1

Karny .......Dla Almerii

3

Szuka karnego ten CeeR ale znalesc nie moze

0

Cholera Bale ale Kroos co gra

0

Jest juz remis bravo Almeria

0

Albo literowka albo chodzilo mu ze Pedro to tylko na papierze a w grze bedzie widac duet Messi Suare

1

Bartrs profesor

0

Suagryz w koncu

0

Xddd (15 xnako )

0

Szybkie zaklady dajecie czy pan gram zawsze bo LE mnie uwielbia , zejdzie ? I xavi za niego ?

0

Neymar kur wa dytans mu siadl

0

Ale wyjal(15 znako)

1

Za biszkopata ,rakitic w polowie

1

Boze Messi tylko na pusta,jezu

0

ja to bym za 100 tys Euro mogl grac w kazdym meczu i w szatni sprzatac

0

Matie najszybszy w Barcie?

0

Gdzie ogladac?bo mam TVP lub canal a szpak podobno cos wywija niezle

0

Cavani jest szybki?

2

Luj Enrique xdd tvp1

0

Czemu w studio pokazuja 4-3-3?

1

nawet LE nie wie w jakiej formacji wyjdziemy

0

Reakcja* telefon bez editu

0

Bardzo przemyslany sklad,propsuje.

Prawdziwa realcja (o ku*** to LE doj****)

2

Pedro zlota pilka murowana

1

Wolski nie jest za realm co ty gadasz sam mowil ze blizesz mu do Barcy niz ekipy z Madrytu wrecz przeciwnie co Laboga

0

meczu nie ogladal ale ogolnie to gra w phantomah teraz jest white pack

0

Spokojnie ziomek, spokojnie

1

Montoya podobno oglosil ze odchodzie,wiec mamy lipe z PO no ale coz co mu sie dziwic

0

Ja mam canal + i itak mam kazda lige i LM

2

Ppsh to rosyjska bron

0

Manchester United nie zatrudni Victora Valdesa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?