Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czy ja napisałem że jest problemem Pique? Napisałem że nie tylko oni i nie podałem konkretnego piłkarza a każdy widzi kto jest. Cou, Rakitic i Suarez no i Busi. Z resztą zobacz 1 komentarz kolegi wyżej a nie xd
0
Też
1
Suarez i Rakitić też.
1
Nie tylko Pique i Busi są problemem.
0
A ja sobie Ajax oglądam jako lekarstwo na wczorajszy mecz i ta bryndzę. Swoją drogą no ciekawe jak Vivaldiego Waldano i naszych dziadków przyjmą na CN
5
No to teraz Ajax do boju :D
2
Mam nadzieję, że to jest jego ostatni sezon w Barcelonie...
0
Może jemu brakuje motywacji właśnie.
0
Ja już nie obejrzę Barcy w tym sezonie chyba wgl a na pewno do finału CDR xD
0
Jest jeszcze Puig do środka pola i Aleña, wierzę w nich. Powinno się chyba u nas tak jak w Realu powoli robić zmianę pokoleniową, sprzedać Cou, Kupić 9, kupic LS i jakiegoś jak to mówisz ofensywnej pomocnika, pożegnać Ivana również, Może Eriksena w 2020 za free wziąć?
0
Spokojnie obejrzyj sobie mecz Ajax vs Koguty i baw się dobrze. Tam chociaż jestem przekonany, że chłopaki pokażą jak grać ładnie i skutecznie.
3
One już się skończyły, teraz to pudrowanie trupa tak jak w przypadku Luisa.
0
Mieliśmy Suareza w formie młodszego, Generała jeszcze, Alvesa, Neymara. Dziś mamy największy niewypał chyba w historii Coutinho, wypadajacego co jakiś czas Dembele, Grubego i ponad32 letniego Suareza, 31 letniego Ivana, 31 letniego Messiego, 32 letniego Pique, Arthura, który uwierzył w połowie sezonu, że jest nowym Xavim i wystarczy mu grania. Jedynie z tych 30+ latków to Vidal i Messi jest ok.
0
1 gol przez całą edycję LM ta i 1 tamta... 9 marzenie :D
2
Ja za MSN z sezonu 14/15
0
Ja wiedziałem fajne psiaki :D
3
Nie tylko on :(
0
Nie chce się zastanawiać nad tym Ale jak jego i Grubego w formie nie ma na murawie jest Paździerz z przodu straszny a wykończenie akcji to męka dla naszych. Pewnie polecimy jak Real, United, Arsenal, Milan
0
Malcoma np Ale co on miał w 9 minut zrobić? :p
0
Gomes xd. Nie no i tak trzeba będzie już powoli właśnie takie coś robić. Przyjdzie De Jong i mam nadzieję, że odpali, jakąś 9 by się przydało a Suarez na ławkę, Puig I Aleña stopniowo by mogli też wchodzić.
0
Pozostaje 3 lata w 1/2 nam teraz :)
0
Aaa no tak zapomniałem że on w LM to no XD strzela raz na Edycję i to do tego na CN... Za rok powtórka..........
0
Z czego sam raz poległ w 1/4 :D Teraz 3 lata w 1/2 nas czeka a po odejściu Messiego i Suareza PSG Story 1/8
0
Lacazette'a może ;)
0
Adekwatna nuta do wczoraj :/
0
Wspominali o tym już Griezmannie i Lacazecie, podobno Jesus też chce odejść.
4
Szkoda ze nikt nie patrzy na 9 a mamy tam Suareza, który już powoli się kończy.
0
Oyarzabal może albo Sancho za rok.
0
A no właśnie :/
0
Nie ty jeden widzę to zauważyłeś. Pedro jak założył 7 wiadomo co było, Villa, Arda, Saviola, Eidur i chyba Larsson. To tylko świadczy o tym co to za numer u nas po figo