0

Nam trzeba świeżości a nie betonowania się, tracenia tożsamości i Ciągle jechania na 1 już zardzewiałym wózku. Takie coś co gramy za Valverde to sobie może grać Juventus albo Atletico Ale nie Barcelona.

0

Dajmy szansę Carlesowi lub Puigowi I tyle

0

Niestety to nie będzie lekarstwo na całe zło. Pomoc trzeba zmienić i powoli rezygnować z Ivana i Busiego w środku.

1

Problemem jest To, że Valverde nie ma innego pomysłu jak fizyczny środek pola opierajacy się na Rakiticiu i głównie gra na Messiego i Albe. Nie wprowadzi on tutaj żadnej świeżości a jego koncepcja, zmiany w Liverpoolu kosztowały nas 2 rok z rzędu tą samą klęskę co w Rzymie.

0

Nie jestem masochista żeby takie coś kolekcjonować ;)

0

Luis miał formę Ale ostatnio znowu jej nie ma

14

Zdecydowanie Gabriel Jesus

0

Ja bym wolał Eriksena oczywiście w przypadku odejścia Cou i Rakiticia.

0

W środku pola albo nie w Barcelonie.

0

Dorzuć do nich Vidala I próbuj grać To do jakiej gry Barcelona jest przyzwyczajon. Dla mnie to już Karykatura tego co stworzył Cruyff...

3

Ernesto? Czy to Ty? Jasne Puig na skrzydło a w środku dalej Rakitić? powiem tyle XD Chyba nic nie nauczyła cię akcja z Cou na skrzydle gdzie brakuje mu szybkości.

0

Chyba chłopak zapomniał kto tu tyle pięknych słów gadał na temat wygrania LM i kto 3 razy z rzędu zdobył LM...

0

Jeżeli to prawda to chociaż może postawię za rok na rywala po tym jak zdobędą 3 bramkową zaliczkę i w końcu strzeli Suarez po 700 minutach w LM. Wtedy będę miał 70% pewności że to się powtórzy i kasa wpadnie za awans przeciwnika :D

1

Też jestem tego zdania. Niestety ten projekt to obecnie "Pudrowanie trupa" a pudrem jest Leo... Trzeba w końcu odświeżyć linię pomocy a nie 3 fizoli w środku gra którzy mają zwrotnośc i szybkość czołgu choć Vidalowi to można wybaczyć za to jak tyra na boisku i walczy Ale obok takiego Vidala powinien być ktoś taki jak Iniesta czyli człowiek od gry na fortepianie, żeby Arturo mógł go spokojnie dźwigać.

0

Coś w tym jest ale no właśnie. Cou za to obecnie to największy niewypał chyba w historii transferów obok Mendiety w Lazio.

0

Nie prezentuje lepszej. Ta forma to przebłyski i Rollercoaster a w CL strzela 1 gola na całą edycję i od 4 nie strzelił ani 1 na wyjeździe co jest już kryminałem. Cou w sumie też to sinudoida i miał kilka meczów dobrych tylko w tym sezonie Ale w najważniejszym zawiódł. Dla mnie i Luis i Cou out + Rakitić. Busi tak jak mówisz.

0

Może akurat by znalazł pomysł na Cou i kilku graczy by wskrzesił co są w dołku jak Arthur I wyciągnął potencjał z Dembunia.

0

A Erik Ten Hag?

5

I zobacz że żaden nie ma Messiego w składzie a dokonali tego :D Ernest chyba bez Messiego czy Suareza (Jak był w formie) nic by nie wygrał... A w LM odpadł już w 1/8

0

Ja przewiduje ten cykl za 3 lata po odejściu Messiego. Póki co nasz projekt to pudrowanie trupa a tym pudrem jest Messi.

1

To był by kolejny mega wydatek. Oczywiście takim Grimaldo czy Gaya pewnie nikt by nie poradził ale nie będą chcieli pewnie siedzieć na ławie no chyba, że było by jak z duetem Semedo-Roberto.

0

Pewnie w jaskini siedzi. Źle obliczył wszystko XD

1

Najgorsze jest to, że Eto jeszcze zamiatał i śmiało mógł po grać kilka lat a Luis? Przebłyski a tak to pokazuje Ociezałość, Paralityczny drybling i kłótnie z sędziami i zawodnikami drugiej drużyny a dalej nic z nim nie zrobiono.

0

Nie. Już nawet wolę tego Valverde

14

Mówi się o tym, że Coutinho został już skreślony a ja się pytam co z Ivanem, Luisem, Busim? Za zasługi 1 skład i gra do 2021? Nie problemem jest sam Cou, problemem jest projekt który jest już tzw "Pudrowaniem trupa" a Messi jest pudrem...

3

Gabriel Jesus najbardziej.

0

No i w sumie czy jest sens dalej iść w wyrobnoków zamiast artystów jak Kiedyś? Nie...

0

Bo gwarantuje muzyczną stabilizację a jest zwrotny i szybki jak czołg i kreatywny jak dziecko układające coś z miliona klocków Lego. Taki lepszy troche Andre Gomes to jest i tyle i nie raz kąpałem się za głowę i mnie wkurzalo, że Valverde na nim buduje 2 linie..

1

Moim zdaniem ściągnięcie Vidala zamiast Rakiticia to był gwóźdź do trumny...

0

A może to inni trenerzy nie potrafią go zbudować i wydobyć to co najlepsze????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?