Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na chwilę obecną mniej bym się chyba bał jak by w takiej formie Vidal lub Ivan grali na Pivocie :p
0
Sam mam znajomego, który jest za LFC i ma swiadomość, że Leo robi różnice ;)
0
No ja tylko mam nadzieję, że Busi wystrzegać się strat pod Pressingiem na naszej połowie 30 metrów od naszej bramki jak to on ma w zwyczaju...
1
Nowy sezon będzie znowu ich jak co roku :p
0
Mnie też martwi brak formy u całej trójki a najbardziej klątwa w LM zdobywania goli u Suareza. Cou powoli dochodzi do siebie i to on pewnie zagra z LFC, Messi wiadomo a Dembele jako Joker będzie.
6
No. Gramy tylko z 2 razy mocniejszym klubem :p
0
I tak pewnie sezon będą mieli stracony znowu. Szkoda :/
1
Zdecydowanie Coutinho. W końcu się przełamuje i gra odważniej, oraz stara się w końcu z dystansu zaczyna strzelać, Dembele jeszcze po kontuzji nie wrócił.
1
No nawet jak bedzie niewidoczny caly mecz to i tak bedzie lepiej :p Patrząc na grę Ruiza w Barcelonie B i jego liczby to wybór między nim a Boatengiem to jak wybór między złem a mniejszym złem. 1148 minut Abela w trzeciej lidze i tylko 3 bramki i asysta, oraz 270 min bez bramki w młodzieżowej CL nie promują dobrze na przyszłość.
0
Projektując te koszulki chyba eksperymentowali sprawdzając czy da się stworzyć fajny wzór po 4 litrach Absyntu.
0
Vidal jest w gazie, Busi no może tutaj go rzeczywiście posadzić jak tak dalej bedzie grywał a Ivan to pupilek Ernesto i najważniejszy element jego koncepcji.
0
Gorzej jak się nie pomyślisz :/
0
Gorzej z Vidalem, Ivanem i Arthurem.
0
Względem tego co było w Huesce to Abel na napad zamiast Boatenga a jak nie będzie mu szło w drugiej połowie niech wbije Messi.
0
Średnio i nie żałuję, że do nas nie przyszedł ;)
2
Ehh ten R3al
0
No i 3 też się zgadza
0
Ta mnie tez coś wysyłał.
0
Ich porażki są już rutyną i nawet nie śmieszne :(
0
W Realu się tylko zmarnował, najpierw pod wodzą Beniteza a później pod wodzą ZZ
0
Uuuu no to Widzę, że James sobie nie pograł i już chyba nie pogra w Bayernie. ZZ pewnie zrobi z niego towarzysza dla Ceballosa na ławkę jak wróci do Madrytu.
0
Ciekawy zawodnik ten Fornals ;)
0
Zgadza się ale my mamy asa w rękawie. Szeroką ławkę czego nie ma LFC :D
0
Ehh ten Bally w United to tak jak Verma u nas z tymi kontuzjami.
0
To jest niestety prawda :/
0
Dzis masz Messiego :D A co do Dembele zobaczymy co z niego będzie grunt żeby go kontuzje ominęły.
0
Nie bedzie drugiego Ronniego i trzeba sie z tym niestety pogodzic :/
3
Jak on biegnie rozpędzony to mi Tira na autostradzie przypomina pędzącego 100km/h
1
Jest Dembele :D
0
Mądrego to warto posłuchać ;)