Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman Jeżeli na tym forum, twoim celem jest szukanie błędów to gratuluję zajęcia bo pewnie nic w życiu tobie lepiej nie wychodzi. Tak 3maj dzieciaku
1
Marzy mi się Barça z czasów Pepa jak pewnie wielu z was, ale ta najlepsza wersja z potężny pressingiem, natychmiastowym odbiorem gały, dużą intensywnością i trzymaniem kulki 60-70%, I po planach Xaviego można tak wywnioskować że tego by chciał, plus kilka dodatkowych rozwiązań które można wdrażać w system rozgrywania bo przecież tiki taka pozwala na mnustwo rozwiązań. Powodzenia Xavi tylko najpierw zrób porządek w szatni bo diamęty są tylko trzeba je oszlifować. Visca el Barça
0
@icon3520 Obecnie Xavi to najlepsza opcja dla nas.Wszascy muszą realizować jego plan a będziemy mieli za pare miesięcy walec jakiego świat nie widział;ja w niego wierzę, oby
2
@Commando Kogoś się chyba mocno żarty trzymają, tego Leo by nie zdzierżył, powrót Leosia byłby gwarantowany
0
@ef jestem pewien że Xavi jest po rozmowie z Danim I wiedzą czego nasz pan trener od niego oczekuję, ciekawe co Leo o tym myśli jak widzi że to wszystko zaczyna się układać to jego powrót byłby mile widziany chociaż myślę że mało prawdopodobnie ale po Leosiu można się wszystkiego spodziewać
2
Czuję że Xavi ma nakreślony twardy plan czyli brać wszystkich ostro za mordy, twardy trening bo do wysokiego pressingu I dużej intensywności potrzeba dobrej kondycji I jak na razie jego podejście mi się bardzo podoba, bo barca musi odzyskać swoje atuty które niestety utraciła po odejściu Enrique. Tak trzymać Xavi a powrót na tron gwarantowany ja w to wierzę
25
@Dertinho ale idiotka , Mateczko widzisz I nie grzmisz
0
@Cochise Czas chyba wykopywać kałacha w ogródku, bo może być gorąco
26
Oj gdyby tak Pep na trenera a Xavi na jego asystenta to dopiero zmajstrowali by walec z barcy. Aż strach po myśleć nawet
0
Widzę że atak sezonowców powoli ustaje I pojawiają się nareszcie sensowne komentarze prawdziwych kibiców które przyjemnie się czyta co cieszmy. Ale zawsze tak jest na gorąco po przegranym meczu
1
@barcelonaLM My latem już byliśmy spłukani a ty mówisz o Donnarumie który zapewne był już dogadany z psg a u nas takiej gaży by nie dostał
1
@Mixtape A czego się spodziewasz po sezonowcach, ale czekaj za Xaviego będą jeszcze puiga wychwalać właśnie ci sami co teraz po nim jadą, znamy to
1
@nammah Dobre pytanie, ale spojrzeć na ilość sezonowców na tej stronie to będzie to bardzo szybko
0
Boli mnie też cholernie taka postawa barcy od dłuższego czasu I to co się dzieje w klubie, ale komentarze tutaj kilku sezonowców są żenujące. Myślę że niektórzy powinni zmienić sobie kibicowanie na klub który obecnie świętuje sukcesy a nie kibicowanie barcy która już niedługo będzie prezentować to na co czekają prawdziwi kibice tego klubu. Visca el barca
0
@Coutinho007 tiki taki to nie było ani w 1 ani w 2 panie kolego
0
@toretto724 Oj wiem że z Celtą ale na szybko mi tak tel wybrał
0
Mam wrażenie że to Celtik tak słabo grał w 1 połowie a nie my tak dobrze
0
@Kamyk37 Właśnie o lc500 miałem pisać, to moja wymarzona furmana, przepiękna I czyste V8. Wogóle Lexy uważam za najlepsze obecnie autka
3
@Bogan I tu się zgodzę z tobą, z messiego taki dyrektor będzie jak kapitan barcy
2
@denis9401 A ja myślę że kariera tego Pana w barcy już dobiegła końca I szczerze to nie czekam na niego w roli piłkarza czy nawet dyrektora bo to tylko namiesza niepotrzebnie I na dobre nie wyjdzie. Teraz trzeba zacząć nowy rozdział z nowymi młodymi pod wodzą Xaviego, Amen
0
@Decooo strumyk.tv proszę
0
@Joe_Pesci ja również życzę upojnego wieczoru, a może z tej radości ma jakimś stremikiem poczęstować z góry dziękuję
0
Może ktoś jakimś stremem poczęstuje na prv będę wdzięczny
0
@kampe podłączał się do pytania bo to jest żenujące że wszystko praktycznie leci na canal a real co tydzień na eleven porażka
2
@Lucassito Filozofia barcy I styl tiki taka jest unikalny I może się rozwijać na różne sposoby na szczęście, a pod dobrymi sterami Xaviego będzie trudna do rozszyfrowania bo momęty zaskoczenia zawsze będą. Ja za czasów Guardioli nigdy się nie nudziłem nawet przy wymianie 1000 podań I liczę że za Xaviego będzie podobnie
22
Gadanie że Xavi nie jest jeszcze gotowy, nie poradzi sobie bo Katar to nie Europa. Gdyby nie był gotowy I nie miał pomysłu na barcę mając obecnie lepszych piłkarzy niż w al Saad to jestem pewien że by nie przyszedł I nie podjąć tych rękawic. Vamos Barca, Vamis Xavi
1
Po tym meczu już jestem pewien że zmiana rudeg powinna być natychmiastowa. Barca jest bez jaj, nie ma ciągu na bramkę i gra bez pomysłu. To już się nie zmieni I lepiej nie będzie na pewno. Oczy krwawią oglądając tą ekipę prowadzoną przez tego wuefistę. Tylko Xavi może coś tu zmienić niestety
0
Karzdy patrzy na marki audi, merc I bmw, a za najbardziej niedocenioną markę którą bije przebija tą niemiecką trójkę jest lexus.Polecam naprawdę, to obecnie najbardziej niezawodne I najlepiej dopracowane auta
0
@Destroyer_of_Worlds
0
@IronSanHybrid z moją raczej tak nie chciałbym zażartować