La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

0

Czytam wasze komentarze na temat tego czy Suarez odejdzie czy zostanie. Jeśli przyjdzie Griezmann to Urugwajczyk odejdzie i tu nie ma żadnych wątpliwości. Suarez nawet jakby jakimś cudem się zgodził na role zmiennika, to i tak nie powinien zostać. Zmiennik ma dostawać zaraz po Messim najwyższą pensję? Chyba nie.

0

@daniel32778 Niestety wziąć trzeba też pod uwagę że wypadł na pół roku a wiadomo w jakim jest wieku. Można przytoczyć przykład Zlatana że wypadł i wrócił dalej silny Ale organizm organizmowi nie równy. Moim zadaniem jako Joker może zostać Ale nie jest to już napastnik na tek poziom niestety

konto usunięte

0

@daniel32778 Suarez zostanie raczej, odejdzie prawdopodobnie Rakitić, i chyba Coutinho, może ktoś odejść niespodziewany jak Roberto czy Semedo, bo Suareza raczej nie ruszą

1

@Chwytliwy Suarez ma już 32 lata i prawdopodobnie najlepsze lata za sobą. Ja zawsze wolałem patrzeć na wszystko przyszłościowo i według mnie lepiej zostawić Coutinho i dać go do pomocy. Pomoc Barcy powina na przyszły sezon powinna wyglądać tak Coutinho De Jong Arthur. Busquets, Vidal i Aleña na ławce i jeszcze Puiga powoli wprowadzać.

konto usunięte

0

@daniel32778 No dobrze, ale ja uważam że zostanie, raczej już nie będzie grał regularnie jeśli Griezmann trafi i odpali u nas, ale zostanie bardzo solidnym zmiennikiem, a w kryzysie genialną alternatywą

0

@daniel32778 Jak odejdzie to mamy taką samą sytuację jak teraz. Napastnika, ale bez zmiennika dla niego. Griezmann to jest bardzo wszechstronny zawodnik i może zmieniać całą linię ataku, a nie tylko Suareza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?