Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nam trzeba świeżości a nie betonowania się, tracenia tożsamości i Ciągle jechania na 1 już zardzewiałym wózku. Takie coś co gramy za Valverde to sobie może grać Juventus albo Atletico Ale nie Barcelona.
0
Dajmy szansę Carlesowi lub Puigowi I tyle
0
Niestety to nie będzie lekarstwo na całe zło. Pomoc trzeba zmienić i powoli rezygnować z Ivana i Busiego w środku.
1
Problemem jest To, że Valverde nie ma innego pomysłu jak fizyczny środek pola opierajacy się na Rakiticiu i głównie gra na Messiego i Albe. Nie wprowadzi on tutaj żadnej świeżości a jego koncepcja, zmiany w Liverpoolu kosztowały nas 2 rok z rzędu tą samą klęskę co w Rzymie.
0
Nie jestem masochista żeby takie coś kolekcjonować ;)
0
Luis miał formę Ale ostatnio znowu jej nie ma
14
Zdecydowanie Gabriel Jesus
0
Ja bym wolał Eriksena oczywiście w przypadku odejścia Cou i Rakiticia.
0
W środku pola albo nie w Barcelonie.
0
Dorzuć do nich Vidala I próbuj grać To do jakiej gry Barcelona jest przyzwyczajon. Dla mnie to już Karykatura tego co stworzył Cruyff...
3
Ernesto? Czy to Ty? Jasne Puig na skrzydło a w środku dalej Rakitić? powiem tyle XD Chyba nic nie nauczyła cię akcja z Cou na skrzydle gdzie brakuje mu szybkości.
0
Chyba chłopak zapomniał kto tu tyle pięknych słów gadał na temat wygrania LM i kto 3 razy z rzędu zdobył LM...
0
Jeżeli to prawda to chociaż może postawię za rok na rywala po tym jak zdobędą 3 bramkową zaliczkę i w końcu strzeli Suarez po 700 minutach w LM. Wtedy będę miał 70% pewności że to się powtórzy i kasa wpadnie za awans przeciwnika :D
1
Też jestem tego zdania. Niestety ten projekt to obecnie "Pudrowanie trupa" a pudrem jest Leo... Trzeba w końcu odświeżyć linię pomocy a nie 3 fizoli w środku gra którzy mają zwrotnośc i szybkość czołgu choć Vidalowi to można wybaczyć za to jak tyra na boisku i walczy Ale obok takiego Vidala powinien być ktoś taki jak Iniesta czyli człowiek od gry na fortepianie, żeby Arturo mógł go spokojnie dźwigać.
0
Coś w tym jest ale no właśnie. Cou za to obecnie to największy niewypał chyba w historii transferów obok Mendiety w Lazio.
0
Nie prezentuje lepszej. Ta forma to przebłyski i Rollercoaster a w CL strzela 1 gola na całą edycję i od 4 nie strzelił ani 1 na wyjeździe co jest już kryminałem. Cou w sumie też to sinudoida i miał kilka meczów dobrych tylko w tym sezonie Ale w najważniejszym zawiódł. Dla mnie i Luis i Cou out + Rakitić. Busi tak jak mówisz.
0
Może akurat by znalazł pomysł na Cou i kilku graczy by wskrzesił co są w dołku jak Arthur I wyciągnął potencjał z Dembunia.
0
A Erik Ten Hag?
5
I zobacz że żaden nie ma Messiego w składzie a dokonali tego :D Ernest chyba bez Messiego czy Suareza (Jak był w formie) nic by nie wygrał... A w LM odpadł już w 1/8
0
Ja przewiduje ten cykl za 3 lata po odejściu Messiego. Póki co nasz projekt to pudrowanie trupa a tym pudrem jest Messi.
1
To był by kolejny mega wydatek. Oczywiście takim Grimaldo czy Gaya pewnie nikt by nie poradził ale nie będą chcieli pewnie siedzieć na ławie no chyba, że było by jak z duetem Semedo-Roberto.
0
Pewnie w jaskini siedzi. Źle obliczył wszystko XD
1
Najgorsze jest to, że Eto jeszcze zamiatał i śmiało mógł po grać kilka lat a Luis? Przebłyski a tak to pokazuje Ociezałość, Paralityczny drybling i kłótnie z sędziami i zawodnikami drugiej drużyny a dalej nic z nim nie zrobiono.
0
Nie. Już nawet wolę tego Valverde
14
Mówi się o tym, że Coutinho został już skreślony a ja się pytam co z Ivanem, Luisem, Busim? Za zasługi 1 skład i gra do 2021? Nie problemem jest sam Cou, problemem jest projekt który jest już tzw "Pudrowaniem trupa" a Messi jest pudrem...
3
Gabriel Jesus najbardziej.
0
No i w sumie czy jest sens dalej iść w wyrobnoków zamiast artystów jak Kiedyś? Nie...
0
Bo gwarantuje muzyczną stabilizację a jest zwrotny i szybki jak czołg i kreatywny jak dziecko układające coś z miliona klocków Lego. Taki lepszy troche Andre Gomes to jest i tyle i nie raz kąpałem się za głowę i mnie wkurzalo, że Valverde na nim buduje 2 linie..
1
Moim zdaniem ściągnięcie Vidala zamiast Rakiticia to był gwóźdź do trumny...
0
A może to inni trenerzy nie potrafią go zbudować i wydobyć to co najlepsze????