0

Byś się mocno zdziwił

0

Hahaha Nie znasz mnie a zakładasz takie coś powodzenia z takim podejściem możesz się przeliczyć sam tym haslem "ślepy jesteś?" Do mnie zacząłeś skakać i masz problem

0

Widzę wyszczekany ładnie jesteś Nick Skubi zobowiązuje cóż szkoda na Ciebie tracić czas.

0

Poprawnie muszę przyznać, na pewno lepiej od Princa :D

0

Coś jeszcze masz ciekawego do dodania? Z takimi pytaniami to sobie wyjeżdżaj do kogoś innego p.s nie chciał bym mieć takiego kolegi i sporo osób w tym i ja uważają, że zagrał słabo a ty mi tu wyjeżdżasz z pytaniami "Ślepy jesteś?"

0

Komentarz usunięty

0

Słabo, nawet bardzo słabo jak na niego, same straty i nie za bardzo widoczny

0

Muszę przyznać, że po za kontuzją Dembele i po za tym co Prince "Robił" na boisku na wielki minus Arthur. W środku z Puigiem i z Aleña nic na ich tle ponad nich nie pokazał po za samymi stratami i małą aktywnością, jeżeli tak dalej z nim będzie to faktycznie Puig lub Aleña go podadzą wkrótce.

0

Jeżeli tak dalej bedzie z Arthurem nie zdziwi mnie jak Puig go posadził za jakiś czas.

2

Arthur mało tego, że niewidoczny to pełno strat miał. Coś przygasł i wcale nie dawał niestety więcej od Puiga i Aleñii a niby powinien.

0

Pokazali dobry wizerunek po za oczywiście Princem...

0

Zaczynam akurat wątpić powoli w tego chłopaka tak jak w to, że Dembele coś da nam bo ciągle wypada. Najgorzej wydane 300 mln...

0

Nie wszyscy. Kumpel, który od lat jest kibicem LFC uważa, że sezon stracony dla LFC

0

Ale jest Boateng A co do tej dwójki Messi i Suarez to tylko oni są decydujący...

0

Masakra. Mam nadzieję, że jednak będzie 9 w lato jakaś. Nie ma Leo, nie ma Luisa i jest taki Paździerz z przodu że aż wstyd :/

0

Ja bym chyba nawet Puiga obecnie wolał sam na Anfield od Arthura. Same straty :/

0

No to mamy swojego Bale'a i kake Ale za 300 mln...

0

I Kakinho.

1

Arthur coś bez formy. Chyba jednak lepiej będzie znowu na Vidala postawić na Anfield :D

2

Jest i Prince :D:D:D

0

Cóż. Mnie tylko ta nuta się z nim kojarzy :D

3

Ja bym chciał zobaczyć Cou na pozycji Iniesty Ale to nie możliwe i się pogodziłem z tym :(

0

Skopali leżącego :/

0

Jak ja go widzę na boisku to gra mi ta nuta w głowie :D

3

Co tam, że dzisiaj zagrają Wague, Puig, Malcom, Todibo i Murillo. Ważne, że zagra Prince.

0

Co nie zmienia faktu, że przez 2000 minut ma gorsze statystyki w ofensywie niż Kimmich przez 90

15

Koeman, Maldini i Nesta. Ci wszyscy trzej piłkarze są jak jeden Pique. :'D

0

Z Boatengiem z przodu? Wątpię :/ Bez Leo i Luisa u nas wykończenie to jak droga krzyżowa.

0

Kimmich dzisiaj stworzył 5 okazji i miał 9 kluczowych podań czego Nelson nie zrobił przez cały rok u nas... Jego blokuje to, że nie pasuje do nas jako PO może by sienaprawdził na wyspach tak jak Digne Ale tutaj za wysokie progi i jestem w stanie uwierzyć, że jak Wague poprawi się w defensywie i ustawieniu wywali go ze składu a już w ofensywie gra dużo lepiej i bezpośrednio niż Semedo, który gra na zasadzie "Im dalej w las tym więcej drzew" a zamiast próbować z głębi dośrodkował on sobie robi kółeczka z piłką i wycofuje do tyłu...

2

Kimmich 9 kluczowych podań i 5 stworzonych okazji :o Semedo to chyba przez cały sezon tyle nie miał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?