2

A to generalnie ile% będzie chciał mieć itd to nie ma znaczenia. Ocenimy go po sezonie na podstawie tego co wygra.

0

Aż dał bym Ci herb za ten skład gdybym mógł ;p Jak wbiją sobie niby te 3 gole na Anfield to Cou za Arthura, Vidal za Ivana i jazda z nimi.

1

Za Vidala? Taki potwór będzie tam potrzebny, jak już to za Roberto.

0

No ja mam nadzieję, że Ansu dostanie w końcu szansę w Barcelonie B A nie jakieś eksperymenty Pimienta robi z Collado na skrzydle, tym klocem Angielskim z którego nic nie bedzie, czy też bierze jakiegoa Endoksyta za Ballou a i tak efekt jest jaki jest. I tak nie walczy już chyba o nic Barcelona B A rozwój młodzieży powinien w B być ważniejszy niż sprowadzanie "Paździerza" jak to było rok temu bo wyniki.

3

Nie sądze, że Griezmann przyjdzie z resztą gdzie by on grał? To jest bardziej zawodnik podobny do Leo z profilu niż do Luisa a my raczej byśmy potrzebowali 9. To już wolał bym tego Jovicia zamiast Griezmanna a jak to mówisz za 300 mln by się kupiło spokojnie Jovicia i De Ligta a no i można pomyśleć nad jakimś fajnym skrzydłowym jak Sancho np.

2

Albo wiek CR daje powoli o sobie znać, w końcu facet ma ponad 34 lata już.

1

Jak na meczu Atletico vs Barca na Wandzie. Wtedy pamiętam 4 piwa i 100 czystej poszła i można było w miarę to oglądać :p

0

No i koniec sezonu dla Nabyego Keity. Ivan go nieźle skasował, trochę szkoda go Ale jednak to dobrze dla nas w kwestii rewanżu.

8

Gdybym musiał oglądać Ekstraklasę i ją komentować sam chyba bym musiał wypic trochę flaszki :p

1

2 gole i po sprawie bedzie

0

Też mam taką nadzieję ;)

0

Clement się tym nie przejmuje i dalej będzie robił swoje. Kozacki transfer

1

Przeczytałem no i uznałem że bredzisz z tym pisaniem, że jest to śmieszne żeby go dać do 1 składu. Przypomnij sobie chłopie ile nam uratował punktów w Lidze np z Atletico na Wanda czy uratował nam SPH a co do głupich strat to nawet Neymar je miał. A na twoje głupie pytanie co ma do tego mecz z LFC odpowiadam. Po tym meczu zaczął się temat Dembele i pisanie na niego i właśnie tacy jak ty pewnie na to czekali żeby wypełznąć z jaskinii i pisać o jego wadach, mam nadzieję, że wkrótce znowu Cię tam odeśle i mniej będzie takich narzdkaczy na wszystko jak ty.

0

Śmieszne XD? Jest to zawodnik który przed kontuzją grał świetnie, nie miał już tyłu głupich strat, szarpał i jak jest w formie jest dużo bardziej nieprzewidywalny od Coutinho, do tego uratował nam kilka punktów. Ale żyj sobie tym jednym meczem z LFC jak zacznie znowu strzelać, asystowac i szarpać to jedynie co będzie śmieszne to twój komentarz.

0

Zwróć uwagę jak on grał przed kontuzją, przypomnij sobie jak grał u nas rok temu i sam dojdź do wniosku. Czy aby na pewno nie zrobił Progresji? Bo z tego co pamiętam przed kontuzją coraz lepiej mu szło a względem poprzedniego roku jest progres i nie ma co oceniać go na podstawie wczorajszych 5 minut.

0

Ivan zawieszony za kartkę jest, tak samo Busi więc na bank odpocznie

0

Panie Kluivert. Nie bądźmy tacy do przodu bo z tyłu nas zabraknie.

