0

Jeszcze jak by było mało Malcoma bym na 10 widział, jest Puig jeszcze. Open your Eyes :D W sumie jak tak jeszcze ci brakuje ŚPO chociaż mamy ich przesyt tak naprawdę tylko nie gramy 10 to jest jeszcze Eriksen do wyciągnięcia za Free w 2020 o i zapomniałem o Frenkiem, który również "10" może obsadzić.

0

Jest jeszcze Puig, Aleña I Arthur. Nie widzę sensu w wywalanie takiej kasy na 60 pomocnika gdy mamy niedostatki na 9 i na LO. Na MDL też trzeba będzie wydać sporo kasy... Więc ja się pytam na co nam ten Pogba za kupę kasy jako 60 pomocnik????? Jeżeli na serio jakiegoś chcesz nowego pomocnika to Eriksen za Free w 2020 był by.

1

W BvB rowniez grał na 10, Ivan w Sevilli to była w głównej mierze 10 i 8, Vidalowi się również zdarzało grać dużo na tej pozycji, Aleña to typowa 10 Cou może by to uratowało i tam się odnalazł bo na LS widzimy jak gra a na 8 podobno nie gwarantuje stabilizacji. Opcję są tylko trzeba chęci.

2

Coutinho jest ŚPO, Dembele, Aleña I Ivan nawet też tam mogą grać no i Vidal.

0

Jeżeli postępów nie będzie za 2 lata w grze Arthura to pewnie Puig go posadzi Ale to będziemy oceniać za 2 lata. Ważne że będzie rywalizacja dobra do środka za rok

0

Generalnie porównanie tej dwójki w defensywie jest bez sensu. To jak porównać Messiego i Kroosa pod tym względem. Pogba to 8 a Cou to Lewe skrzydło ewentualnie 10 więc takie trochę nie adekwatne porównanie... Porównaj Pogbe do Ivana albo Arthura i Vidala bo to są zawodnicy drugiej linii jak Pogba. PO za tym kupiliśmy już świetnego pomocnika jakim jest Frenkie De Jong, mamy dwie perełki jak Aleña i Puig więc Pogba w Barcelonie zbędny a i jest Arthur.

0

Technicznie zjada go na śniadanie Hazard oraz pewnością siebie w tym co robi a do tego statystyki Cou to obraz nędzy i rozpaczy jak na piłkarza za tą sumę i nawet na boisku się nie broni. Wystarczy spojrzeć na statystyki Sarabii za 1 mln euro i na statystyki Cou za 160....

0

Dokładnie. Nawet Puiga czy Aleñii był bym bardziej pewny na chwilę obecną od niego.

0

Cou grywa na skrzydle nie w środku a czy taki "dużo lepszy" w obronie Pogba od Cou to bym nie powiedział.

1

Pewnie będzie Cou i Vidal po bokach w 4-4-2. Arthur obecnie bez formy jest.

0

Czy ja wiem. Eden nie bazuje aż tak też na motoryke tylko na technice, za to Laca był by według mnie świetnym zastępca dla Luisa, którego wiek nie oszczędza i za 2 lata pewnie odejdzie już. Do tego Eden w "Tridente" to by była lepsza opcja myślę niż Cou

0

Kuszące nie powiem ;) Ale pewnie wyjdziemy tak jak w ostatnim meczu.

0

A masz pewność, że by je miał? To tylko zależy od szczęścia danego zawodnika a na chwilę obecną to Ousmane wypada przez kontuzje.

0

Racja ale 4 lata temu Suarez w świetnej formie był i Neymar dzisiaj w ataku 60% to Messi, 30% Luis i 10% Coutinho

1

Dokładnie. Dowodem jest ten sezon dla Liverpoolu.

1

Daj spokój. Mogliśmy się uzbroić w cierpliwość i kupić Hazarda za tą kasę i Lacazette'a i był by pewnie większy pożytek Ale nikt nie spodziewał się, że finalnie Cou i Dembele to będą niewypały... Jak nie ma Messiego i Suareza to nawet jak gra ta dwójka są problemy nawet z wielkim Levante... Jeżeli tak dalej pójdzie to za rok wymienić ich za kogoś kto da nadzieję na życie po Messim i Luisie bo skończymy jak United.

