0

Moja to

Mats

Semedo Lenglet Samu Alba

Arthur Ivan Aleña

Malcom Messi Dembele

Zmiany Cou, Uruguayo i Roberto
Chyba, że dzisiaj już się uda mieć majstra to można wyjść podobnym składem co na Huesce z tym że Miranda na Lo tym razem a Malcom zamiast jako wahadłowy na prawe skrzydło no i Abel zamiast Princa na 9

0

Jak myślicie Aleña będzie brany w końcu pod uwagę Lucho w kwestii reprezentacji Hiszpani za jakiś czas? Trochę zaczyna brakować tam naszych zawodników i niestety Hiszpania jest obecnie bardziej biała niż Blaugrana :/

1

Jak tak dalej pójdzie to Aleña będzie na 9 przesunięty jak to było z Fabregasem xD

0

Dobrze, że kibice Kogutów np zdrowo i realnie podchodzą do sprawy ciesząc się nawet z małych rzeczy jak awans do 1/2 I nie obrastają w piórka

1

Wiesz no tam jest grupa normalnych kibiców i tych co w piórka już obrośli Mimo, że nic nie wygrali i hypują, tak samo w sumie można powiedzieć, że jest u nas i w innych klubach więc LFC nie jest wyjątkiem od reguły.

0

Wczoraj rewelacyjny występ Hiszpana. Mimo kilku mankamentów zagrał jeden z najlepszych o ile nie najlepszy mecz w Barwach Barcelony, będą z niego ludzie

0

Już trzy? :o Jak to mawiał klasyk "sprzedać póki coś wart":p

0

To można tylko gdybac co to bedzie jak dużo lepszy i bardziej doświadczony Mane grał będzie przeciw Nelsonowi gdy ten będzie w takiej formie jak dziś a niestety Mane nie jest jeźdźcem bez głowy jak Vinicius :/

0

Dzisiaj nasz Chukve się spisał średnio i chyba dalej nie wrócił do siebie po kontuzji tak jak Arthur :/

0

Dokładnie. Grunt to wygrać z LFC na CN pokaźne na 0 góra 1 z tylu i nie dostać aż ta z tak batów na Anfield

1

Problemem Malcoma jest to że w walce o miejsce na Prawym Skrzydle ma kosmite i Czukve Bukve Amba la Bambe i jak Czukve wygryźć może tak żaden piłkarz na świecie nie wygryzie ze składu Leo

0

Z Realem też mu się zdarzył słaby mecz jak Vinicius go ogrywał. Brakuje mu czasami tej regularność niestety może ją złapie teraz z Levante.

0

Jak Nelson będzie tym Nelsonem czyli pogromcą skrzydłowych to tak wiadomo Ale dziś nie przekonał niestety :/

1

W tej formie jaką dzisiaj zaprezentował Semedo to Mane będzie jak dziecko go ogrywał. Problemem Nelsona jest brak regularności, gra w ataku i wrzutki na pałę

0

Niech już traci tą piłkę i niech próbuje tych strzałów z dystansu a może coś mu wyjdzie i opadnie ta blokada, grunt żeby nie grał na alibi jak miało to miejsce jeszcze jakiś czas temu.

2

Co do meczu z LFC na PO lepiej żeby zagrał Roberto. Dzisiaj Nelson masakra, najgorszy chyba na boisku 0 w ataku, słabo w obronie i straty glupie

0

Gdyby był regularny i niektóre jego podania były bardziej precyzyjne Arthura myślę, że by posadził, który ostatnio nie wiele wnosi niestety :/ Puig będzie się uczył pewnie i dostanie ochłapy

1

Grunt żeby miał naboje i morale na Liverpool

3

Zasłużenie

0

Powinien grać z doświadczonymi jak Arthur, Ivan czy Vidal obok niego a z tyłu Busi żeby się uczył a nie z rezerwowym i młodymi obok siebie

0

I tak młodzi powinni grać i się uczyć a nie sklejka z samych młodych i rezerwowych nie zgranych że sobą i później zdziwienie, że jest kapa.

0

Grunt żeby z LFC było jeszcze lepiej

0

Ale lepiej jest niż było przez całą zimę generalnie

0

Zgadza się Ale nie wątpliwie ma lepszy potencjał niż Ceballos i mam nadzieję, że Lucho weźmie go do Repki za jakiś czas.

1

Jaki pierwszy? Z Totkami nawet spoko grał, z Leganes i z Rayo też no i chwilę z Villarealem jak strzelił bramke

0

Gdyby trochę decyzyjność poprawił to by mógł nawet Arthura posadzić, który ostatnio nie powala delikatnie mówiąc :/

0

Raczej na odwrót :p

2

Wyróżnienie należy się dla Cou bo w końcu gra a nie podaje sobie tylko do Alby i do tyłu stojąc. Aleña jak dla mnie MOTM

1

Ivan dostanie 90 minut i Luis :p

0

Wątpię ale czas pokaże kto tam wyjdzie, grunt to wygrać na CN na 0 z tyłu i nie dać się aż tak na Anfield

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?