1

Dzisiaj La Roja ma coś do udowodnienia wszystkim ale przedewszystkim sobie.Najlepsi już praktycznie zapewnili sobie wyjście więc czas dołączyć do nich.Nie chciałbym być w skórze Arabusów.

0

@Pustelnik Nawet tego sobie nie potrafię wyobrazić.Jestem pewien że jutro Arabusy będą bici mocno.

0

Jutro Arabia stawia tira z naczepą plus stado wielbłądów w polu karnym więc La Roja musi od początku być furią z 6 biegiem z Yamalem i Niko na skrzydłach bo już żarty się skończyły.Jazda Hiszpanio

0

@NeroTFP1 To była genialna ekipa.

1

Co się z Czechami stało to ja nie mam pytań. To są takie placki że aż trudno wierzyć. Czasy Barosa i Nedveda już nie wrócą.

6

Trzeba zamknąć już raz na zawsze kto jest największym GOATem futbolu w historii i czy to się komuś podoba czy nie Leo Messi to największy i najlepszy kopacz wszechczasów bo już drugiego takiego nie będzie za naszych czasów.Amen

1

A ja jestem jakoś spokojny o awans z jedynki. Urusy też remis więc spokojnie.Z Arabami wrzucą 4 bieg z Urusami 5 bieg. Wolę jak La Roja zaczyna z niedosytem jak od razu rozstszelać wszystkich po manicie.Spokojnie awans będzie a od 1:16 na głodzie poważnej gry ruszą po zwycięstwo. Jazda la furia Roja

5

Dzisiaj La Roja zaczyna marsz po mistrzostwo ale wolę aby nie było gwałtu totalnego na WZP jak to niemcy zrobiły, tylko spokojne 3-0 i ogrywanie się. Trzymać siły i naboje na 1:16 bo tam już żartów nie będzie.La Roja jazda po MŚ!

3

Jestem pewien że nasi męczyli by się z Tunezją ale w końcu 2-1 by wygrali. Ale ekscytacja w narodzie by była niczym wygrana MŚ.

0

To co? Zaczynamy rzeź niewiniątek? Pierwsza połowa i piłkarze Curaçao może zaczynać tańczyć.

0

@Eto'o9 R10 Dokładnie też tak pomyślałem. Ten chłopak u nas to marzenie.Podziwiałem go na boisku za niesamowity spokój i brak paniki w tym wieku.A w Polsce prawie 40 letni Lewus jest najlepszym naszym zawodnikiem,wstyd.

0

Tak popatrzyłem sobie jak klepie Maroko i ten środkowy Bouaddi 18 lat genialny przegląd pola i poruszanie się ze spokojem, to pomyślałem o naszych orłach gdzie największą i najlepszą gwiazdą jest prawie 40 letni lewus co piłki nie potrafi przyjąć?To dzięki Bogu zostali w domu.Dobranoc

1

Dopiero teraz widać poziom gry poważnej piłki bo te wcześniejsze mecze to jakaś popierdułka. Morocco jest genialne.

0

@maroon Tak to również może mieć wpływ bo trudno o 3am wstawać na mecz a na 7 do roboty.Ale Hiszpanów z Urugwajem to nawet wolne wezmę a obejżę.

2

Jakoś dla mnie brak tej atmosfery króra zawsze towarzyszy MŚ. Może dlatego że powiązania nieczyste między trumpem a łysym czysto polityczne plus to co rudy wyprawia na świecie.Ale może się rozkręci.

0

@Frimpong To będzie meczycho:) Uwielbiam Urusów ale kocham Hiszpanów więc España po złoto.

1

@PatrychoO He dobre

0

@addept Dzięki bardzo

8

@LAMC_10 Jasne on wie że Wójek tu przesiaduje i jest Cule od zawsze :)

6

@Faro He dam ale teraz za bardzo nie chcę tego robić ale obiecuję że jakąś świeżą zarzucę.

7

@majkiii To prawda. Barça to jego marzenie ale zobaczymy jak się ta piękna jak na razie kariera potoczy.Aby zdrowie było bo on jest wulkanem energii i pracy a zarazem skromny i raczej cichy chłopie. Ahh

6

@Faro Siostrzeniec :)

12

@Faro Nie siostrzeniec

12

@FcPortoFan1999 Tak jest i jestem z tego cholernie dumny że rośnie na wielką gwiazdę.Aha jest w Porto i jest tam szczęśliwy ale on jest Cule więc śmietankowi mogą zapomnić o Ośku :)

1

Muszę się Wam pochwalić że jeszcze tak niedawno tego chłopca woziłem w wózku a od wczoraj jest na ustach całej Polski.Dziwne a zarazem piękne uczucie. O Kim mowa? :)

1

@LeoMessiiBarcaPepa To ja się podpinam, kobieta z dziadem czy grządką? Jak wolicie?

6

Komentarz usunięty

1

@fumador Na Oskara nie trzeba dmuchać bo On mimo swego młodego wieku jest bardzo dojrzały i wie czego chce. Nie zdziwię się jak w debiucie ukłuje Albańców tak po prostu bo mu to dosyć łatwo przychodzi. On nie odczuwa presji przedewszystkim.

1

@LAMC_10 Nie już od 6 lat jestem w PL na Żurawiach się kręcę bo po 17 latach w Anglii czas powrotu nastał.

0

Niech lepiej Lewus nie udziela rad dla Oskara bo już czuje oddech Ośka na plecach.Nie zdziwię się jak Oskar w debiucie ukłuje Albańców bo jest do tego zdolny i nie ma absolutnie żadnej presji. Jak dostanie szansę to szybko się rozkręci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?