0

Może coś w tym jest, oby tylko przez takie coś nie skończyć jak United

0

Na mnie Donny zrobił wrażenie i był by 2 razy tańszy

2

Oraz wielu Cules, którzy wierzyli a stało się to samo co rok temu

0

I o to że Real wygrał 3 razy LM z rzędu a my odpadalismy 2 raz w takich samych okolicznościach mimo, że zapewniali nas piłkarze, że Roma się nie powtórzy i wygramy LM

0

To jest ten pozytyw. Szkoda że ma dopiero 16 lat bo gdyby był 2 lata starszy próbował bym go za naszą gwiazdę za 160 mln...

0

Do tego Real wygrał 3 razy LM a my znowu to samo zrobiliśmy co rok temu. Ludziom najbardziej na LM zależało tym bardziej że deklarował się nasi kopacze z Messim, że LM wróci na CN...

1

Rysa po odpadnięciu z Liverpoolem i tak pozostanie na tym dublecie i tu nie chodzi o tryplet czy dublet bo wolał bym w końcu LM i np Majstra jako dublet niż CDR kolejny raz na osłodę po i tak kolejnej kompromitacji w podobnych okolicznościach..

0

Fajnie by było Sancho

0

Suarez już sam powinien być zmiennikiem ;)

0

Sam De Bruyne wykreował w meczu z Tottenhamem na Etihad więcej okazji ://

0

Dla mnie po za Coutinho powinni zrobić porządek z Suarezem i Rakiticiem także.

0

Po ostatnich pół finałach i tej edycji LM jestem w stanie uwierzyć nawet w to

0

Suarez ma już swój wiek, Rakitić też więc nie sądzę że wgl mają to w planach. Suarezowi się akurat skończy kontrakt jak będzie miał 34 lata a Ivanowi jak będzie miał 33.

0

Albo za Rakiticia Van De Beeka. Za Busiego jest De Jong

0

Dobry Matrix nie ma co :D

0

Według mnie to był by idealny zastępca Iniesty właśnie.

0

Klopp już 3 razy doszedł do finału może przegrał Ale doszedł a Valverde? (Nie liczę CDR) a i tu może Valencia sprawić niespodziankę.. Pokory trochę po wczorajszym. Każdego to boli ale to nie LFC a my jesteśmyobecnie największymi frajerami.

0

Prawdopodobnie jak nic tam nie ruszy i zostanie Vivaldi Waldano to tak będzie to wyglądać.

0

Oni mogli, my musieliśmy to jest ta różnica

3

Fajny sposób na zarobek? Obstawianie meczów w 1/2 lub 1/4 meczów po wygranej Barcelony na CN trzy bramkową przewagą na awans przeciwnika :D Już znalazłem pozytyw zostania Ernesto na kolejny sezon :D

2

Wygrał życie ucieczką z Petro Saint Żerme

0

Ja nie oglądam tego. Nie jestem masochistą :D

0

30 mln xd.

0

Bo był a nadzieja teraz to już wylądował w p.... xD

0

Ajax chociaż walczył do końca i strzelił na wyjeździe nawet. U siebie tylko nie pykło a u nas? XD 2 rok z rzędu dajemy się jak nie powiem co

0

Nick Nickiem. Ja już w tego ziomka nie wierzę :D

1

Moura, który kosztował Koguty 30 mln wprowadza Totki do finału LM, tym czasem u nas Cou za 160 mln cóż XD!

1

I to nie będzie pewnie znowu Barca....

1

Son.

2

OMG Schöne co on zrobił xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?