1

Tez tak uważam ale Cou ma jeszcze 1 sezon żeby coś pokazać. Póki co te 300 mln wydane na ta dwojkę wg mnie to bolesny Waste. Żaden nie daje nadzieję na życie po Messim i Suarezie bo jeden 3/4 sezonu gra na alibi i szuka formy a drugi już pół roku od kiedy przyszedł stracił przez kontuzje ://

0

Np w tym że nie wypada co sezon na 3 miesiące Ale może minie to Ousmanowi, zobaczymy w nowym sezonie.

0

Jak miał dostać takie podanie skoro biegał po boisku jak dziecko we mgle i nie ustawiła się tam gdzie powinien? Dla mnie to żadna 9 nie jest i było z przodu widać potężną turbo dziurę więc nie ma co się dziwić Arturowi, Aleñii i Puigowi, że nie grali do przodu za bardzo no może po za Puigiem.

0

Dembele jeździec bez głowy? Zobacz na Viniciusa ;) Generalnie ciężki wybór a obaj zawodzą na chwilę obecną. Jeden leczy kontuzje 3 miesiące w sezonie a drugi szuka formy pół roku. Najlepiej obu się pozbyć i kupić Sancho i Jesusa lub Lacazette'a. W Mbappe nie wierze ani troche chyba, że Arabusy odejdą z PSG

1

I sam Bartek się nauczył na błędach

0

Pytanie tylko kto tam miał strzelić mając Boatenga na szpicy :S

0

Mają kim straszyć :^

1

Laca jest mobilny, potrafi asystowac i strzelać bramki, fajne ma liczby w PL, dobry technicznie jest. Griezmann za to to nie jest 9 jasne może grać wszędzie w ataku Ale stricte 9 nie jest a do tego 120 mln za gościa 28 letniego nie klei mi się. Tak czy siak trzeba powoli szukać kogoś na 9 bo Luis ma swój wiek i też jak się nie ogarniemy to skończymy z ręką nie powiem gdzie a każdy widzi jak nasza gra wygląda bez Leo i Luisa lub gdy Luis nie ma formy i jaki jest Paździerz z przodu. A Ruiz w tej Barcelonie B ma bardzo słabe liczby i problemy z wykończeniem jak i z ustawianiem się i dla mnie on tutaj kariery nie zrobi żadnej.

0

Ta koncepcja to tylko alternatywa. Pisałem wcześniej kogo bym wolał.

0

Jasne Ale wolał bym Piątka niż 30+ letni wynalazek znowu, który by miał problemy z ustawianiem się i wykończeniem jak Prince. Zamiast Griezmanna wolał bym Jesusa Albo Lacazette'a.

0

Moim marzeniem osobiście był by Laca albo Jesus Ale Krzysiek jako alternatywa nie był by zły. I umiem czytać ze zrozumieniem i nie podałeś nawet argumentu dlaczego Piątek był by zły. Umie wykorzystać sytuację jak ma dograną fajnie piłkę, miał by się od kogo tez tutaj uczyć.

1

No masz rację Boateng lepszy. Już wolał bym Krzyśka niż takie wynalazki rodem z FSO :D

4

Skoro z Jovicia zrezygnowali to nie widzę sensowniejszej opcji na rynku od Krzyśka w dobrej cenie. Może na początku by nie grał zbyt wiele Ale uczył by się od Suareza I może za jakiś czas wszedł by w jego buty a ma się od kogo w Barcelonie uczyć a w Milanie? W Milanie jak widać taktycznie pod skrzydłami Gatuso nie nauczy się niczego po za MMA z 3 obroncami...

0

Coutinho-Boateng-Malcom. Jak jeszcze może ta dwójka Cou i Malcom coś zadziałała tak Boateng znowu by Paździerz pokazał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?