0

Na chwilę obecną mniej bym się chyba bał jak by w takiej formie Vidal lub Ivan grali na Pivocie :p

0

Sam mam znajomego, który jest za LFC i ma swiadomość, że Leo robi różnice ;)

0

No ja tylko mam nadzieję, że Busi wystrzegać się strat pod Pressingiem na naszej połowie 30 metrów od naszej bramki jak to on ma w zwyczaju...

1

Nowy sezon będzie znowu ich jak co roku :p

0

Mnie też martwi brak formy u całej trójki a najbardziej klątwa w LM zdobywania goli u Suareza. Cou powoli dochodzi do siebie i to on pewnie zagra z LFC, Messi wiadomo a Dembele jako Joker będzie.

6

No. Gramy tylko z 2 razy mocniejszym klubem :p

0

I tak pewnie sezon będą mieli stracony znowu. Szkoda :/

1

Zdecydowanie Coutinho. W końcu się przełamuje i gra odważniej, oraz stara się w końcu z dystansu zaczyna strzelać, Dembele jeszcze po kontuzji nie wrócił.

1

No nawet jak bedzie niewidoczny caly mecz to i tak bedzie lepiej :p Patrząc na grę Ruiza w Barcelonie B i jego liczby to wybór między nim a Boatengiem to jak wybór między złem a mniejszym złem. 1148 minut Abela w trzeciej lidze i tylko 3 bramki i asysta, oraz 270 min bez bramki w młodzieżowej CL nie promują dobrze na przyszłość.

0

Projektując te koszulki chyba eksperymentowali sprawdzając czy da się stworzyć fajny wzór po 4 litrach Absyntu.

0

Vidal jest w gazie, Busi no może tutaj go rzeczywiście posadzić jak tak dalej bedzie grywał a Ivan to pupilek Ernesto i najważniejszy element jego koncepcji.

0

Gorzej jak się nie pomyślisz :/

0

Gorzej z Vidalem, Ivanem i Arthurem.

0

Względem tego co było w Huesce to Abel na napad zamiast Boatenga a jak nie będzie mu szło w drugiej połowie niech wbije Messi.

0

Średnio i nie żałuję, że do nas nie przyszedł ;)

2

Ehh ten R3al

0

No i 3 też się zgadza

0

Ta mnie tez coś wysyłał.

0

Ich porażki są już rutyną i nawet nie śmieszne :(

0

W Realu się tylko zmarnował, najpierw pod wodzą Beniteza a później pod wodzą ZZ

0

Uuuu no to Widzę, że James sobie nie pograł i już chyba nie pogra w Bayernie. ZZ pewnie zrobi z niego towarzysza dla Ceballosa na ławkę jak wróci do Madrytu.

0

Ciekawy zawodnik ten Fornals ;)

0

Zgadza się ale my mamy asa w rękawie. Szeroką ławkę czego nie ma LFC :D

0

Ehh ten Bally w United to tak jak Verma u nas z tymi kontuzjami.

0

To jest niestety prawda :/

0

Dzis masz Messiego :D A co do Dembele zobaczymy co z niego będzie grunt żeby go kontuzje ominęły.

0

Nie bedzie drugiego Ronniego i trzeba sie z tym niestety pogodzic :/

3

Jak on biegnie rozpędzony to mi Tira na autostradzie przypomina pędzącego 100km/h

1

Jest Dembele :D

0

Mądrego to warto posłuchać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?