3

Dembele i Coutinho..... Najlepiej wydane 300 mln.....

0

Messiemu włączył się SSJ4

0

No ja mam nadzieję, że na Anfield wyjdziemy innym ustawieniem.....

0



Rozmowa Bartomeu i Valverde odnośnie wystawienia Vidala do środka :p

0

I Want but I Can't Belive it

0

Ja bym powiedział klątwa :p

1

Ta w Audi Cup Ale to nie jest miarodajne. Wyszliśmy Obroną Camara Mathieu Mashe Vidal, pomoc Arda, Busi i Denis a w ataku Messi, Suarez i Munir. I wygraj tutaj takim składem sobie z 1 składem wtedy LFC :D

0

Gorzej u Luisa :/

0

Szkoda, że po M8 już nie było takiego Wow z tego co wiem i M9 już potrafił odstawać od konkurencji a nawet od swojego starszego brata.

5

Po za Mane>Coutinho gdzie Seneglaczyk zdobył 60% głosów tutaj. Tam by było 90% na Senegalczyka :p

0

Bo nasz trener Is Dybeściak

0

Aa no fakt nie doczytałem zabiegany dziś jestem trochę :p

0

Oby to nie był mecz jak za kadencji Jupiego co nas zlali 7:0 w dwumeczu :/

0

I z Leganes 1:2

0

W Bayernie też nie dostanie 30 mln xD

0

72 gole i 32 asysty wg TM

0

Z resztą. Nawet Mbappe się czasami jak jeździec bez głowy zachowuje i zagra :p

1

Ta ale nie aż tak jak ta trójka. Ci to na pałę strzelali po trybunach i w obrońcow a i zdarzyło się podawać do niewidzialnych kolegów, dlatego są idealną definicją zawodnika klasyfikowanego jako "Jeździec bez głowy"

22

W Życiu można być pewnym tylko tego, że PSG odpadnie w 1/8, śmierci, oraz podatków.

6

Raczej taki Vinicius, Denis albo Deulofeu :p

0

Wtedy chyba nas odprawili z kwitkiem w 1/8... Pora na Vendette za 2007.

0

Mnie martwi brak skuteczności Luisa w CL, który od roku bramki nawet nie zdobył w tych rozgrywkach.

0

Prawa strona Vidal to by mógł być a lewa Cou albo jeszcze ewentualnie Ivan. Nie widzę Roberto jako Prawego Pomocnika ostatnio wszedł tak i rozregulowało się wszystko a w Rzymie rok temu był najgorszym zawodnikiem grając właśnie jako prawy pomocnik. Prędzej już chyba Arthura albo Ivana nawet bym widział na prawej pomocy.

5

W drugiej połowie dobrze, w pierwszej tak o
56 podań, celność na poziomie 86.2%
3 Dryblingi z czego 2 udane
15 Pojedynków z czego 9 wygranych
6 Długich piłek z czego 3 celne
5 Interwencji
3 Przechwyty
1 Zablokowany strzał
4 Próby odbioru z czego 2 udane

1

Ja miałem One M8 i uważam, że to chyba był mój najlepszy fon z Androidem. Teraz mam S6 Edge i jednak M8 bardziej przypadał mi do gustu. Uważam, że te starsze One jak M8 I Mu to chyba najlepsze Androidy jakie były, szybkością działania niszczyły nowsze Samsungi Galaxy

0

Hmm A gdyby tak wystawić dzisiaj 4-4-2 z Vidalem i Cou po bokach? :p Vidal by zabezpieczył prawą stronę po której idzie zagrożenie a Cou na pozycji Lewego Pomocnika rok temu w 4-4-2 grał właśnie u nas najlepiej.

0

Albo 4-4-2 z Vidalem i Cou po bokach. Co do Dembele to chyba on bardziej szuka formy ostatnio bardziej od Cou, Arthur z resztą też.

5

Ja bym widział Donnyego w Tottenhamie jako zastępca Eriksena gdy ten odejdzie.

0

I tak póki Valdek jest trenerem będziemy skazani na mało kreatywną pomoc bo wmawia mity o jakieś stabilizacji, że Cou jej nie daje a i tak grając nawet Arthurem, Ivanem i Busim tracić potrafimy gole hurtowo i bić głową w mur a pierwsze podanie do przodu konkretne to tylko od Messiego pójdzie... Generalnie Cou można było by przystosować do gry w środku pola na 8 zamiast Arthura i mogło by to być lepsze rozwiązanie. Ale Ernesto woli tam nawet Roberto umieścić, który ma tyle wspólnego z kreacją co Grenlandia z Zielenią.. Cou potrafi podać genialną piłkę grając w środku pola czego nie umie Arthur, Ivan i Roberto chociaż pierwszej dwójce czasami się zdarzy Ale to raz na 10 meczów.

0

Donnyego zamiast Frenkiego? W życiu, Donny to bardziej zadaniowiec i przypomina mi bardziej Ivana bo Paulinho a Frenkie to bardziej nowoczesny Pivot i nie można go porównać do nikogo bo nikt nie m ma takiego stylu gry, jedynie Kovacić mi się nasuwa na myśl ale to też nie to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?