0

@NaFazieHitman Jeżeli na tym forum, twoim celem jest szukanie błędów to gratuluję zajęcia bo pewnie nic w życiu tobie lepiej nie wychodzi. Tak 3maj dzieciaku

1

Marzy mi się Barça z czasów Pepa jak pewnie wielu z was, ale ta najlepsza wersja z potężny pressingiem, natychmiastowym odbiorem gały, dużą intensywnością i trzymaniem kulki 60-70%, I po planach Xaviego można tak wywnioskować że tego by chciał, plus kilka dodatkowych rozwiązań które można wdrażać w system rozgrywania bo przecież tiki taka pozwala na mnustwo rozwiązań. Powodzenia Xavi tylko najpierw zrób porządek w szatni bo diamęty są tylko trzeba je oszlifować. Visca el Barça

0

@icon3520 Obecnie Xavi to najlepsza opcja dla nas.Wszascy muszą realizować jego plan a będziemy mieli za pare miesięcy walec jakiego świat nie widział;ja w niego wierzę, oby

2

@Commando Kogoś się chyba mocno żarty trzymają, tego Leo by nie zdzierżył, powrót Leosia byłby gwarantowany

0

@ef jestem pewien że Xavi jest po rozmowie z Danim I wiedzą czego nasz pan trener od niego oczekuję, ciekawe co Leo o tym myśli jak widzi że to wszystko zaczyna się układać to jego powrót byłby mile widziany chociaż myślę że mało prawdopodobnie ale po Leosiu można się wszystkiego spodziewać

2

Czuję że Xavi ma nakreślony twardy plan czyli brać wszystkich ostro za mordy, twardy trening bo do wysokiego pressingu I dużej intensywności potrzeba dobrej kondycji I jak na razie jego podejście mi się bardzo podoba, bo barca musi odzyskać swoje atuty które niestety utraciła po odejściu Enrique. Tak trzymać Xavi a powrót na tron gwarantowany ja w to wierzę

25

@Dertinho ale idiotka , Mateczko widzisz I nie grzmisz

0

@Cochise Czas chyba wykopywać kałacha w ogródku, bo może być gorąco

26

Oj gdyby tak Pep na trenera a Xavi na jego asystenta to dopiero zmajstrowali by walec z barcy. Aż strach po myśleć nawet

0

Widzę że atak sezonowców powoli ustaje I pojawiają się nareszcie sensowne komentarze prawdziwych kibiców które przyjemnie się czyta co cieszmy. Ale zawsze tak jest na gorąco po przegranym meczu

1

@barcelonaLM My latem już byliśmy spłukani a ty mówisz o Donnarumie który zapewne był już dogadany z psg a u nas takiej gaży by nie dostał

1

@Mixtape A czego się spodziewasz po sezonowcach, ale czekaj za Xaviego będą jeszcze puiga wychwalać właśnie ci sami co teraz po nim jadą, znamy to

1

@nammah Dobre pytanie, ale spojrzeć na ilość sezonowców na tej stronie to będzie to bardzo szybko

0

Boli mnie też cholernie taka postawa barcy od dłuższego czasu I to co się dzieje w klubie, ale komentarze tutaj kilku sezonowców są żenujące. Myślę że niektórzy powinni zmienić sobie kibicowanie na klub który obecnie świętuje sukcesy a nie kibicowanie barcy która już niedługo będzie prezentować to na co czekają prawdziwi kibice tego klubu. Visca el barca

0

@Coutinho007 tiki taki to nie było ani w 1 ani w 2 panie kolego

0

@toretto724 Oj wiem że z Celtą ale na szybko mi tak tel wybrał

0

Mam wrażenie że to Celtik tak słabo grał w 1 połowie a nie my tak dobrze

0

@Kamyk37 Właśnie o lc500 miałem pisać, to moja wymarzona furmana, przepiękna I czyste V8. Wogóle Lexy uważam za najlepsze obecnie autka

3

@Bogan I tu się zgodzę z tobą, z messiego taki dyrektor będzie jak kapitan barcy

2

@denis9401 A ja myślę że kariera tego Pana w barcy już dobiegła końca I szczerze to nie czekam na niego w roli piłkarza czy nawet dyrektora bo to tylko namiesza niepotrzebnie I na dobre nie wyjdzie. Teraz trzeba zacząć nowy rozdział z nowymi młodymi pod wodzą Xaviego, Amen

0

@Decooo strumyk.tv proszę

0

@Joe_Pesci ja również życzę upojnego wieczoru, a może z tej radości ma jakimś stremikiem poczęstować z góry dziękuję

0

Może ktoś jakimś stremem poczęstuje na prv będę wdzięczny

0

@kampe podłączał się do pytania bo to jest żenujące że wszystko praktycznie leci na canal a real co tydzień na eleven porażka

2

@Lucassito Filozofia barcy I styl tiki taka jest unikalny I może się rozwijać na różne sposoby na szczęście, a pod dobrymi sterami Xaviego będzie trudna do rozszyfrowania bo momęty zaskoczenia zawsze będą. Ja za czasów Guardioli nigdy się nie nudziłem nawet przy wymianie 1000 podań I liczę że za Xaviego będzie podobnie

22

Gadanie że Xavi nie jest jeszcze gotowy, nie poradzi sobie bo Katar to nie Europa. Gdyby nie był gotowy I nie miał pomysłu na barcę mając obecnie lepszych piłkarzy niż w al Saad to jestem pewien że by nie przyszedł I nie podjąć tych rękawic. Vamos Barca, Vamis Xavi

1

Po tym meczu już jestem pewien że zmiana rudeg powinna być natychmiastowa. Barca jest bez jaj, nie ma ciągu na bramkę i gra bez pomysłu. To już się nie zmieni I lepiej nie będzie na pewno. Oczy krwawią oglądając tą ekipę prowadzoną przez tego wuefistę. Tylko Xavi może coś tu zmienić niestety

0

Karzdy patrzy na marki audi, merc I bmw, a za najbardziej niedocenioną markę którą bije przebija tą niemiecką trójkę jest lexus.Polecam naprawdę, to obecnie najbardziej niezawodne I najlepiej dopracowane auta

0

0

@IronSanHybrid z moją raczej tak nie chciałbym zażartować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?