0

A czy ja napisałem że jest problemem Pique? Napisałem że nie tylko oni i nie podałem konkretnego piłkarza a każdy widzi kto jest. Cou, Rakitic i Suarez no i Busi. Z resztą zobacz 1 komentarz kolegi wyżej a nie xd

0

Też

1

Suarez i Rakitić też.

1

Nie tylko Pique i Busi są problemem.

0

A ja sobie Ajax oglądam jako lekarstwo na wczorajszy mecz i ta bryndzę. Swoją drogą no ciekawe jak Vivaldiego Waldano i naszych dziadków przyjmą na CN

5

No to teraz Ajax do boju :D

2

Mam nadzieję, że to jest jego ostatni sezon w Barcelonie...

0

Może jemu brakuje motywacji właśnie.

0

Ja już nie obejrzę Barcy w tym sezonie chyba wgl a na pewno do finału CDR xD

0

Jest jeszcze Puig do środka pola i Aleña, wierzę w nich. Powinno się chyba u nas tak jak w Realu powoli robić zmianę pokoleniową, sprzedać Cou, Kupić 9, kupic LS i jakiegoś jak to mówisz ofensywnej pomocnika, pożegnać Ivana również, Może Eriksena w 2020 za free wziąć?

0

Spokojnie obejrzyj sobie mecz Ajax vs Koguty i baw się dobrze. Tam chociaż jestem przekonany, że chłopaki pokażą jak grać ładnie i skutecznie.

3

One już się skończyły, teraz to pudrowanie trupa tak jak w przypadku Luisa.

0

Mieliśmy Suareza w formie młodszego, Generała jeszcze, Alvesa, Neymara. Dziś mamy największy niewypał chyba w historii Coutinho, wypadajacego co jakiś czas Dembele, Grubego i ponad32 letniego Suareza, 31 letniego Ivana, 31 letniego Messiego, 32 letniego Pique, Arthura, który uwierzył w połowie sezonu, że jest nowym Xavim i wystarczy mu grania. Jedynie z tych 30+ latków to Vidal i Messi jest ok.

0

1 gol przez całą edycję LM ta i 1 tamta... 9 marzenie :D

2

Ja za MSN z sezonu 14/15

0

Ja wiedziałem fajne psiaki :D

3

Nie tylko on :(

0

Nie chce się zastanawiać nad tym Ale jak jego i Grubego w formie nie ma na murawie jest Paździerz z przodu straszny a wykończenie akcji to męka dla naszych. Pewnie polecimy jak Real, United, Arsenal, Milan

0

Malcoma np Ale co on miał w 9 minut zrobić? :p

0

Gomes xd. Nie no i tak trzeba będzie już powoli właśnie takie coś robić. Przyjdzie De Jong i mam nadzieję, że odpali, jakąś 9 by się przydało a Suarez na ławkę, Puig I Aleña stopniowo by mogli też wchodzić.

0

Pozostaje 3 lata w 1/2 nam teraz :)

0

Aaa no tak zapomniałem że on w LM to no XD strzela raz na Edycję i to do tego na CN... Za rok powtórka..........

0

Z czego sam raz poległ w 1/4 :D Teraz 3 lata w 1/2 nas czeka a po odejściu Messiego i Suareza PSG Story 1/8

0

Lacazette'a może ;)

0



Adekwatna nuta do wczoraj :/

0

Wspominali o tym już Griezmannie i Lacazecie, podobno Jesus też chce odejść.

4

Szkoda ze nikt nie patrzy na 9 a mamy tam Suareza, który już powoli się kończy.

0

Oyarzabal może albo Sancho za rok.

0

A no właśnie :/

0

Nie ty jeden widzę to zauważyłeś. Pedro jak założył 7 wiadomo co było, Villa, Arda, Saviola, Eidur i chyba Larsson. To tylko świadczy o tym co to za numer u nas po figo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?