0

Problemem jest cena za niego jaką wylozylismy i to czasami boli. To czasami boli, że gość za tyle kasy ma tak nędzne liczby a pół roku gry to była gra na alibi dlatego kibice taki mają stosunek bo oczekiwali tego co prezentował w barwach The Reds a co pokazuje? No właśnie.. :/

0

Niby tak ale mogło by być tak, że Valverde by mu powiedział takiemu Joviciowi czy Gomezowi "Słuchaj kolego jak narazie nie będziesz grał w 1 składzie, masz się nauczyć gry od Luisa i dopiero jeżeli cos pokazesz to będziesz miał szansę na jeszcze częstsze wysyepy" Dlatego u młodego napastnika ważna by była cierpliwość. Stu wiadomo jest dobry Ale strasznie szklany a nie potrzeba nam kogoś takiego, jak już na serio brać mieli byśmy weterana na ławkę to Llorente lub Stuani Ale grunt też myśleć o przyszłości żeby jak Suarez skończy karierę nie obudzić się z ręką w nocniku bijąc się o Top 4 w Lidze a każdy wie ile bramek daje nam Luis i ile robi dla zespołu.

0

Jako towarzysza dla Rafy? Czemu nie... Według mnie najbardziej bez sensu było by sprowadzanie drugiego Larssona obecnie kiedy Luis sam się takim "Larssonem" powoli staje i lepiej by bylo już wziąć kogoś kto będzie się od niego uczył i wskoczył na jego miejsce za te 2 lata a jak wiadomo nie ma sensu wymieniać na ostatnią chwilę piłkarza na gwałt bo można skończyć z ręką w nocniku jeżeli taki ktoś się nie zaklimatyzuje.

0

Nie raz to niestety widziałem że Semedo I Roberto w 4-4-2 się Dublują dlatego byłem zawsze przeciwny temu rozwiązaniu, na szczęście się sprawdziło wczoraj.

0

Ivana a nie czekaj xd

10

Dlatego nie warto tego czegoś oglądać i słuchać. Już bardziej chyba rzetelni są Żewłak i Maciej Szczęsny w TVP niż ci z Polsatu...

0

Zdecydowanie Arthur... Roberto w środku nie jest typem pomocnika żeby się utrzymać przy piłce i ją rozgrywać bliżej mu do Ivana niż do Arthura.

3

Pewnie jak zwykle wkrotce zacznie świetnie grac i zamykać szczekaczy do jaskiń ;) Tylko wróci po kontuzji do rytmu odpowiedniego i strzeli coś na przełamanie.

0

Zapominają też że ma dopiero 22 lata a jego gra w Barcelonie coraz bardziej się przystosowuje a też ocenianie po 5 minutach wczoraj go to czysta głupota bo nie da się od tak złapać rytmu i wejść w mecz w 5 minut z marszu.

0

Spokojnie chłopak niech wytrzeźwieje sobie po wczorajszym bo chyba nie jest w stanie jeszcze na kacu przeanalizować ile Dembele nam pomógł i ile ważnych bramek i asyst dał w tym sezonie hehe ;)

0

On ma dopiero 22 lata a jak na niego ma i tak spoko liczy i ja rozumiem gdybyś przyczepił się o to do Cou, który kosztował jeszcze więcej, przychodził jako gotowy produkt żeby dać jakość i pokazał trochę Magii a jak narazie jego sezon jest do zapomnienia tak jak nasze 160 mln Ale Dembele????? 1 setkę zmarnował i sam o to byłem zły Ale z drugiej strony wraca po kontuzji do siebie tak jak Arthur, uratował nas z Atletico strzelając ważnego gola na Wandzie, strzejąc Sevilli w finale SPH, Strzelając na Anoeta z RSSS i na Coronella El Prat, oraz z Rajo gdzie byliśmy pod toporem a Cou? No właśnie...

4

Wracając tam popełnił mega błąd bo Real jak tak dalej bedzie grał to mit o cudowności ZZ zostanie tam zweryfikowany i będzie fama, że jechał tylko na farcie i na bramkach CR7.

0

Boateng mial swoje szanse i żadnej nie wykorzystał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?