Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przy budowue nowego Camp Nou zmienią nazwe na Quatar stadium i nazwe klubu na FC Qatar
0
Przy budowue nowego Camp Nou zmienią nazwe na Quatar stadium i nazwe klubu na FC Quater
0
Rosell bys obrońcy poszukał a
0
2 0 już nie oszukujmy się ale tylko Real w formie ma szansę z nim grać
0
4-2-3-1*sry za błąd
0
Załóżmy że mamy Aguero to wygląda tak Neymar-Aguero- Messi , Sprzedajemy Pedro i Tello(Deulofeu go zjada na śniadanie) a na ławie mamy sancheza,deulofeu czy sanchez nie bd wkurzony że grzeje ławe i czy młody głodny gry Dele nie bd groził odejściem z klubu ? Jest spsób by dać messiego na pomoc albo grać 4-2-3-2
0
Z Pedro sie zgodze ale jeszcze 1 trzeba
0
Osobiście wolałbym Aguero ale jak byśmy go kupili to w tym sezonie w LM by nie zagrał a przez to że jest młody to ławki nie chciałby grzać a mamy Messiego,Neymara,Pedro,Tello,Sanchis + wraca Deulofeu więc z tej 6 musimy pozbyć się przynajmniej 2 zawodników dlatego lepiej jednak kupić bramkostrzelnego N co zgodzi sie na ławke
0
Podobno Tito miał grać w jego drugim sezonie z 2 pivotów ale każdy wie jak wyszło. Animo Tito
0
Mangale brać to jest talent w przyszłości bd jednym z lepszych obrońców. Jest wysoki,silny, dobre główki i odbiór oraz szybki a co ważniejsze młody
0
Na strzelanie ze spalonych
0
Wolny,jednonożny i słaby fizycznie jak i z główek to raczej nie
0
Bambo:)
0
Hulk ma silne strzały ? Człowieku on ma taką petarde w nodze że bramkarz nie zareaguje albo sie boii xd
0
ładnie Bambo
0
Wszytko na głowki
0
dalej z fabregasem na szpicy i podania do tyłu
0
1 0
0
Cisną nas
0
wiadomość
0
W końcu jakaś dobra wiadomoś
0
0
[*] śmierć kibica piłki nożnej to jak śmierć brata
0
Jak bym był trenerem to pedro bym wyrzucił nie sprzedał a wyrzucił bo to kara dla klubu taki zawodnik
0
Brakuje alby lub alvesa
0
Co jest z Valdesem ?
0
Pressing jest widoczny ale tylko z lepszymi drużynami, by zawodnicy się nie męczyli jak to było za Pepa
0
Pewnie Rosell chce wybudować Qatar Stadium
0
Byłes na CN ? Ja byłen i to jest jedna wielka ruina więc przynajmniej remont jest potrzebny
0
Zgadzam się z tobą, w tym sezonie widać że możemy wygrywać bez messeigo a teraz jest idealny moment by mógł odpocząć, bo awans w LM mamy w lidze nie ma ważnych meczy na razie a dobrzy by Messi mógłby być gotowy na drugą-ważniejszą połowę sezonu