść Ale nowa 9 to powinien być priorytet teraz a bagatelizowanie tego problemu może być boleśnie odczuwalne za 2 lata
0
Nie mówię tutaj o podstawowym składzie a nawet jeżeli to tylko Lukaku lub Kane by mogli wskoczyć no i może Icardi Ale na nich trzeba fortunę konkretną wydać a ja patrzę realnie na to. Powinni kupic kogos w dobrym wieku żeby zaczął łapać coś od Suareza I wszedł w jego miejsce za 2 lata bo patrząc na rynek dziewiątek możemy się obudzić z ręką w nocniku jak Luis skończy u nas grać a jest już mu temu bliżej niż dalej. Maxi Gomez może
0
Jako zastępstwo dla starzejacego się Luisa, który za 2 lata pewnie już odejdzie a my dalej nie mamy ani godnego zmiennika na jego pozycję ani zastępcy i sprowadzamy jakiś szrot z Sassuolo co to nawet napastnikiem nie jest....
0
Myślałem nad tym i powiem Ci, że wolał bym Rashforda skoro Jovicia olali albo Wernera, jest jeszcze Maxi Gomez, Andre Silva, PIO, Milik i Volland jako ciekawe opcje. Rysiu na 9 w Evertonie nie gra wybitnie bardziej jest skrzydłowymi Ale cenię go za uniwersalność.
2
Lo Celso jest, Banega jest, Biglia jest, i jakieś wynalazki w pomocy Ale w ataku spoko Lautaro, Dybala, Pavon, Di Maria z obroną ciężko bo Salvio, Tagliafico, Rojo, Mercado, Acuna
0
Fajnie by było co do Argentyny wątpię że wygra :( Obroną i bramkarz tam to jest masakra
0
No jak to mowią strzelimy palcami i się przekonamy czy taki straszny ten Liverpool jak go malują ;)
0
To się nie mogło inaczej skończyć. Wywalili kupę kasy na "wzmocnienia" a kupili jakiś Fredów, Baillych, Mikiego/Alexisa, Maticia za grubą kasę + mają takie kwiatki jak Aszli, Jones, Valencia, Mata, Herrera, Pereirra i Lingard, którzy albo mają swój wiek, albo są przeciętni. Niby mają Pogbura, Lukaku, Martiala, Dalota, Lindelofa, Shawa, McTominaya, Rashforda ale to za mało.
18
Brazylia wygra
0
Ja się bardziej obawiam niż boję Ale mam szacunek do LFC. Grunt to nie popełniać błędów i nie tracić głupio piłki 30 metrów od swojej bramki jak będą zakładać Pressing
0
Ale czy to nasz problem czy ich zbawi Hazard? Nie, musimy patrzeć na siebie i szykować się na zastępstwa powoli Suareza a dalej Messiego i Alby jak skończą oni kariery a my ich odpowiednio nie zastąpiły wrócimy do czasów za Van Gaala i Gasparta...
1
Polać ci :)
0
Było coś takiego jak musieliśmy gonić wynik pamiętam. Tak zawsze lecielismy 4-3-3 lub 4-4-2 a czasami nawet 3-5-2
0
Szejk go nie puści