Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Swoją drogą no ciekawe by to było, nie ma sensu robić w zbroje przed LFC, nie mamy jakiś słabych piłkarzy w składzie i myślę że Alba i Semedo z asekuracja by sobie poradzili z Salahem i Mane. Każdy pamięta jak wyglądał finał z Realem, jakim ustawieniem Real z nimi grał I ile pokazał LFC.
0
Ale to na CN czy na Anfield? Jakoś mam złe wspomnienia z tym 4-4-2 Roma is my nightmare :( a tak na serio. Jezeli juz to 4-4-2 z Arthurem i z Vidalem po bokach a z tyłu Busi i Ivan. Roberto mnie nie przekonuje za bardzo jako prawy pomocnik. Gdyby nie szło w tym 4-4-2 to powinien od razu przejść na 4-3-3
0
Wesoła gra by była ;)
4
Wieczna studentka :D
0
Wtedy nas uratował przed totalną kompromitacją Filipek, który dzisiaj jest wyszydzany i opluwany przez niektórych a w formie wiadomo jaki jest z niego Crack
0
Tak naprawdę jak się Atletico jutro potknie a my dzisiaj wygramy to już mamy majstra ;)
1
Dostał doświadczonego Boatenga i każdy widzi co się dzieje. Nawet podejrzewam, że Ruiz w którego i tak nie wierzę dał by tyle samo co Książę czyli jedno wielkie 0 a co do zwolnienia cóż. Ernesto bronią wyniki i musiała by się stać w nowym sezonie jakaś katastrofa żeby go zwolnili
0
Dokładnie :D
0
Fakt. Nie wiele Lepiej, ale jednak lepiej w sumie wyjdzie prawie na to samo bo i tak nie podniesie pucharu Champions League grając w PSG
0
Yep ;)
0
Nie no na Andre to jeszcze faktycznie coś ugramy bo on gra fajnie w tym Evertonie, gorzej z Denisem, który został nawet w Arsenalu skreślony i z człowiekiem L4 Rafą
0
Oby się też coś udało na Gomesie :p
0
Niech idzie jeżeli interesuje go kończenie CL na 1/8 :D
1
No własnie też o tym pomyślałem, tamten to musi być dopiero Crack jak mu było? Aa Modrić
0
Dobry ten piąty piłkarz świata :D
0
https://www.facebook.com/154040584642412/posts/2625219550857824/
0
W 4-4-2 czasami jednak brakuje mi POW!linho bo on jednak miał ciąg na bramkę czego nie ma Roberto i Viadl a Luis dalej ma problemy z klątwą w LM więc pozostaje jak zawsze wykańczanie samego Leo. Zobaczymy co wymyśli Ernesto
0
Najlepsza :)
1
Dla mnie Frenkie również ze względu na to że jest bardziej śmiały w swojej grze i jest to bardziej kompletny pomocnik od Arthura.
0
Arsenal i Tottenham
0
Denisa niech wezmą odkupia :D
0
Frenkie De Jong czy Arthur? Który z tej dwójki jest według was lepszy? I czy któryś z nich osiągnie kiedyś poziom takiego De Bruyne np czy Eriksena?
0
3
Jest taki wiatr co usta kobietom rozchyla
0
Jakoś przed meczem z United nie grali i zrobili z nich miazgę na CN. Świeży i głodny Messi to nie do zatrzymania Messi
0
To drugie. Grunt to być świeżym i bez żadnych kontuzji na ten mecz. Gdy już Liga będzie zamknięta skupiamy się na Valencii i LM i nie widzę sensu żeby tak "zajezdzać" ODG i ryzykować na najważniejsze mecze kontuzjami.
1
To było by spoko, czasami mogli byśmy tak zagrać :p
0
Bo Ousmanek jest szybszy i bardziej dynamiczny, nie ma kompleksów i nie boi się jak Cou próbować dryblować i wchodzić w pole karne, miejscami nawet Neymara przypomina bardziej niż Cou natomiast wierzę w Cou, że odzyska formę.
0
To już będzie zależało od Valverde. Nie sądzę, że daliśmy taką górę siana za taki talent jakim jest Frenkie żeby Valverde stawiał tylko na Ivana a Frenkie cały sezon pogra tyle co Malcom czy Aleña :p
0
Zwłaszcza, że Bartomeu powiedział, że w tym roku nie ma szans, że go sprzedadzą w jednym z wywiadów chyba, że ktoś wpłaci klauzule no to Juve 400 mln niech wyłoży i Myślę, że się dogadamy ;)