0

Firpo vs Roberto " Firpo rowerek, pytka, pytka, zejście na prawą nogę do środka, strzał i gol a Sergi stał jak widły w gnoju i patrzył się na niego" Dobrze że na mecze z Realem się mobilizuje na maksa I tego zarzucić mu nie można :D

0

Mnie najbardziej w pamięć utkwił mecz z Betisem na CN jak Roberto został objechany przez Firpo :p

0

Racja miał potencjał ale głowy nie miał na taki klub.

6

Mecz Violi i Atalanty w 2 minuty zawstydził cały mecz Lazio z Milanem.

0

Muńkowi widzę fajne idzie w tej Sevilli :)

0

Niech gada. Tylko tyle mu zostało w tym sezonie już i aż tyle xD

0

A no właśnie o Zlatanie też nie wspomnieli.

0

Kompleksy? Raczej chodzi o sprawiedliwe traktowanie i rzygam tym wiecznym Hypem na CR w telewizji, może i jest drugim najlepszym piłkarzem no ale bez przesady. Nawet na Messiego takiego Hype nie ma jak na CR7

40

Warto dodać, że to zwycięstwo zdobył w swojej trzeciej lidze ale co tam. O CR7 powiedzą, że ma 3 zwycięstwa w 3 różnych ligach a o Vidalu już nie...

13

Oj Carles mam nadzieję, że się przebijesz na stałe jak Roberto i z nami zostaniesz na długie lata
Oby to był ten wychowanek na którego od dłuższego czasu czekamy a ma mi temu predyspozycje żeby być kozakiem za parę lat.

22

Należy mu się :)

0

Jak widać ZZ nie widzi w nim żadnego mitycznego talentu i wie pewnie że pewnego poziomu już nie przeskoczy.

0

Wtedy tak natomiast dzisiaj nie bardzo :p Vidal, Ivan, Arthur, Frenkie za rok a nawet Aleña. Każdy z nich podejrzewam że był by wyżej w hierarchii od Cebuli a jeszcze Cou i Roberto mogą grać w Pomocy. :p

1

Ja za nim nie płacze. Obecnie Aleñe mamy, wychowanka, który kocha klub i jest bardziej od Ceballosa wg mnie uzdolniony no i Puiga. Obecnie Ceballos by mniej pewnie pograł u nas przy tej kadrze od Malcoma.

0

Pewnie Palencia na wypozyczenie gdzieś dalej pójdzie i zamiast coś zyskać od Bordeaux pożegnalny go za free..

0

7 pucharów Champions League? Jestem jak najbardziej na tak :D

0

Wrócił ZZ i Ceballos pomijany :D

1

Ja mam nadzieję, że w kraju ich dogonimy pod względem mistrzostw.

0

0

Powiem tak :D Cóż z tego, że Real ma 13 LM i 33 Mistrzostwa skoro w tym roku przestał sie liczyć w walce o cokolwiek już w Marcu? :D

0

Ja liczę, że w końcu ich dogonimy ;)

0

Gdyby nie odbili nam wtedy Di Stefano i Franco go nie "przekonał" byc może nie mieli by tylu pucharków.

7

Nie tylko Ty, też się na to nabrałem :D

0

Patrząc jaką Napoli chce kwotę za Mertensa dobry by Deal zrobili nasi jak by go do nas kupili jako zmiennika dla Luisa.

2

A dziś jest jednym z najlepszych GM na świecie a do tego skromnym człowiekiem. Szkoda że Joachimek go nie docenia...

3

Jak czasami się to wszystko dziwnie składa. Johan Cruyff urodził się 25 Kwietnia 1947 roku a tego samego dnia i miesiąca tylko, że 67 lat później umiera Tito :/

0

Wakacje to już od Marca ;)

0

Tam z tą kadrąw United muszą zrobić sobie coś w stylu "Pimp my ride" żeby wgl o czymkolwiek myśleć.

38

Z czego kilka zapewnił im Generał Franco Ale o tym już nie chce wspomnieć ;)

0

Wiesz no problem polega na tym że Rashford będąc w jego wieku strzelał już dla 1 drużyny United a Ruiz ma problemy ze zdobywaniem goli w 3 lidze Hiszpańskiej a gdzie tam do wgl pierwszej. 3 gole i 1 Asysta przez ponad 1000 minut to nie jest dobry prognostyk u napastnika, czekam na Asnu Fatiego albo Alejandro Maraqueza co pokażą bo w Abela kompletnie nie wierzę i uważam że nie zrobi wielkiej kariery nigdzie jak tak dalej pójdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?