La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1501 Culés

2

Jak wczoraj słyszałem podczas meczu na Eleven tych gości jak wypowiadali się na temat Gomeza, że sporo pieniędzy trzeba wydać na niego i nie przyszedł by grać do Barcy tyle co Boateng to aż nie mogłem... Kto tam pracuje???? XDDD

konto usunięte

1

@Coutinho007 Prawda jest taka że na odejście Suareza się nie zanosi. Myślisz że w kolejnym sezonie Suarez pójdzie w odstawke?

0

@ksobi No nie zanosi Ale nawet gdyby Maxi przyszedł to by z pewnością grał więcej od Boatenga i więcej też wynosił a i by już mógł spokojnie się uczyć od starszego kolegi i za 2 lata być 1 wyborem.

konto usunięte

3

@Coutinho007 Jakoś w to nie wierzę. Już Paco miał być takim pilkarzem a wcale słabszy od Maxi Gomeza nie jest. Dopóki Suarez jest w klubie będzie pierwszym wyborem w 95 procentach meczów. To musi być taka szybka wymiana jak z Villa

0

@ksobi Tylko, że wtedy Suarez był lepszy niż obecnie, młodszy i nie było na rynku takiej biedy na pozycji nr 9 jak teraz, jakoś Gabriel Jesus może w City grać sporo mimo, że jego konkurentem do ataku również jest jeden z najlepszych napastników a do tego młodszy od Luisa i wciąż trzymający swój poziom. Dla chcącego nic trudnego

konto usunięte

1

@Coutinho007 I jakoś ten Jesus chce stamtąd uciekać, bo się żali na mało minut.

0

@Odesseiron Przygarnał bym go do nas z otwartymi rękami :p

0

@Coutinho007 U nas Jesusa spotkałby ten sam los. Przynajmniej w nadchodzącym zespole, ale ogólnie jako następca Suareza - bardzo chętnie.

0

@BigShaq Patrząc na Boatenga wczoraj, oraz na to jaki jest Paździerz bez Messiego i Luisa z przodu i na to, że Luis ma swój wiek i będzie pewnie grywał coraz mniej taki Jesus był by super opcją. Nie oszukujmy się Ale Luis z roku na rok jest coraz gorszy i w jego wypadku wiek nie oszczędza go tak jak Messiego A jeszcze weźmy też pod uwagę, że ma problem z kolanem to na 9 nie będzie opcji jak cos mu sie stanie po za Messim, który nie jest 9. Może jeszcze Malcoma bym tam przetestować, gorzej niż z Boatengiem nie będzie na bank...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?