0

Wersja Mobilna! Świetny pomysł!

0

Bastos ostatnio niesamowicie gra, mógłby być dobrym wzmocnieniem.

0

Nowa szata jest tragiczna... Fajnie za to, że jest po prawej stronie rubryka "kontuzjowani", mam nadzieję, że zazwyczaj będzie ona pusta

0

Na N'ce to chyba kanał 107 jest a nie 57. Bo n sport zwykły jest na 110, a te na ligę mistrzów pojawiają sie zawsze jako wcześniejsze (109, 108, 107 i 106 - mulitiliga mistrzów)

0

Nie widziałem meczu ale ze skrótu wynika, że Segio powinien dostać czerwoną kartkę przy drugiej bramce.

0

Ja bym chciał najmocniejszą. Milan i ManCity tylko może bez BVB bo fajnie by było jakby Borussia sobie pograla też w fazie pucharowej a w takiej grupie mają na to małe szanse.

0

Świetny cały mecz Alvesa, Abidala i Masche, 2. połowa Iniesty. Adriano genialna zmiana, faulowany chyba z 5 czy 6 razy dzięki wyprzedzeniu rywali. Messi jak to Messi - strzelił, podał i wygrana :)

0

O Davids był, chciałbym pooglądać jeszcze jak on gra.

0

Sorry Fabregas ale bujaj się...

0

Podejrzewam, że zagramy w czarnych strojach, bo Bayern na pewno w czerwonych będzie grał.

0

Jest i Martín Demichelis, ależ go będzie Messi w ziemię wkręcał.

0

Mam nadzieję, że wyjdzie to na dobre Barcelonie, Bojanowi i Romie.

http://www.a sroma.pl/index.php?id=6689

0

Ciekawe jak Bojan ma pasować do stylu Romy skoro Roma nie ma na razie swojego stylu...

0

No jak z Kevinem Love sobie w jednym składzie pogra to trochę asyst nałapie

0

Dla mnie Aguero, tak samo jak Torres, jest trochę przereklamowany. Za to Forlan może być dobrym zmiennikiem.

Mi sę marzy Goetze, chłopak wie co z piłką zrobić, a do tego potrafi też przyrzymać i rozegrać, idealny do Barcelony. Do tego młody więc może się łatwiej przystosować do tego stylu gry.

0

2 najfajniejsza tylko nie będzie miejsca na plakietkę mistrzów świata w po mistrzostwach w 2011 :)

0

Dla mnie Fontŕs graczem meczu był. Niesamowicie swobodnie grał jak na debiut w LM.

0

Jeszcze na spodenkach to bym jakoś przełknął ale na koszulce dla mnie odpada...

0

Jeden mecz dla Ramosa = Skandal....

Jakiekolwiek kary dla kogokolwiek z Madrytu za "aferę kartkową" to też skandal, oczyszczanie się z kartek do nieodłączna część gry w pucharach i lidze z resztą też. Nie widzę powodu żeby kogokolwiek karać, zostali ukarani na boisku czerwonymi kartkami, czyli osłabili zespół, w tym czasie równie dobrze Ajax mógł strzelić im jeszcze bramki. Podjeli ryzyko i im się opłaciło. Bezsensowna decyzja UEFA.

0

AAAAAAAaaaaaaaaaa!!!!!!!!

0

Aha czyli za szybko się podnieciłem... :/

0

patrycja2308

Dzięki Ci wielki, zostałem uratowany :)

0

karaś

Ładnie podsumowałeś, w 100% się z Tobą zgadzam.

0

Pomysł dobry ale 40 mln to chyba lekka przesada... 20 to chyba max

0

Moim zdaniem Prodigy ma racje, strasznie się ostatnio uwzięliście na tego biednego Bojana. Biega, wychodzi na pozycje, strzela, robi więcej niż Zlatan robił przez pół poprzedniego sezonu a dostaje 2 razy niższe noty.

0

Roma zdecydowanie!

0

To już byłby szczyt wszystkiego, pozbywać się najlepszego defensywnego pomocnika na świecie sprzedając go do drużyny największego i najgroźniejszego rywala...

0

Campeones, campeones, oe oe oe!

0

"Wszystko, co mogli, zrobili piłkarze"

Jeśli to co pokazał wczoraj Zlatan, to jest wszystko co mógł, to ja bym mu grzecznie podziękował i odesłał do rezerw...

0

Dobry tekst. Tylko mała literówka się wkradła, a właściwie "cyfrówka" :) "2005/2005".

A filmik genialnie zrobiony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?