0

@DaPi a spoko rozumiem tylko ban to chyba by była przesada, każdy jest wrażliwy inaczej

0

@DaPi co ty wogóle gadasz, jeszcze może zabronisz wypowiadać własne zdanie, chłop se zażartował a ty się napinasz

2

@Kwiatek67 A dlaczego miałby dostać bana, oczywiście współczujemy, to przykre ale tak z nikąd dać taki wpis, tutaj. Jakoś mi nie pasuje

6

@TylkoBarca7273 Messiego już powinno nie być po bayernie, bo z niewolnika nie ma robotnika i powinno się już dawno budować skład nie opierając się na nim, dziękuję

3

@BarcaInfo uwielbiałem go, dla mnie taki cichy bohater cudownych lat tiki taki, najbardziej niedoceniony piłkarz barcy

0

@Szreko jak nie wiesz co masz odpowiedzieć to chociaż błędu się uczepiłeś bravo

0

@tobiasson92 I właśnie tu chodzi o realne pieniądze o których on zapewne mówił

2

Chciałbym przypomnieć że tuż przed pierwszym lockdownem pan prezes NBP Galpiński czy jak mu tam, na konferencji tak się chwalił ile to pieniędzy w sejfach nie ma, niezliczone ilości, niewyobrażalnie sumy. Czekam teraz na konferencję i o potwierdzenie swoich słów bo coś czuję że dno widać

0

@Szreko to mało wiesz bo miałem rottweilera i miał dwuch panów

0

@MESSIah16 Ten pierwszy mądrzejszy, a ten drugi zamiast bronić swojego Pana może stać się jego katem

3

@dawo17 Tylko pomyśleć ile historycznych szkód narobił klubowi i prawdopodobnie nie będzie rozliczony z tego. Radość połowiczna

1

@Quavosk a nie to wtedy już na pewno się gospodarka odbuduje, na pewno, oj na pewno

1

@Simusamu10 Obyś się chłopie nie mylił i był dobrym prorokiem

0

@BorzyKrzys zapomniałeś dodać dobry przekaz niech leci:)

0

@negreanu stawiam na piątek o 10.30

9

@DonMatteo901 Jarek to najinteligentniejszy polityk w Polsce od wielu lat, niekoniecznie popieram co robi ale widzę jak wyprzedza resztę baranów o lata świetlne

1

@Messiah10 Popieram, to jakaś masakra z tymi reklamami, ok zanim stronę główną otworzy to pozamykasz i powinien być spokój, a tu ku... wa klikasz rambla i następne dwie nosz szlag by to trafił

1

@Feliciana pierwszy listopada to niedziela a przeważnie każda niedziela w roku jest wolna więc co tydzień można jeździć na cmentarze nawet po 500km.1 listopada to niedziela jak każda inna tylko ludziom nie da się wytłumaczyć

4

@NeroTFP Mateczko na niebie, patrzysz i nie grzmisz na takiego barana. On chyba sam nie wierzy w to co wygaduje.

1

@Cwaniak4 Leo już nic nie musi, jeżeli komuś zależy na kontakcie z nim to musi rozmawiać po hiszpańsku. A tak wogóle to mając tyle kasy,szkoda by mi było czasu na jakiś tam angielski

0

@Nazio87 ale se dogadzasz chłopie a w niedziele poprawiny co?

1

@Brashearr teraz pokładam nadzieję w Koemanie że pokaże jaja od początku I zwolni Leo z zarządzania szatnią I opaska kapitana powinna trafić do Marka ter Stegena. Leo powinien w pełni podporządkować się trenerowi tak jak I reszta drużyny to wtedy może coś z tego będzie

0

A chociaż kasety video mieli gdzie kupić i na JVC będą puszczać mam nadzieję he

0

@IronSanHybrid gryzł by jak Reksio szynkę

0

@Szicek10 bo jak na razie jest niemową, ale czekaj bo pewności nie ma

1

@IronSanHybrid takich cwaniaczków co im się wydaje że wszystko mogą to do gleby od razu, a dzieciory telefony powyciągały żeby policję nagrać jak ich porządnego tatusia zakuwają. Zwykła patola, brawo Policja w tym przypadku

1

@patrykzmc2000 Teraz, nawet i za darmo, aby już sobie poszedł bo i tak chce odejść. Myślę że też trochę szacunek stracił wobec kolegów z drużyny i cules

1

@cules100pro nie ma jak to na sam koniec rozkraść swój ukochany klub

2

@KhazFCB Szczerze mówiąc to nie oczekiwałbym od tych młodych od razu wygrania LM, ale jeżeli zobaczę że nowy skład walczy, dużo biega plus pressing na maxa a nie człapanie I potykanie się o właśnie nogi(Luis) to będę zachwycony a jak będą wyniki to będę w niebo wzięty

2

@IronSanHybrid nie pokazuj tego degenerata wincej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?