0

Dobrze że Ty wiesz wszystko o wszystkim i jak ktoś ma inne zdanie od ciebie to oznacza, że nie ma racji z niczym i jest według ciebie ignorantem. Co do terminologii Sarkazm również polecam Ci się z nią zapoznać (nie mylić z glupotą)

0

Ale kolego drogi :D czy ja napisałem gdzieś, że on jest złym piłkarzem? Po co zarzucasz coś co nie napisałem i nie zgodne jest z prawdą? Nie napisałem nigdzie nic ani słowem o jego klasie tylko napisałem, że skoro gra dla PSG to nie interesuje mnie co on robi a to "Nie znam" to był sarkazm którego chyba nie skumałeś

0

Dobrze a teraz zapoznaj się z terminologia znaczenia słowa "Ignorancja" i się zastanów czy to co napisałeś do mnie jest zgodne z prawdą to nie boli albo wiesz co? Wyręcze Cię. ignorancja «nieznajomość czegoś lub brak wiedzy z jakiejś dziedziny»

0

Dlatego ważne jest żeby zarząd nie bagatelizować tak kupno nowej 9 bo za 2 lata jak Luis skończy karierę może być kaplica.

0

Nie miałem tutaj wcześniej żadnego konta, mam nadzieję że ta wiadomość odmieniła twoje życie :) Za to po twoich komentarzach widzę, że prawie każdy twój komentarz to obrażanie ludzi, którzy mają inne zdanie od Ciebie...

1

Dokładnie :D 0 argumentów Ale wie wszystko lepiej od innych a jak masz inne zdanie jesteś jego wrogiem :D

1

Jak we wszystko kiedy ktoś ma inne zdanie od Ciebie ;)

0

Jest jeszcze zachwalany podobno Ansu, który stylem przypomina Dembele.

1

Sporo dla twojej wiadomosci panie kolego drogi i nie wierzę w Abela wgl. Chłopak ma problem z wykończeniem akcji i z byciem pod grą czego dowodem są liczby jego w Barcelonie B...

11

Jak zawsze Tomek w formie :D

1

U nas Nie wiem jak to z "perełkami" z U19 będzie jak Ansu Fati, Alejandro Marquez, Nils Mortimer, oraz Konrad De La Fuente. Któryś z nich mam nadzieję, że odpali bo w końcu jakiś skrzydlowy/9 z Cantery będzie to super sprawa a niestety w Abela Ruiza kompletnie nie wierzę patrząc na jego liczby i grę w Barcelonie B W jego wieku Rashford już strzelał dla 1 drużyny United a Mbappe dla 1 drużyny Monaco a on ma problemy w Barcelonie B W 3 lidze...

0

Lainez gra w kadrze Meksyku chyba, że chodziło Ci ogólnie o zawodników młodych ze wszystkich klubów w lidze Hiszpanskiej to jeszcze jest Vinicius i Chukwueze. Natomiast ja poruszyłem problemy i posuche w La Masii z wychowankami ofensywnymi bo od czasów Pedro same turbo średniaki i słabiaki wychodziły.

2

Spokojnie jak na wojnie. Znając życie Leo mu odjedzie przy pierwszej lepszej okazji ;)

0

I skończy na zapleczu La Liga lub w średniaku Premier League max jakimś znając życie XDDDD Generalnie smutne jest To, że od czasów Pedra żaden wychowanek z formacji ofensywnej nie zrobił u nas większej kariery :(

1

Jak wam się z Barcelony B widzi Abel Ruiz? Mnie prawdę mówiąc nie widzi patrząc na jego statystyki i na grę w Barcelonie B, ma problemy z wykończeniem i nie bierze aż tak udziału w grze, Mujici też nie widzę, tak jak Carlesa Pereza. Nie wiem dlaczego u nas jest taka bieda z napastnikami i skrzydłowymi, niby taka super szkółka jest u nas a nie potrafimy sobie stworzyć ani 9, ani skrzydłowego na godnym poziomie od czasów Pedra. Mam nadzieję, że ten Ansu Fati, Nils Mortimer czy Konrad De La Fuente zerwą ta złą passę wychowanków ofensywnych bo aż smutno trochę mi jest jak United wypuszcza sobie takiego Rashforda, Chelsea Odoia i Monaco Mbappe czy Juventus Kaena a u nas jakieś Deulofea, Muniry, Sandra, Adamy, Dongou a każdy wie jak oni pokończyli :/

0

Fakt ale jednak obecnie bardziej to Puiga widzę w przyszłości u nas niż Aleñe jako kogoś kto będzie "Prime" wiódł w pomocy choć czas wszystko zweryfikuje, kiedyś Samper miał być nowym Busim a wiadomo jak to wyszło :/

0

Nawet jeżeli Ajax wygra to i tak uważam że zasłużyli swoją postawą w tej edycji ;) z Totkami też będzie to fajna historia

4

Jest z niego trochę nieopierzony jeździec bez głowy ale dobry jest to trzeba mu przyznać :D

15

W końcu nasz Polak Rodak 8-)

0

Ta :p Ale nie ważne kto w tym roku wygra. Ważne, że to nie będzie Real, Szejki, oraz CR7 :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wiesz no wiele osób mu zarzuca mecz z Romą Ale w tym sezonie skasował to już awansem do 1/2, grunt to żeby miał plan na LFC i w finale spotkać się z Braćmi z Amsterdamu :D

0

Też jakiś czas temu o tym myślałem. Grunt żeby było na nasze wydatki ;D

1

To jest Nemezis :D

0

Dokladnie. Tak jakiś czas temu sobie myślałem "kurcze niby narzekania są na Ernesto a on jednak coś zrobił dobrego dla nas jak pozbycie się szrotu po Lucho, dublet czy przełamywanie klątw, oraz zaufanie do Ousmana, Arthura, Lengleta, odkrycie Puiga I co najważniejsze w końcu 1/2 w CL"

1

Powiem szczerze. Nie raz narzekalem na Ernesto za styl gry, za rotację, za zmiany i trzymanie zawodników cały czas tych samych po 90 minut na boisku, za to, że nie ma pomysłu jak ustawić Cou i Dembele razem, za dawanie szans młodym podczas gdy Pep daje szansę Fodenowi Ale. Ale jednak zdobył dublet rok temu, posprzątał bałagan po Lucho z Gomesów, Ard, Denisów, Aleixow no i w Końcu!!! W końcu przełamał klątwę na Old Traford, oraz przełamał klątwę 1/4 w LM i leci po tryplet i za to brawa dla niego

1

Czasami widać brak kreatywności w środku pola i podajemy czasami bez sensu bez pomysłu. Cou raczej do środka już nie wróci i dziwię się że tyle kasy poszło na niego skoro miał zastąpić Inieste a EV tam go nie widzi, może Xavi będzie miał pomysł na niego lepszy i go odbuduje w 100%

1

I to jest błąd bo jednak czasami u nas widać brak ósemki takiej jak Iniesta :(

0

Gabriel ma 22 lata nie 23 ;)

1

Nie miał aż takiej konkurencji mówisz? A Yaya i Keita? Obaj wtedy byli świetnymi pomocnikami zwłaszcza Yaya a Pep odstawiał ich powoli kosztem ogrywania Busiego. Powiem tak. Ernesto może i jest naprawdę świetnym trenerem Ale jest to trener, który nie myśli aż tak o przyszłości Barcy jak o wynikach na tu j teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?