0

Dzieki wielkie

2

Beda znowu tapety z kalendarzem meczow na kazdy miesiac jak w poprzednim sezonie?

0

Mam pytanie: czy opłaca się kupować bilety na mecz z Valencia na stronie Barcelony, czy warto kupić przed samym meczem na miejscu? Zaznaczę, że potrzebuje dwa koło siebie.

0

Jak ktoś nie wie kto to jest Totti:

to jest właśnie Totti

0

Tylko nie Bayern...

0

"We wszystkich rozgrywkach, w całej swojej karierze, Leo ma na koncie 299 trafień (268 w klubie..." A dopiero co wychodziła kompilacja jak zdobył 100 bramek dla FCB, chyba mam ją jeszcze gdzieś na kompie :)

0

Trochę nie na temat ale obczajcie Barcelona wygrala z Dallas. Do tego zajebisty komentator :) http://www.nba.com/video/games/mavericks/2012/10/09/0011200018-dal-fcb-recap.nba/

0

@victor

Ogobonna jest prawie dogadany z Romą.

A David Luiz jest dla mnie dość średni.

0

Straszliwie słaby sezon w Romie, z resztą jak całej jej defensywy. Kibice Romy twierdzą, że jest za słaby żeby u nich grać. MIał być dużym wzmocnieniem a mówi się, że grał tylko dlatego, że trener jest hiszpanem

0

Ja się zacząłem cieszyć jak ostatnio Mourinho zaczął komentować mecz Barcelony z Milanem, bo to znaczy, że są zdenerwowani. Przez cały sezon on się nie wypowiadał i szło im dobrze, teraz zaczął swoją grę, więc zaczną tracić punkty bo nie wytrzymują psychicznie

0

Yaya w momencie odejścia z Barcelony był dla mnie najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie, ale Barcelonie nie do końca był potrzebny defensywny pomocnik, raczej coś takiego jak Busquets, a on jest jedyną osobą na świecie, która gra tak uniwersalnie. To raczej nie defensywny pomocnik a cofnięty rozgrywający z zadaniami defensywnymi :)

0

Może być i najsłabszy na świecie ale jest najlepszym bramkarzem dla Barcelony :)

0

Miałem coś podobnego kiedyś jak skakaliśmy w szkole na ławki i mi się noga powinęła. 7 szwów na piszczelu, kość było widać ale nic się jej nie stało :) a przy barcelońskiej medycynie będzie gotowy na Wallencję ;)

0

Chyba jakiś inny mecz oglądałem...

0

Słabizna, trochę jak na jakąś paradę wyglądają...

0

Mógłby wchodzić tylko na wolne na przykład :)

0

Lubię tego pana. Głównie za to, że zna się na tym o czym opowiada nie tylko z internetu i z telewizji ale z własnego przeżycia i doświadczenia. A do tego potrafi, tak jak własnie z Alvisem, postawić na swoim i nie przejmować się że się z niego śmieją, bo on wie, że mówi poprawnie. Fajnie też buduje napięcie, tak jak jest wspomniane w tekście, podacz meczu drużyn o których mało kto słyszał :) Szacunek dla niego!

0

Ciekawe jak Bojan się pokaże, bo w Romie za dobrze mu nie idzie.

Lordzi
Iniesta nie urodził się w Katalonii więc raczej w katalońskiej reprezentacji grać nie może.

0

Za 10 mln może nawet przyjść, troche pogra w Barcy B, nauczy się prawdziwej piłki i może coś z niego wyrośnie.

0

Jedyna drużyna na którą nie chciałbym trafić, moim zdaniem wcale nie są najsłabsi, raczej jedni z mocniejszych. Kto oglądał ten wie.

0

Ale wiocha... nie obrażająć oczywiście mieszkańców wsii :)

0

Jak oglądam regularnie Borussie i Goetze jest zdecydowanie nieprzeciętnym talentem, ale tak na prawde to on przegrał Lige Mistrzów dla BvB. Gdyby chociaż połowę "setek" strzelił które miał Borussia pewnie wyszłaby z grupy. Wygrać powinien chyba Hazard bo rzeczywiście jest liderem swojej drużyny. Thiago ma taki problem, że gra w zespole, w którym na jego pozycji występuje 3 najlepszych zawodników na świecie z tej pozycji (trochę nie po polsku wyszko to zdanie).

0

Wypełniłem :) Fajny projekt. Przydałby się artkuł z wnioskami bo ciekawy jestem jak to się wszystko rozkłada w Polsce :)
Pozdrawiam i powodzenia z projektem

0

Dzięki takim dniom n przestaje żałować, że nie urodziłem się 40 lat temu i nie oglądałem Orłów Górskiego, że w dziciństwie mało oglądałem wyczyny Micheala Jordana, że nie pamiętam występu Kozakiewicza... to wszystko wynagradza mi Barcelona Guardioli. Teraz wiem, że moje dzieci będą żałowały, że nie mogły oglądać takich spektakli na żywo :)
PS. nie "ubrać do pracy trykot" tylko "założyć" albo "ubrać się W trykot"
Pozdrawiam.

0

CIekawy jestem kiedy wreszcie Nsport odsunie od komentowania meczów Barcelony tego idiote wczorajszego... właściwie to ogólnie powinni zakazać mu komentować.

0

A może Dos Santos...?

0

Hahaha dawno sie tak nie uśmiałem... a w sumie to nie dawno bo po ostatnie wypowiedzi Pelé.

0

Ale padaka... Messi chyba następny mecz powinien na ławce zacząć żeby go trochę otrzeźwiło.

0

W sezonie 08/09 był chyba najlepszym defensywnym pomocnikiem jakiego widzałam w życiu.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?