Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dlaczego tego Var nawet nie sprawdzał?
5
Jak to karny nie był Wtf?
0
Zobaczyli ostry doping i już mamy klasycznego Raphinie i De Jonga
0
Dlaczego na Roberta tak gwiżdżą.
4
Stety niestety ale Pedri musi wejść w drugiej bo pomocy nie ma
0
Brazolowi już się pod kopułą grzeje
5
Romario co nam Raphinie rozjebał to jego
0
Ze Martin jeszcze bez kartki
0
Fermin niedość że zjebał to i spalił
0
De Jong to dzisiaj z meczu 2:8 poziom
0
Lecę klasykiem:
Borussia spuchnie w drugiej
0
Dobra wprowadzaj Pedriego
2
Borussia poczuła krew przy tym podaniu Araujo
5
To wyglada jak jakieś Anfield XD
4
Araujo zaraz zrobi klasycznego Araujo
0
@paweldunajecfcb jak na jednej? robisz sobie skaling i piaskowanie i potem nosisz tydzien, 2 tygodnie raczej się tego nie nosi. ja robię co jakiś czas, średnio co 1.5-2 lata
0
@KichuBlaugrana @pt9 losowanie z oficjalnej puli już było i się zakończyło w piątek
0
@Kozinho. Z taką konkurencją jednak by wygrał
1
@BorzyKrzys Vanessa bardziej pasowała imho. Nawet sama mówiła, że przegrała casting do roli, o której każdy mówił, że dla niej jest idealna
0
@Matheu12 Bossk wiadomo że byłby lepszy niż Mentzen ale najlepiej pasowałby Sikorski. Stanowski mówił, że nie ma tutaj kandydata od którego czujesz, że to osobowość, że to osoba z charyzmą. Kimś takim jest Sikorski ale no, on pewnie nie szedłby na wszytko od Tuska więc trzeba było dać pachoła
1
Jutrzejsze obrazki przed Bernabeu
7
Jak to była najlepsza forma to strach myśleć jak by było w słabszej
0
@LambiPL niby tak ale jego najlepszy mecz to niby ten z Bayernem gdzie i tak wpuścił 3 xd tam w sumie wyjął ten strzał Lewego, to trzeba przyznać i może ta główka
0
@4drian0 widać że to mocno zadufany w sobie szwab
1
Możesz wziąć lekcje od Wojtka
0
Nie no ten gość ma coś z głową
0
O 16:15 w Maju na Montjuic xd niesamowite
0
@cymanski15 ale chyba poniżej 4 się nie wlicza w pk tylko na lige
2
No ale ta interwencja w pierwszej była kluczowa. Pena by pewnie wpuścił i by było walnie głową w mur
1
Szczęsny MOTMxddd