Cycgan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wersja Mobilna! Świetny pomysł!
0
Bastos ostatnio niesamowicie gra, mógłby być dobrym wzmocnieniem.
0
Nowa szata jest tragiczna... Fajnie za to, że jest po prawej stronie rubryka "kontuzjowani", mam nadzieję, że zazwyczaj będzie ona pusta
0
Na N'ce to chyba kanał 107 jest a nie 57. Bo n sport zwykły jest na 110, a te na ligę mistrzów pojawiają sie zawsze jako wcześniejsze (109, 108, 107 i 106 - mulitiliga mistrzów)
0
Nie widziałem meczu ale ze skrótu wynika, że Segio powinien dostać czerwoną kartkę przy drugiej bramce.
0
Ja bym chciał najmocniejszą. Milan i ManCity tylko może bez BVB bo fajnie by było jakby Borussia sobie pograla też w fazie pucharowej a w takiej grupie mają na to małe szanse.
0
Świetny cały mecz Alvesa, Abidala i Masche, 2. połowa Iniesty. Adriano genialna zmiana, faulowany chyba z 5 czy 6 razy dzięki wyprzedzeniu rywali. Messi jak to Messi - strzelił, podał i wygrana :)
0
O Davids był, chciałbym pooglądać jeszcze jak on gra.
0
Sorry Fabregas ale bujaj się...
0
Podejrzewam, że zagramy w czarnych strojach, bo Bayern na pewno w czerwonych będzie grał.
0
Jest i Martín Demichelis, ależ go będzie Messi w ziemię wkręcał.
0
Mam nadzieję, że wyjdzie to na dobre Barcelonie, Bojanowi i Romie.
http://www.a sroma.pl/index.php?id=6689
0
Ciekawe jak Bojan ma pasować do stylu Romy skoro Roma nie ma na razie swojego stylu...
0
No jak z Kevinem Love sobie w jednym składzie pogra to trochę asyst nałapie
0
Dla mnie Aguero, tak samo jak Torres, jest trochę przereklamowany. Za to Forlan może być dobrym zmiennikiem.
Mi sę marzy Goetze, chłopak wie co z piłką zrobić, a do tego potrafi też przyrzymać i rozegrać, idealny do Barcelony. Do tego młody więc może się łatwiej przystosować do tego stylu gry.
0
2 najfajniejsza tylko nie będzie miejsca na plakietkę mistrzów świata w po mistrzostwach w 2011 :)
0
Dla mnie Fontŕs graczem meczu był. Niesamowicie swobodnie grał jak na debiut w LM.
0
Jeszcze na spodenkach to bym jakoś przełknął ale na koszulce dla mnie odpada...
0
Jeden mecz dla Ramosa = Skandal....
Jakiekolwiek kary dla kogokolwiek z Madrytu za "aferę kartkową" to też skandal, oczyszczanie się z kartek do nieodłączna część gry w pucharach i lidze z resztą też. Nie widzę powodu żeby kogokolwiek karać, zostali ukarani na boisku czerwonymi kartkami, czyli osłabili zespół, w tym czasie równie dobrze Ajax mógł strzelić im jeszcze bramki. Podjeli ryzyko i im się opłaciło. Bezsensowna decyzja UEFA.
0
AAAAAAAaaaaaaaaaa!!!!!!!!
0
Aha czyli za szybko się podnieciłem... :/
0
patrycja2308
Dzięki Ci wielki, zostałem uratowany :)
0
karaś
Ładnie podsumowałeś, w 100% się z Tobą zgadzam.
0
Pomysł dobry ale 40 mln to chyba lekka przesada... 20 to chyba max
0
Moim zdaniem Prodigy ma racje, strasznie się ostatnio uwzięliście na tego biednego Bojana. Biega, wychodzi na pozycje, strzela, robi więcej niż Zlatan robił przez pół poprzedniego sezonu a dostaje 2 razy niższe noty.
0
Roma zdecydowanie!
0
To już byłby szczyt wszystkiego, pozbywać się najlepszego defensywnego pomocnika na świecie sprzedając go do drużyny największego i najgroźniejszego rywala...
0
Campeones, campeones, oe oe oe!
0
"Wszystko, co mogli, zrobili piłkarze"
Jeśli to co pokazał wczoraj Zlatan, to jest wszystko co mógł, to ja bym mu grzecznie podziękował i odesłał do rezerw...
0
Dobry tekst. Tylko mała literówka się wkradła, a właściwie "cyfrówka" :) "2005/2005".
A filmik genialnie zrobiony.