Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dembele i Coutinho..... Najlepiej wydane 300 mln.....
0
Messiemu włączył się SSJ4
0
No ja mam nadzieję, że na Anfield wyjdziemy innym ustawieniem.....
0
Rozmowa Bartomeu i Valverde odnośnie wystawienia Vidala do środka :p
0
I Want but I Can't Belive it
0
Ja bym powiedział klątwa :p
1
Ta w Audi Cup Ale to nie jest miarodajne. Wyszliśmy Obroną Camara Mathieu Mashe Vidal, pomoc Arda, Busi i Denis a w ataku Messi, Suarez i Munir. I wygraj tutaj takim składem sobie z 1 składem wtedy LFC :D
0
Gorzej u Luisa :/
0
Szkoda, że po M8 już nie było takiego Wow z tego co wiem i M9 już potrafił odstawać od konkurencji a nawet od swojego starszego brata.
5
Po za Mane>Coutinho gdzie Seneglaczyk zdobył 60% głosów tutaj. Tam by było 90% na Senegalczyka :p
0
Bo nasz trener Is Dybeściak
0
Aa no fakt nie doczytałem zabiegany dziś jestem trochę :p
0
Oby to nie był mecz jak za kadencji Jupiego co nas zlali 7:0 w dwumeczu :/
0
I z Leganes 1:2
0
W Bayernie też nie dostanie 30 mln xD
0
72 gole i 32 asysty wg TM
0
Z resztą. Nawet Mbappe się czasami jak jeździec bez głowy zachowuje i zagra :p
1
Ta ale nie aż tak jak ta trójka. Ci to na pałę strzelali po trybunach i w obrońcow a i zdarzyło się podawać do niewidzialnych kolegów, dlatego są idealną definicją zawodnika klasyfikowanego jako "Jeździec bez głowy"
22
W Życiu można być pewnym tylko tego, że PSG odpadnie w 1/8, śmierci, oraz podatków.
6
Raczej taki Vinicius, Denis albo Deulofeu :p
0
Wtedy chyba nas odprawili z kwitkiem w 1/8... Pora na Vendette za 2007.
0
Mnie martwi brak skuteczności Luisa w CL, który od roku bramki nawet nie zdobył w tych rozgrywkach.
0
Prawa strona Vidal to by mógł być a lewa Cou albo jeszcze ewentualnie Ivan. Nie widzę Roberto jako Prawego Pomocnika ostatnio wszedł tak i rozregulowało się wszystko a w Rzymie rok temu był najgorszym zawodnikiem grając właśnie jako prawy pomocnik. Prędzej już chyba Arthura albo Ivana nawet bym widział na prawej pomocy.
5
W drugiej połowie dobrze, w pierwszej tak o
56 podań, celność na poziomie 86.2%
3 Dryblingi z czego 2 udane
15 Pojedynków z czego 9 wygranych
6 Długich piłek z czego 3 celne
5 Interwencji
3 Przechwyty
1 Zablokowany strzał
4 Próby odbioru z czego 2 udane
1
Ja miałem One M8 i uważam, że to chyba był mój najlepszy fon z Androidem. Teraz mam S6 Edge i jednak M8 bardziej przypadał mi do gustu. Uważam, że te starsze One jak M8 I Mu to chyba najlepsze Androidy jakie były, szybkością działania niszczyły nowsze Samsungi Galaxy
0
Hmm A gdyby tak wystawić dzisiaj 4-4-2 z Vidalem i Cou po bokach? :p Vidal by zabezpieczył prawą stronę po której idzie zagrożenie a Cou na pozycji Lewego Pomocnika rok temu w 4-4-2 grał właśnie u nas najlepiej.
0
Albo 4-4-2 z Vidalem i Cou po bokach. Co do Dembele to chyba on bardziej szuka formy ostatnio bardziej od Cou, Arthur z resztą też.
5
Ja bym widział Donnyego w Tottenhamie jako zastępca Eriksena gdy ten odejdzie.
0
I tak póki Valdek jest trenerem będziemy skazani na mało kreatywną pomoc bo wmawia mity o jakieś stabilizacji, że Cou jej nie daje a i tak grając nawet Arthurem, Ivanem i Busim tracić potrafimy gole hurtowo i bić głową w mur a pierwsze podanie do przodu konkretne to tylko od Messiego pójdzie... Generalnie Cou można było by przystosować do gry w środku pola na 8 zamiast Arthura i mogło by to być lepsze rozwiązanie. Ale Ernesto woli tam nawet Roberto umieścić, który ma tyle wspólnego z kreacją co Grenlandia z Zielenią.. Cou potrafi podać genialną piłkę grając w środku pola czego nie umie Arthur, Ivan i Roberto chociaż pierwszej dwójce czasami się zdarzy Ale to raz na 10 meczów.
0
Donnyego zamiast Frenkiego? W życiu, Donny to bardziej zadaniowiec i przypomina mi bardziej Ivana bo Paulinho a Frenkie to bardziej nowoczesny Pivot i nie można go porównać do nikogo bo nikt nie m ma takiego stylu gry, jedynie Kovacić mi się nasuwa na myśl ale to też nie to.