0

Bayern drugi raz zgwalcie Farce z takim skladem!!!

0

2-1 dla Bayern

0

2-2 bedzie, Bayern tez bedzie mial szanse, a orboba Barcy nie jest najlepsza, pozatym, Busketsa nie bedzie

0

Szkoda Realu, podtrzymuje wszystkie hiszpanskie zespoly!!!

0

szajka wsrala dzisiaj z koszykarzami Real Madryt w rozgrywkach ACB

0

Ville tez koniecznie sprzedac, poki sie nie zestarzal i mozna jeszcze dostac 15-20mln. Pedro nie sprzedadza, bo nikt nie zaplaci wiecej 10mln, bo on jak i Messi w innej druzynie by nie poradzil

0

Nie trenera trzeba zmieniac, a obroncow normalnych kupic i bramkarza. Ile lat juz Marcherano gra CB??? Zalyja kase na obroncow, lepeij kupic jeszcze kogos do ataku, Neymara, Rooney, Bale i td.!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?