0

Jeszcze Rakitić i Suarez.

0

Przyszły rok? XD większość z Cules po tej klęsce już nie mogą patrzeć na tego gościa po wczorajszej powtórce z Rzymu... Ja mam nadzieję, że dzisiaj będzie oficjalka że po sezonie wyleci

0

I ten Malcom miał nam Awans zapewnić w 9 Minut jakie dostał XD

0

To nie wina drużyny, że tak ją posklejał i zmotywował Waldano..

0

Pomysły na grę są 3. Otwieranie korytarza Albie, Fizyczna pomoc do walki i polegania na Messim XD

0

Dla mnie mogą i nawet ten puchar króla przegrać byle Waldano nie oglądać od nowego sezonu

0

A no właśnie :/ A i to możemy niestety przegrać.

5

I Ani Dembele ani tym bardziej Coutinho nie dają nadzieji żadnej na życie po Messim.

1

Na pocieszenie dodam, że jest jeszcze szansa na dublet Ale co tam.. Będzie smakował ten dublet jeszcze chyba gorzej niż rok temu bo po czymś takim nawet z tego będzie się człowiekowi cieszyć z tego.

2

I pomyśleć, że Divock w 1 meczu strzelił nam tyle samo bramek co Suarez w ciągu dwóch edycji CL załadował. Wniosek? Kupić napastnika na te rozgrywki.

0

A Dembele I Coutinho to chyba karma za zmianie się z Bale'a i kaki :/

1

Jeszcze ta świadomość, że Divock z Ginim nas wywalili a nie Salah z Mane i Bobbym :D

0

Raczej Laca. To jest dramat, że jakiś Origi nam strzela w 1 meczu strzela nam tyle samo goli co Suarez strzelił w ciągu 2 edycji LM....

0

Dembele taktycznie w sumie to rozwiązał. Wiedział, że jak przegramy zjedzą go i sam postanowił coś wymyślić żeby nie zagrać i tylko nie być na ustach :D

0

Może lepiej wziąć Ten Hagga?

0

A niektórzy dalej się mnie pytali co z Luisem jak przyjdzie np Lacazette czy Jesus. Odpowiedź jest prosta. Albo godzi się sam na ławkę albo out

2

Suárez has not scored in his last 18 UCL away games:

❌ v BATE
❌ v Arsenal
❌ v Atlético
❌ v Gladbach
❌ v Man City
❌ v Celtic
❌ v PSG
❌ v Juve
❌ v Sporting
❌ v Olympiacos
❌ v Juve
❌ v Chelsea
❌ v Roma
❌ v Spurs
❌ v Inter
❌ v Lyon
❌ v Man Utd
❌ v Liverpool
Powiem jedno XD :/

0

Kolejny fizyczny pomocnik? Nie! XD

1

A 9? :( Obecnie mamy też problem na 9, tam gra ponad 32 letni Suarez z nadwagą

0

Piłkarze swoją drogą Ale i on za wystawienie betonowej pomocy i drugi rok z rzędu odpadnięcie w tak samo beznadziejnych okolicznościach...

0

Nie wiem czy by nas uratował z tą klocowatą pomocą...

0

Za pieniądze z Dembele I Cou był by Lacazette j Hazard Ale cóż.

0

Rywalizacja swoją drogą Ale nie sądzę że Bartek jest aż tak G.. że by za 300 mln kupować na 1 pozycje 2 zawodników wiedząc że Suarez się starzeje i Andres odchodzi.

0

Ja liczyłem, że Dembele będzie powoli wchodził w buty Neymara A Cou będzie naszym De Bruyne.... Okazuje się że poszło 300 mln w błoto

0

Nie ma to znaczenia bo tutaj na Lewym skrzydle się nie sprawdza... Ja myślałem że to kupują do środka za Inieste generalnie i będzie posyłał ciasteczka do Messiego, Dembele I Suareza a jest kaszane i gra na Lewym skrzydle

0

Ja mam nadzieję, że po takiej klęsce to już Bartomeu szykuje dla niego wypowiedzenie.

0

Ta równowaga już została zweryfikowana :D

1

Obniżyć pensję wszystkim za to powinni ;)

0

Wiesz dla mnie ci piłkarze co mają w nosie te barwy i trener dlatego po tym czymś powinni opuścić klub po sezonie

0

Po takim wieczorze nie dziwię się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?