Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bez klasycznej 9 na Inter to samobójstwo
0
ale Flick był wściekły po bramce na 3:1
0
@BulaKG jak tam sami turyści chodzą na mecz to ciężko. Może na CN będzie lepiej
0
@Roobo do psychologa chodzi, ale to jest brazol, oni mają coś nie tak pod kopuła
0
@Culer9002 przeginka
0
@ikar34 skrzydło to jest pieprzony obowiązek, mam tylko 3 z przodu i jednego zmiennika i gramy tak jakimś cudem 60 mecz.
1
Remontada es posible
0
tego sędziego to z lochów Bernabeu wyciągneli?
0
to jest karny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
w tydzień zrobimy tutaj Atltetico xD
0
De Jong co ludzi tutaj nabrał, miesiącem gry pod konktrakt
0
dlaczego nam zawsze jakieś takie kloce strzelają
6
na Lewym nie gwizdał, a takie coś gwizdnął
0
@KrwawiaceoczyVEB ta ale wszystkie ataki BVB czy teraz Celta prowadzą lewą strona
2
typical Szczesny xD
0
Lewy jest tak zafiksowany na te 100 goli
0
a ten Lago to kartki nie dostanie?
0
do kogo to Martin gral
3
Raphinia od jakiegoś czasu to ten klasyczny, jakiego pamiętam
1
@Swistus172 od miesiąca gramy tak samo co Listopad, tylko sporo meczów udało się przepchać
0
Borussia też wszystko naszą lewą stroną prowadziła
2
ale Wojtula teraz odjebał
0
Ostapenko to jest jednak zawodniczka
1
panie Robercie, takie coś to kończymy
0
@Nazio_87 tak, helikopter w nyc się rozpadł, na urodziny żony polecieli
2
@Mario96w to już oficjalka, że walą nożyce czy dalej plotki?
0
@FCB24 Fermin jak ustabilizuje formę to będziemy mieć super śpo, a do tego potrzebuje właśnie meczów od pierwszej minuty.
2
Materazzi był i jest frajerem
0
Warto wspomnieć że komentarz w meczu był całkiem przyjemny :)