Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ZielonySzparag tu się z tobą zgodzę, ale te milczenie Leo jest trochę nie na miejscu
4
To jest już żenujące, wczoraj miał niebawem przemówić a dzisiaj planuje. Przecież to jest kabaret! W życiu nie widziałem większej szopki niż ta jaką funduje nam wielki pan Leo
1
@AlwaysBlaugrana Zoker zabłysną a ja powiem więcej, on już od dłuższego czasu nosił się z tym zamiarem(nieporozumienie z Setienem) ale czar goryczy przelał Bayern. To nie jest spontaniczna decyzja Leo
0
@tomek256 jak trzeba będzie to city zatrudni tłumacza co będzie chodził za Leo i wszystko tłumaczył, bo biegać przecież nie musi:)
0
@BarcaInfo chipsy i piwko już gotowe, czekamy
0
@MikeBajson to taki pozytywny z ciebie chłopak:)
0
@BarcaInfo coś czuję że gruby walizki będzie rozpakowywał, bo im dłużej to trwa to Leo może chcieć jednak zostać. Pod warunkiem że Luisito zostanie. No jakoś muszą się dogadać
0
@Lucassito niestety ale coś musi się zakończyć aby coś mogło się zacząć. Mimo chyba największego kryzysu, Barca musi to przetrwać i wierzę że tak będzie. Koeman ma w sercu ten klub i dlatego podjął się tego wyzwania. Trzeba dać mu czas na poukładanie tego wszystkiego lecz już najprawdopodobniej bez Leo niestety. Visca el barca
0
Bartek do Kumana:ty Ronald, może już darujmy sobie, łap samolot i wracaj do Holandii a ja jak coś to zadzwonię do ciebie jak robota będzie jakaś:). No szok
0
@kingorbit piszesz mi tu o myszkach miki a zapewne nie zrozumiałeś mojego komentarza, ale jak się trochę zastanowisz to może się domyślisz bo mi się tłumaczyć tobie nie chce
0
@Adamski69 Z rządów Kumana raczej nie spodziewałbym się takich rewelacji
1
Mam wrażenie że po ewentualnym odejściu Leo i Luisito na brak chętnych do gry w Barcy nie będziemy narzekać. Przyczyny są jasne, większa konkurencyjność i brak dominacji na tych dwóch pozycjach
0
@Striker Do Busiego, on teraz za grubego będzie robił
0
@ElPonczato A kto umarł, ten nie żyje
6
A na konferencji prasowej Messiego pada pytanie:Leo Leo dlaczego odchodzisz? Gdzie odchodzę? Ja nic nie wiem, właśnie z Luisito wróciliśmy z jachtów, odpoczęliśmy a tu jakaś afera się wykręciła. Nie ma o czym gadać, zaraz wracamy do treningów:)
0
@18wojtek99 Raczej stawiał bym że większość wylewa swoją frustrację a jeszcze nie ma oficjalki. Jestem pewien że jeżeli już dojdzie do tego to bez słów pożegnania nie odejdzie. Jak na razie ufam jego słowom że to jego dom i zakończy tu karierę
0
Pokusiłbym się nawet o takie stwierdzenie że Leo wiedział o odejściu przed dramatem w LM
0
Witam wszystkich sympatyków stylu gry Barcya zarazem jej kibicòw.To mój pierwszy post i jest mi milo dolàczyc do waszego grona.Pozdro I Barca górà