Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i w MU. Tam to są nawet gotowi kibicować City kosztem nie zagrania w Lidze Mistrzów żeby tylko LFC nie wygrało mistrza... To jest tak jak bym ja kibicował Barcelonie Ale w meczu z Atletico był za Atletico, które by się bilo z Realem o PKT a my nikim się na styk o 4 miejsce i mieli tylko 1 pkt przewagi nad 5 Valnecia np... No Way!
0
Dlatego pisze, że w każdym klubie tak jest, sam mam kumpla, który kibicuję LFC od czasów Dudka i sam mi pisał, że my mamy Messiego, który robi różnice a pewnie tam na stronce to jacyś sezonowy albo dzieciaki co zaczęli kibicować LFC od czasów dojścia do finału CL.
0
Racja Arsenalu też są w miarę Ok. Chelsea już nie bardzo bo.maja spine za 2009 do dziś do nas a City nie wiem. Ogólnie jak by nie spojrzeć w każdej chyba drużynie znajdą się Kibice, którzy są "Jednostką wybitną" i są też spoko ludzie.
12
Kibice klubów PL to stan umysłu no może z wyjątkiem kibiców Tottenhamu, którzy realnie patrzą na sytuację. Pamiętam taki tam komentarz, że Barca to hegemon Ligii ogórkowej cóż. Skoro trzecia drużyna tej Ligii ogórkowej wygrywa 3 razy Ligę Mistrzów bijąc ich ukochany klub, to z jakimi nieudacznikami tam mamy do czynienia?
0
Szkoda trochę że zrezygnowali z tego Jovicia :/ Ciekawe jak się ma sprawa z Gabrielem Jesusem czy chce faktycznie odejść bo jeżeli tak to jestem jak najbardziej za a co do Abela wystarczy spojrzeć na jego grę w Barcelonie B i liczby i wniosek nasuwa się sam, ja nie raz widziałem jego grę w Barcelonie B i u nas na tourne czy podczas pucharu Katalonii i nie widzę go wgl w 1 drużynie, jest to drugi Paco Ale mniej dynamiczny i z dużo gorszym wykończeniem.
0
Nie widzi mi się eksperymentowanie jak kiedyś z pomocnikiem na 9 jak to miało miejsce z Fabregasem bo każdy pamięta jak to wyglądało. Ja bym proponował raczej albo Messiego jako F9 jeżeli już chociaż za 2 lata Messi też będzie miał swój wiek albo kupić Maxiego Gomeza za przyzwoite pieniądze i niech się uczy od Suareza. Najgorsze jest To, że bez Messiego i Luisa na boisku lub z Luisem bez formy i bez Messiego wykończenie akcji jest dla naszych jak droga przez mękę.
0
A zastępca?
0
Jako zmiennika Stuaniego, Llorente albo Dzeko a zastępcę (Jeżeli to prawda, że chce odejść) to Jesusa. Uwazam, że raczej już nie ma sensu szukać zmiennika dla napastnika, który ma ponad 32 lata na karku, coraz większe problemy z utrzymaniem formy i coraz słabsza motoryke I dynamikę tylko już lepiej kupić jego zastępcę teraz żeby wchodził w jego buty powoli.
0
Ja najbardziej nie trawie tam "Big Anfield" bo nawet nie potrafi wymienić dobrze nazwy klubu tylko "Farsa" pisze..
0
Jurgen zrobił nadzieję na coś i się łudzą a to, że piszą tam hasła, że przejadą po nas jak po łysej kobyle to raczej jest ich pycha, która w razie porażki mocno zaboli. Mam nadzieję, że wyjaśnimy już ich na CN a na Anfield remis biore w ciemno.
0
Chyba lewego obrońcę i napastnika bo akurat po za Albą na lewej Obronie i Luisem na szpicy ma nikogo a w Pomocy jest bogactwo...
0
Ehh ten Milan to karykatura tego co było wiele lat temu
0
Jeszcze ten skład United zasługuje na patrzenie na nich z politowaniem ;]
0
Niektórym się tam chyba już na serio poprzestawiało w celu i chyba trzeba będzie ich wyjaśnić na dniach i pokazać miejsce w szeregu :p
0
Jak ja zobaczyłem ten skład United to zrobiłem podobna minę do Zbigniewa Stonogi. Z takim politowaniem na to spojrzałem ;]
0
No ta :p ale United pewnie wdupi
1
Oni już sobie tam wmawiają na ich stronce, że przyjadą się po nas jak po starej kobyle XD
2
Jest pragmatycznie, jest nudno jak śmierć w Wenecji, jest topornie ale wyniki sa i to sie ceni. :D
0
Póki co tylko -12 stopni w jednej części Madrytu a w drugiej -16
0
Ale to inny przykład. Ja bym nie chciał żeby Barca przegrała np puchary europejskie gdybyśmy byli na 4 miejscu a pościg był o 3 pkt od nas, grała z Atletico które ma 2 pkt przewagi w tabeli nad Realem i przegrała byle Real by nie miał mistrzostwa z resztą. W tym sezonie już w Marcu sezon dla Realu się skończył więc są mi obojętni :p A co do United. Jeżeli oni wolą przegrać walkę o grę w LM kosztem mistrzostwa dla City żeby LFC nie wygrało to nie jest to żadna walka o trofea.
0
To jest coś na zasadzie "Mnie się nie uda Ale Somsiadowi też" zwykła zawiść...
0
Griezmann to nie jest typowa 9 jak Jović a cena 120 mln to sporo
19
A ja trzymam kciuki za LFC żeby wygrali ligę i utarli nosa Katarskiemu City.
0
Ciekawe za kogo kibice Arsenalu i Chelsea trzymają kciuki w starciu City vs United żeby City lub LFC zdobyło bądź nie zdobyło majstra.
0
Dobrze że ty znasz historię jak było naprawdę z pucharami za czasów Franco.
0
Bo się obraził, że nie dostał Williana :/
0
Ta nawet szansy nie dostał porządnej a jak grał to spisywał się spoko i już po roku out a taki Gomes czy Denisek 2 lata siedzieli u nas i każdy wie jak grali....
0
Nie ma co się łudzić też że będziemy mieli drugiego Alvesa chociaż Wague przypomina go bardziej niż Semedo :p natomiast priorytetem powinna być nową 9 teraz dla klubu bo mega newralgicznie jest ta pozycja u nas a jak Luis nie ma formy lub nie gra i Leo odpoczywa to zaczynają się schody i wykończenie akcji staje się drogą krzyżową.
9
Dużo też wygrali pucharków za Franco Ale tego nie dodali :D
0
Czy dawać mu jeszcze 1 sezon? Siedzi już u nas drugi sezon w nogach ma ponad 5000 minut i ponad 70 występów za sobą, 26 lat mu leci i jest tylko niewiele lepiej niż rok temu.