Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mam te same odczucia. Nawet jak Valverde zostanie to on tutaj nic nowego nie wymyśli i nie wprowadzi, nie zrezygnuje pewnie ze swojej koncepcji, która zawodzi jak widać w CL i nie mówię, że chce tryplet w nowym sezonie Ale za te 2 lata upokorzenia i 3 lata wygrywania Realu właśnie CL bo np nie pogardził bym za rok takim dublecikiem CL + Liga A nawet jak byśmy samą CL wygrali już można by się poczuć lekko lepiej zwłaszcza, że Real wygrywał ją 3 lata z rzędu a my? 1/4, 1/4, 1/4 przez 3 lata a teraz powtórka z rozrywki z Rzymu Ale w 1/2. Pochetino czy Klopp co jest najlepsze ławką w dużej mierze dostali się do finału LM a my mając gwiazdy + Messiego kompromitacja za kompromitacją i kompromitację pogania :(
21
I pomyśleć że wystarczyło strzelić 1 góra 2 bramki na Anfield żeby uniknąć takiego cyrku. Piłkarze, oraz Valverde sami sobie to zgotowali, szkoda, że my jako kibice teraz musimy przez to cierpieć i zyc w domysłach "Co dalej?" I zadawać sobie w nowym sezonie pytanie "Czy to ten sezon będzie w CL dla nas?"
0
No i słusznie ehh szkoda, że nie jest te 2 lata starszy by wiem co powoli wprowadzał do 1 drużyny kosztem Brazylijskiej Flegmy za 160 mln...
1
Dodaj jeszcze Messiego
1
Ja Jesusa lub Jovicia no ewentualnie Lacazette'a
0
Kilku zawodników u nas już ma swój wiek i są też wypalenia chyba. W tym mi się wydaje że jest problem i w tym jaki model drużyny obrał Valverde.
0
Niestety wziąć trzeba też pod uwagę że wypadł na pół roku a wiadomo w jakim jest wieku. Można przytoczyć przykład Zlatana że wypadł i wrócił dalej silny Ale organizm organizmowi nie równy. Moim zadaniem jako Joker może zostać Ale nie jest to już napastnik na tek poziom niestety
0
https://www.transfermarkt.pl/luis-suarez/profil/spieler/44352
Masz gwarancję 30 bramek w sezonie ehhhhh
0
Jeszcze nic u nas nie odmlodzili Ale oby to zaczęli robić.
0
Chyba wszystkie znaki na niebie i na ziemi chcą klęski dla Valverde i niestety dla nas. Nie wygramy CDR trudno się mówi w nowym sezonie trzeba będzie zrobić małą rewolucję
0
Albo Pique
3
Abel? Serio wierzycie że on coś pokaże mając 3 bramki w Barcelonie B przez 1200 minut? Ale w sumie od Boatenga gorzej by nie było.
1
Dokładnie xd.
0
Wszyscy cisza na Insta są
1
Wiesz o Ivanie za to jest mit że jest świetny w defensywie a w Sevilli grał na 10 najwięcej.
0
W La Liga owszem. W LM nie
0
29.
0
Nie wiem to jest już wyższa matematyka Ale ściągnięcie Vidala to był gwóźdź do trumny
0
Coś w tym jest co piszesz. Generalnie przydał by się nowy napastnik też
0
A czy ja coś argumentuje w tym wypadku? Napisałem albo w środku pola bo nie został na 1 pozycje ściągnięty raczej z Dembele za 300 mln tylko tam, albo po za Barca. Jeszcze ewentualnie na 10 bym go widział. Moją jedyną w sumie argumentacją było to że na skrzydło za wolny jest.
0
Ale ma swój wiek i nie jest już w najlepszej formie fizycznej a w LM zawodzi i strzela 1 gola na całą edycję. Na wyjeździe od 4 lat ani 1 bramki nie zdobył. Moze robic miejsce Ale na Anfield nic nie pokazał i w Rzymie tak ja z reszta prawie całą drużyną po za Messim i Vidalem. Jeżeli Suarez ma zostać to już tylko w roli Jokera a nie gościa na którym nasz atak mamy opierać Chyba, że dalej chcesz kompromitację w LM i lubisz to :D
0
Łękotka podobno
0
Chyba nie sądzisz że na finał Valverde wystawi Boatenga kopiacego się po czole?
0
Jesus to 9 a do tego na lata a Griezmann nią nie jest, już wolał bym w sumie Lacazette'a
1
Alex Moreno. Nie sądzę żeby był to lepszy zmiennik dla Alby od Cucu a Cucu to chociaż nasz chłopak
0
Messi pewnie zagra na F9
0
Nie przychrzaniam sie o to do niego tylko niech w lato pozyska 9
0
A czy ja coś pisałem o Styczniu? Mnie chodziło o lato bo były plotki różne o Rashfordzie, Joviciu i każde na zasadzie nagle "Rezygnacja".. A o Lacazette cisza nagle... Naucz się czytać ze zrozumieniem i nie chodziło mi o zmiennika Ale o kogoś kto go zastąpi. A nie w lato zmiennika kolejnego z D...
1
Niech Bartuś dalej wybrzydza nowym napastnikiem i ściąga z zaświatów wynalazki jak Prince...
0
Pogardził byś Eriksenem w przypadku odejścia Cou i Rakiticia? Bo ja np nie a potrzebny nam chociaż jeden pomocnik taki co przypomina Andersa właśnie, co potrafi genialnie obsłużyć partnera i uderzyć z dystansu i kimś takim jest Eriksen. Arthur nie umie grać do przodu, Vidal to Walczak, Busi to Pivot a Puig musi nabrać doświadczenia troszkę tak jak Aleña. Jest jeszcze Frenkie wiadomo ale to tez nie jest ten typ pomocnika chociaz moze jak go na 8 przesuną będzie spoko Ale kto wtedy na Pivocie Busi?