Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze Rakitić i Suarez.
0
Przyszły rok? XD większość z Cules po tej klęsce już nie mogą patrzeć na tego gościa po wczorajszej powtórce z Rzymu... Ja mam nadzieję, że dzisiaj będzie oficjalka że po sezonie wyleci
0
I ten Malcom miał nam Awans zapewnić w 9 Minut jakie dostał XD
0
To nie wina drużyny, że tak ją posklejał i zmotywował Waldano..
0
Pomysły na grę są 3. Otwieranie korytarza Albie, Fizyczna pomoc do walki i polegania na Messim XD
0
Dla mnie mogą i nawet ten puchar króla przegrać byle Waldano nie oglądać od nowego sezonu
0
A no właśnie :/ A i to możemy niestety przegrać.
5
I Ani Dembele ani tym bardziej Coutinho nie dają nadzieji żadnej na życie po Messim.
1
Na pocieszenie dodam, że jest jeszcze szansa na dublet Ale co tam.. Będzie smakował ten dublet jeszcze chyba gorzej niż rok temu bo po czymś takim nawet z tego będzie się człowiekowi cieszyć z tego.
2
I pomyśleć, że Divock w 1 meczu strzelił nam tyle samo bramek co Suarez w ciągu dwóch edycji CL załadował. Wniosek? Kupić napastnika na te rozgrywki.
0
A Dembele I Coutinho to chyba karma za zmianie się z Bale'a i kaki :/
1
Jeszcze ta świadomość, że Divock z Ginim nas wywalili a nie Salah z Mane i Bobbym :D
0
Raczej Laca. To jest dramat, że jakiś Origi nam strzela w 1 meczu strzela nam tyle samo goli co Suarez strzelił w ciągu 2 edycji LM....
0
Dembele taktycznie w sumie to rozwiązał. Wiedział, że jak przegramy zjedzą go i sam postanowił coś wymyślić żeby nie zagrać i tylko nie być na ustach :D
0
Może lepiej wziąć Ten Hagga?
0
A niektórzy dalej się mnie pytali co z Luisem jak przyjdzie np Lacazette czy Jesus. Odpowiedź jest prosta. Albo godzi się sam na ławkę albo out
2
Suárez has not scored in his last 18 UCL away games:
❌ v BATE
❌ v Arsenal
❌ v Atlético
❌ v Gladbach
❌ v Man City
❌ v Celtic
❌ v PSG
❌ v Juve
❌ v Sporting
❌ v Olympiacos
❌ v Juve
❌ v Chelsea
❌ v Roma
❌ v Spurs
❌ v Inter
❌ v Lyon
❌ v Man Utd
❌ v Liverpool
Powiem jedno XD :/
0
Kolejny fizyczny pomocnik? Nie! XD
1
A 9? :( Obecnie mamy też problem na 9, tam gra ponad 32 letni Suarez z nadwagą
0
Piłkarze swoją drogą Ale i on za wystawienie betonowej pomocy i drugi rok z rzędu odpadnięcie w tak samo beznadziejnych okolicznościach...
0
Nie wiem czy by nas uratował z tą klocowatą pomocą...
0
Za pieniądze z Dembele I Cou był by Lacazette j Hazard Ale cóż.
0
Rywalizacja swoją drogą Ale nie sądzę że Bartek jest aż tak G.. że by za 300 mln kupować na 1 pozycje 2 zawodników wiedząc że Suarez się starzeje i Andres odchodzi.
0
Ja liczyłem, że Dembele będzie powoli wchodził w buty Neymara A Cou będzie naszym De Bruyne.... Okazuje się że poszło 300 mln w błoto
0
Nie ma to znaczenia bo tutaj na Lewym skrzydle się nie sprawdza... Ja myślałem że to kupują do środka za Inieste generalnie i będzie posyłał ciasteczka do Messiego, Dembele I Suareza a jest kaszane i gra na Lewym skrzydle
0
Ja mam nadzieję, że po takiej klęsce to już Bartomeu szykuje dla niego wypowiedzenie.
0
Ta równowaga już została zweryfikowana :D
1
Obniżyć pensję wszystkim za to powinni ;)
0
Wiesz dla mnie ci piłkarze co mają w nosie te barwy i trener dlatego po tym czymś powinni opuścić klub po sezonie
0
Po takim wieczorze nie dziwię się