Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może coś w tym jest, oby tylko przez takie coś nie skończyć jak United
0
Na mnie Donny zrobił wrażenie i był by 2 razy tańszy
2
Oraz wielu Cules, którzy wierzyli a stało się to samo co rok temu
0
I o to że Real wygrał 3 razy LM z rzędu a my odpadalismy 2 raz w takich samych okolicznościach mimo, że zapewniali nas piłkarze, że Roma się nie powtórzy i wygramy LM
0
To jest ten pozytyw. Szkoda że ma dopiero 16 lat bo gdyby był 2 lata starszy próbował bym go za naszą gwiazdę za 160 mln...
0
Do tego Real wygrał 3 razy LM a my znowu to samo zrobiliśmy co rok temu. Ludziom najbardziej na LM zależało tym bardziej że deklarował się nasi kopacze z Messim, że LM wróci na CN...
1
Rysa po odpadnięciu z Liverpoolem i tak pozostanie na tym dublecie i tu nie chodzi o tryplet czy dublet bo wolał bym w końcu LM i np Majstra jako dublet niż CDR kolejny raz na osłodę po i tak kolejnej kompromitacji w podobnych okolicznościach..
0
Fajnie by było Sancho
0
Suarez już sam powinien być zmiennikiem ;)
0
Sam De Bruyne wykreował w meczu z Tottenhamem na Etihad więcej okazji ://
0
Dla mnie po za Coutinho powinni zrobić porządek z Suarezem i Rakiticiem także.
0
Po ostatnich pół finałach i tej edycji LM jestem w stanie uwierzyć nawet w to
0
Suarez ma już swój wiek, Rakitić też więc nie sądzę że wgl mają to w planach. Suarezowi się akurat skończy kontrakt jak będzie miał 34 lata a Ivanowi jak będzie miał 33.
0
Albo za Rakiticia Van De Beeka. Za Busiego jest De Jong
0
Dobry Matrix nie ma co :D
0
Według mnie to był by idealny zastępca Iniesty właśnie.
0
Klopp już 3 razy doszedł do finału może przegrał Ale doszedł a Valverde? (Nie liczę CDR) a i tu może Valencia sprawić niespodziankę.. Pokory trochę po wczorajszym. Każdego to boli ale to nie LFC a my jesteśmyobecnie największymi frajerami.
0
Prawdopodobnie jak nic tam nie ruszy i zostanie Vivaldi Waldano to tak będzie to wyglądać.
0
Oni mogli, my musieliśmy to jest ta różnica
3
Fajny sposób na zarobek? Obstawianie meczów w 1/2 lub 1/4 meczów po wygranej Barcelony na CN trzy bramkową przewagą na awans przeciwnika :D Już znalazłem pozytyw zostania Ernesto na kolejny sezon :D
2
Wygrał życie ucieczką z Petro Saint Żerme
0
Ja nie oglądam tego. Nie jestem masochistą :D
0
30 mln xd.
0
Bo był a nadzieja teraz to już wylądował w p.... xD
0
Ajax chociaż walczył do końca i strzelił na wyjeździe nawet. U siebie tylko nie pykło a u nas? XD 2 rok z rzędu dajemy się jak nie powiem co
0
Nick Nickiem. Ja już w tego ziomka nie wierzę :D
1
Moura, który kosztował Koguty 30 mln wprowadza Totki do finału LM, tym czasem u nas Cou za 160 mln cóż XD!
1
I to nie będzie pewnie znowu Barca....
1
Son.
2
OMG Schöne co on zrobił xD