3

Cou to już chyba sobie załatwił wylot z klubu. To samo Rakitić

5

Cou przychodził niby taki głodny i wyszło jak wyszło :/

0

Przeczytałem "Valverdeni Luxemburgo" na początku :'D Po wczorajszym to chyba będę miał to samo co miał Szakal w Killerow dwóch xD

0

Dla Suareza też nie ma alternatywy Ale jak pisałem o nowym napastniku każdy mnie wyzywał i pisał "Nieee Luis potrzebuje tylko zmiennika" albo "Kto będzie dla nas te gole strzelał?" No jakoś w LM tych goli to hurtowo w ciągu dwóch lat naładował a ż roku na rok coraz gorzej z nim motorycznie... i to, że Luis by zawsze grał I zmarnował młodego Jovicia czy Maxiego albo Jesusa. Dlatego ja bym był za tym Lacazettem albo Jesusem a gruby na ławkę jako zmiennik.

0

Dalej mam podwójnego kaca giganta. Od browarów i od klęski :D

0

Bo nie spełniają. Nie dają nadzieji na życie po Messim wgl a kosztowali ze zmiennymi 300 mln...

1

I Suareza ponad 32 letniego, który już chyba nie nadaje się do gry na tym poziomie. Koleś w LM zawodzi i strzela 1 bramkę na całą edycję a w Lidze czasami pokazuje przebłyski Ale to tylko przebłyski. Mam nadzieję, że Cou albo zostanie spienieżony albo ktoś go odbuduje bo póki co to jest katastrofa transferowa.

0

I dlatego co roku kompromitacja jest. Fizyczny środek pola powinien być zmieniony na taki jaki kiedyś mieliśmy, do tego nowa 9 bo Suarez to chyba już nie nadaje się do gry na tym poziomie, Cou albo sprzedać, albo odbudować i może się uda to posklejać.

0

Nie ja jestem od takich rzeczy a jeżeli nawet to po za Messim reszta powinna Pressować a tego nie robili....

0

On wpuścił Gomesa za Busiego wtedy a Roberto grał na PP.

0

Podobno taka samą note dostał Rakitić.

0

Tak tylko, że oni bez tych gwiazd zaszli do 1/2 i mogą dojść do finału. A my nawet do tej 1/2 problem mielismy dojść i teraz jak doszliśmy sfrajerzyliśmy kompletnie.

0

No to skoro są ci 30 latkowie jak mówisz i się nie będzie chciało im zapierniczac za tyle ile zarabiają to powiedzieć im Papa i tyle. Nam nie potrzeba zawodników co nie będzie im się chciało grać za te barwy i walczyć na boisku. Nam potrzeba głodnych gry zawodników co będą się zabijać o to żeby grać w tej koszulce.

0

Jak tak dalej pojdzie jego kosztem wolal bym postawic na Puiga albo Aleñe za rok. Wychowankowie chociaz a graja 3 razy więcej do przodu.

0

Ja bym mu dał szansę, podobno ma też genialnego asystenta więc gdyby istniała możliwość taką to Bartek powinien się z nim porozumieć.

0

W podpunkcie 2 zapomniałeś o Arthura, który był pół roku nowym Xavim i nagle chłopa nie ma.

0

Kogo za niego? Ten Haga. Facet robi w Ajaxie niesamowite rzeczy nie mając takich gwiazd jak my. Chłopaki grają atrakcyjna a zarazem skuteczną piłkę i walczą a nie jak u nas popeliny i Paździerz bez Messiego, do tego ma pomysł i wyciągnął sporo z tych chłopaków w Ajaxie a kto u nas zrobił ostatnio z ofensywy i ogólnie progres? Cou zanotował tylko regres.

1

Ostatnią stabilizacją jaką pod jego rządami mamy to odpadanie po 3 bramkowej zaliczce w LM. Jest ch.... Ale stabilnie XD

0

Potrzebny tak samo jak nowa 9, zmiennik na LO i danie szansy Puigowi, Wague, Aleñii, Malcomowi.

0

Zapomniałeś o Gomesie który przychodził jako fajny piłkarz do nas a stał się drugim Alexem Songiem.

1

To nie wina Messiego że pozostała 8 (Nie liczę Vidala I MATSA jeszcze) ma na to wywalone.

0

Oni nawet nie potrafią być kandydatem do tytułu frajerów roku a my tak :D

0

Wsparciem dla Cules będzie oficjalka o zwolnieniu Valverde i przewietrzeniu szatni XD

2

Facet ma pomysł na grę i pokazał, że potrafi z młodzików połączonych z doświadczonymi zawodnikami stworzyć maszynę a co pokazuje Vivaldi Waldano? Że bez Messiego i Suareza w formie nic nie ma pomysłu na grę z przodu i że pomoc u niego to kloc antykreatywny...

0

Zamiast tego Rakiticia De Jong.

0

Dać szansę Puigowi i Arthur/Aleña. Sprawdził bym ewentualnie Cou w pomocy jeszcze może tam by więcej wnosił. Rakitić po sezonie Out

1

Może Ten Hagg.

0

To 5-1 To tylko pozostanie w sferze wspomnień bo pewnie wraz z Leo odejdzie Suarez i jesteśmy bez nowego napastnika w walce o Top 4

0

Pomoc jak pomoc Ale Ruiz obecnie w Barcelonie B To dramat :/ chłopak strzelił 3 bramki przez ponad 1200 minut w 3 lidze i nie widzę go wgl w 1 drużynie bo nie ten poziom a oglądam Barcelonę B często i tam Ruiz jest mało widoczny, oraz ma problemy z wykończeniem akcji.

4

Suarez (Ruiz)? Suarez to sam powinien już być zmiennikiem i kupić 9 jakąś a Ruiz w Barcelonie B zawodzi... Do tego Pomoc taka nie bardzo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?