Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byś się mocno zdziwił
0
Hahaha Nie znasz mnie a zakładasz takie coś powodzenia z takim podejściem możesz się przeliczyć sam tym haslem "ślepy jesteś?" Do mnie zacząłeś skakać i masz problem
0
Widzę wyszczekany ładnie jesteś Nick Skubi zobowiązuje cóż szkoda na Ciebie tracić czas.
0
Poprawnie muszę przyznać, na pewno lepiej od Princa :D
0
Coś jeszcze masz ciekawego do dodania? Z takimi pytaniami to sobie wyjeżdżaj do kogoś innego p.s nie chciał bym mieć takiego kolegi i sporo osób w tym i ja uważają, że zagrał słabo a ty mi tu wyjeżdżasz z pytaniami "Ślepy jesteś?"
0
Komentarz usunięty
0
Słabo, nawet bardzo słabo jak na niego, same straty i nie za bardzo widoczny
0
Muszę przyznać, że po za kontuzją Dembele i po za tym co Prince "Robił" na boisku na wielki minus Arthur. W środku z Puigiem i z Aleña nic na ich tle ponad nich nie pokazał po za samymi stratami i małą aktywnością, jeżeli tak dalej z nim będzie to faktycznie Puig lub Aleña go podadzą wkrótce.
0
Jeżeli tak dalej bedzie z Arthurem nie zdziwi mnie jak Puig go posadził za jakiś czas.
2
Arthur mało tego, że niewidoczny to pełno strat miał. Coś przygasł i wcale nie dawał niestety więcej od Puiga i Aleñii a niby powinien.
0
Pokazali dobry wizerunek po za oczywiście Princem...
0
Zaczynam akurat wątpić powoli w tego chłopaka tak jak w to, że Dembele coś da nam bo ciągle wypada. Najgorzej wydane 300 mln...
0
Nie wszyscy. Kumpel, który od lat jest kibicem LFC uważa, że sezon stracony dla LFC
0
Ale jest Boateng A co do tej dwójki Messi i Suarez to tylko oni są decydujący...
0
Masakra. Mam nadzieję, że jednak będzie 9 w lato jakaś. Nie ma Leo, nie ma Luisa i jest taki Paździerz z przodu że aż wstyd :/
0
Ja bym chyba nawet Puiga obecnie wolał sam na Anfield od Arthura. Same straty :/
0
No to mamy swojego Bale'a i kake Ale za 300 mln...
0
I Kakinho.
1
Arthur coś bez formy. Chyba jednak lepiej będzie znowu na Vidala postawić na Anfield :D
2
Jest i Prince :D:D:D
0
Cóż. Mnie tylko ta nuta się z nim kojarzy :D
3
Ja bym chciał zobaczyć Cou na pozycji Iniesty Ale to nie możliwe i się pogodziłem z tym :(
0
Skopali leżącego :/
0
Jak ja go widzę na boisku to gra mi ta nuta w głowie :D
3
Co tam, że dzisiaj zagrają Wague, Puig, Malcom, Todibo i Murillo. Ważne, że zagra Prince.
0
Co nie zmienia faktu, że przez 2000 minut ma gorsze statystyki w ofensywie niż Kimmich przez 90
15
Koeman, Maldini i Nesta. Ci wszyscy trzej piłkarze są jak jeden Pique. :'D
0
Z Boatengiem z przodu? Wątpię :/ Bez Leo i Luisa u nas wykończenie to jak droga krzyżowa.
0
Kimmich dzisiaj stworzył 5 okazji i miał 9 kluczowych podań czego Nelson nie zrobił przez cały rok u nas... Jego blokuje to, że nie pasuje do nas jako PO może by sienaprawdził na wyspach tak jak Digne Ale tutaj za wysokie progi i jestem w stanie uwierzyć, że jak Wague poprawi się w defensywie i ustawieniu wywali go ze składu a już w ofensywie gra dużo lepiej i bezpośrednio niż Semedo, który gra na zasadzie "Im dalej w las tym więcej drzew" a zamiast próbować z głębi dośrodkował on sobie robi kółeczka z piłką i wycofuje do tyłu...
2
Kimmich 9 kluczowych podań i 5 stworzonych okazji :o Semedo to chyba przez cały sezon tyle nie miał xD