Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPi a spoko rozumiem tylko ban to chyba by była przesada, każdy jest wrażliwy inaczej
0
@DaPi co ty wogóle gadasz, jeszcze może zabronisz wypowiadać własne zdanie, chłop se zażartował a ty się napinasz
2
@Kwiatek67 A dlaczego miałby dostać bana, oczywiście współczujemy, to przykre ale tak z nikąd dać taki wpis, tutaj. Jakoś mi nie pasuje
6
@TylkoBarca7273 Messiego już powinno nie być po bayernie, bo z niewolnika nie ma robotnika i powinno się już dawno budować skład nie opierając się na nim, dziękuję
3
@BarcaInfo uwielbiałem go, dla mnie taki cichy bohater cudownych lat tiki taki, najbardziej niedoceniony piłkarz barcy
0
@Szreko jak nie wiesz co masz odpowiedzieć to chociaż błędu się uczepiłeś bravo
0
@tobiasson92 I właśnie tu chodzi o realne pieniądze o których on zapewne mówił
2
Chciałbym przypomnieć że tuż przed pierwszym lockdownem pan prezes NBP Galpiński czy jak mu tam, na konferencji tak się chwalił ile to pieniędzy w sejfach nie ma, niezliczone ilości, niewyobrażalnie sumy. Czekam teraz na konferencję i o potwierdzenie swoich słów bo coś czuję że dno widać
0
@Szreko to mało wiesz bo miałem rottweilera i miał dwuch panów
0
@MESSIah16 Ten pierwszy mądrzejszy, a ten drugi zamiast bronić swojego Pana może stać się jego katem
3
@dawo17 Tylko pomyśleć ile historycznych szkód narobił klubowi i prawdopodobnie nie będzie rozliczony z tego. Radość połowiczna
1
@Quavosk a nie to wtedy już na pewno się gospodarka odbuduje, na pewno, oj na pewno
1
@Simusamu10 Obyś się chłopie nie mylił i był dobrym prorokiem
0
@BorzyKrzys zapomniałeś dodać dobry przekaz niech leci:)
0
@negreanu stawiam na piątek o 10.30
9
@DonMatteo901 Jarek to najinteligentniejszy polityk w Polsce od wielu lat, niekoniecznie popieram co robi ale widzę jak wyprzedza resztę baranów o lata świetlne
1
@Messiah10 Popieram, to jakaś masakra z tymi reklamami, ok zanim stronę główną otworzy to pozamykasz i powinien być spokój, a tu ku... wa klikasz rambla i następne dwie nosz szlag by to trafił
1
@Feliciana pierwszy listopada to niedziela a przeważnie każda niedziela w roku jest wolna więc co tydzień można jeździć na cmentarze nawet po 500km.1 listopada to niedziela jak każda inna tylko ludziom nie da się wytłumaczyć
4
@NeroTFP Mateczko na niebie, patrzysz i nie grzmisz na takiego barana. On chyba sam nie wierzy w to co wygaduje.
1
@Cwaniak4 Leo już nic nie musi, jeżeli komuś zależy na kontakcie z nim to musi rozmawiać po hiszpańsku. A tak wogóle to mając tyle kasy,szkoda by mi było czasu na jakiś tam angielski
0
@Nazio87 ale se dogadzasz chłopie a w niedziele poprawiny co?
1
@Brashearr teraz pokładam nadzieję w Koemanie że pokaże jaja od początku I zwolni Leo z zarządzania szatnią I opaska kapitana powinna trafić do Marka ter Stegena. Leo powinien w pełni podporządkować się trenerowi tak jak I reszta drużyny to wtedy może coś z tego będzie
0
A chociaż kasety video mieli gdzie kupić i na JVC będą puszczać mam nadzieję he
0
@IronSanHybrid gryzł by jak Reksio szynkę
0
@Szicek10 bo jak na razie jest niemową, ale czekaj bo pewności nie ma
1
@IronSanHybrid takich cwaniaczków co im się wydaje że wszystko mogą to do gleby od razu, a dzieciory telefony powyciągały żeby policję nagrać jak ich porządnego tatusia zakuwają. Zwykła patola, brawo Policja w tym przypadku
1
@patrykzmc2000 Teraz, nawet i za darmo, aby już sobie poszedł bo i tak chce odejść. Myślę że też trochę szacunek stracił wobec kolegów z drużyny i cules
1
@cules100pro nie ma jak to na sam koniec rozkraść swój ukochany klub
2
@KhazFCB Szczerze mówiąc to nie oczekiwałbym od tych młodych od razu wygrania LM, ale jeżeli zobaczę że nowy skład walczy, dużo biega plus pressing na maxa a nie człapanie I potykanie się o właśnie nogi(Luis) to będę zachwycony a jak będą wyniki to będę w niebo wzięty
2
@IronSanHybrid nie pokazuj tego degenerata wincej