2

@ZielonySzparag tu się z tobą zgodzę, ale te milczenie Leo jest trochę nie na miejscu

4

To jest już żenujące, wczoraj miał niebawem przemówić a dzisiaj planuje. Przecież to jest kabaret! W życiu nie widziałem większej szopki niż ta jaką funduje nam wielki pan Leo

1

@AlwaysBlaugrana Zoker zabłysną a ja powiem więcej, on już od dłuższego czasu nosił się z tym zamiarem(nieporozumienie z Setienem) ale czar goryczy przelał Bayern. To nie jest spontaniczna decyzja Leo

0

@tomek256 jak trzeba będzie to city zatrudni tłumacza co będzie chodził za Leo i wszystko tłumaczył, bo biegać przecież nie musi:)

0

@BarcaInfo chipsy i piwko już gotowe, czekamy

0

@MikeBajson to taki pozytywny z ciebie chłopak:)

0

@BarcaInfo coś czuję że gruby walizki będzie rozpakowywał, bo im dłużej to trwa to Leo może chcieć jednak zostać. Pod warunkiem że Luisito zostanie. No jakoś muszą się dogadać

0

@Lucassito niestety ale coś musi się zakończyć aby coś mogło się zacząć. Mimo chyba największego kryzysu, Barca musi to przetrwać i wierzę że tak będzie. Koeman ma w sercu ten klub i dlatego podjął się tego wyzwania. Trzeba dać mu czas na poukładanie tego wszystkiego lecz już najprawdopodobniej bez Leo niestety. Visca el barca

0

Bartek do Kumana:ty Ronald, może już darujmy sobie, łap samolot i wracaj do Holandii a ja jak coś to zadzwonię do ciebie jak robota będzie jakaś:). No szok

0

@kingorbit piszesz mi tu o myszkach miki a zapewne nie zrozumiałeś mojego komentarza, ale jak się trochę zastanowisz to może się domyślisz bo mi się tłumaczyć tobie nie chce

0

@Adamski69 Z rządów Kumana raczej nie spodziewałbym się takich rewelacji

1

Mam wrażenie że po ewentualnym odejściu Leo i Luisito na brak chętnych do gry w Barcy nie będziemy narzekać. Przyczyny są jasne, większa konkurencyjność i brak dominacji na tych dwóch pozycjach

0

@Striker Do Busiego, on teraz za grubego będzie robił

0

@ElPonczato A kto umarł, ten nie żyje

6

A na konferencji prasowej Messiego pada pytanie:Leo Leo dlaczego odchodzisz? Gdzie odchodzę? Ja nic nie wiem, właśnie z Luisito wróciliśmy z jachtów, odpoczęliśmy a tu jakaś afera się wykręciła. Nie ma o czym gadać, zaraz wracamy do treningów:)

0

@18wojtek99 Raczej stawiał bym że większość wylewa swoją frustrację a jeszcze nie ma oficjalki. Jestem pewien że jeżeli już dojdzie do tego to bez słów pożegnania nie odejdzie. Jak na razie ufam jego słowom że to jego dom i zakończy tu karierę

0

Pokusiłbym się nawet o takie stwierdzenie że Leo wiedział o odejściu przed dramatem w LM

0

Witam wszystkich sympatyków stylu gry Barcya zarazem jej kibicòw.To mój pierwszy post i jest mi milo dolàczyc do waszego grona.Pozdro I Barca górà

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?